Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

OCZYSZCZANIE KARMY

Fragment książki “PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi”

Doświadczaliście karmy, przyjęliście ją jako prawo, które w pogubieniu miłości przyjęliście jako realizację zasad, prawd, które jej zaprzeczają. Mając świadomość serca, możecie w nim przetworzyć każdą naukę, uwolnić i rozpuścić wszystkie jej niuanse.
Prawa, które przyjęliście, nazywane karmą, którymi się obciążyliście, znikają, kiedy powraca miłość w wasze serca. Tak proste jest zdefiniowanie płynące z serca, czym karma dla was była w starym świecie podporządkowania, kiedy przyjęliście ją za swoje prawo. Potrzeba odpracowywania została karmą człowiekowi narzucona, abyście tworzyli zmyślny cykl powrotów reinkarnacyjnych, abyście w nieskończoność w tych odpracowaniach tkwili. W tym wszystkim jakże wmawiano wam, że wolną wolą złamaliście prawo. Przepajano was tą nauką, tak w świecie człowieka, jak i w świecie dusz, obrabiano waszą świadomość, układając was na różnych poziomach wzniesień. Wmawiano wam potrzebę wznoszenia, bo zapomnieliście, że sami jesteście istotą wzniesioną.
Ukochani, przyjrzyjcie się sobie, swemu pięknu i potędze Boskiej Istoty. Odczujcie uwolnienie od tego typu praktyk, będących zabawą i udowodnieniem światów waszych bogów, że tak będziecie czynić w nieskończoność, że będziecie tworzyć życiodajne energie, ale dla ich światów, będąc posłuszną owieczką w ich stadach.
Prawo karmy obciążyło was, a dziś już wiecie, że jesteście miłością, a miłość sama w sobie nikogo za nic nie obwinia. Kochając w serca prostocie, każde doświadczenie uwalniacie i rozstajecie się ze starym światem, który tak was trzymał. Pokochajcie też dary nauczycieli, uczące was przez zaprzeczenia, czym jest miłość, bo każde prawo jej zaprzecza, a miłość kocha każdego.
Powraca nowa świadomość, przeniknijcie się nią, ona płynie w prostocie serca i tylko twoje przyjęcie jej tchnienia, daje ci uwolnienie z zapisów prawa istot demonicznych, zniewalających ten świat. To, co zniewala cię jeszcze, czym się obciążyłeś, tam gdzie uwikłałeś się w niedokończone nauki, uwolnij to odczuciem serca, kochając każdy swój wybór.
Poczujcie w swych sercach moc pojednania miłości do każdego, z kim doświadczaliście. Pokochajcie świadomie każdego, kto was skrzywdził i pojednajcie się z tymi miłością, których wy skrzywdziliście. Odnowienie boskości jest prostym wyjściem z upadku i nauki, jakim była przestrzeń doświadczania karmy. W ten sposób nie wracacie do niskich wibracji, bo w wymiarze Królestwa Serca kochacie każdą istotę.

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle