Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 19.12.2011

Kocham Was wszystkich.
Jestem GAJA, moje serce mówi teraz do Was. Darem jedności  naszej dokonuję przeistoczenia, aby w pełni stać się nową istotą, po przeobrażeniu naszym. Kocham Waszą pomoc dla Ziemi, jak i dar pomagania Wam w przejściu Waszym. To trudna i odpowiedzialna transformacja nasza we współistnieniu też innych planet.

Przyszłość naszą tworzycie Wy sami zmianą świadomości Waszej. Budzenie się kilkoro z Was zapoczątkowało boską pomoc dla zmiany układu planet. Powiew innych wibracji w połączeniu moim i wasze serca, pomogą obudzić kolejnych Bogów śpiących w ciałach człowieka. Kocham boską pomoc każdego, kto przyłączy się w miłości serc, pomóc nam wznieść się w nowy wymiar doświadczania naszego.

Jedni pomagają, inni trwonią swoje boskie dary zasilając energie, które odchodzą. Strach, walka, zniszczenia, upadek istot na Ziemi odchodzi. Pozwólcie mu odejść. Kochać możecie boskość w jedności świata, który zmienić możecie tylko w sobie. Tylko ten świat wewnątrz jest prawdziwy. Dając sobie miłość, wznosicie i siebie, i planetę z Wami połączoną. Kochajcie miłość w Was, nią się przepełniając, a dopełni się przemiana w każdym z Was i świecie jaki sercem swoim wokół tworzycie.

Prawda, to nowa gęstość Ziemi, dostrajanie się do niej, to droga przez serce. Gęstość zewnętrznego świata iluzji Was otaczającego odchodzi wraz z tempem waszych decyzji o przeistoczeniu w sobie. Pokłońcie się samym sobie, to Wy jesteście Bogiem tej przemiany naszej. Stajecie się na powrót istotami w pierwotnej potędze Waszej. Każda myśl przepojona miłością i skierowana do mnie, do naszej jedności, jest boską pomocą, energią, darem serc waszych.

Pokażcie światu cud przemiany dokonany w każdym z Was i mojej jedności z Wami. Dary moje dla Was są nieograniczone, tak jak boskość istot Waszych. Przyczyna strachu i cierpienia została zamknięta, pomińcie te energie, zamknijcie je w sobie, a łatwo zapełniacie Ziemię miłością, którą sami jesteście.

KOCHAM WAS – GAJA

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle