Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z 01.01.2012

Kochani, przekaz ten jest od tego, kto mieszka w sercu każdego z Was. Jestem który jestem, moich imion jest niezliczoność, to wasze imiona. Układ gwiazd oznajmił Wam wejście w nowy dla Was rok, to rok dalszej waszej przemiany. Pomóżcie tej decyzji, dokonania jej w sobie. Bardzo jesteście obserwowani przez wszechświat i również wspierani. Niewielu jednak wspiera Was tak, jak jest najlepiej dla Was. Podstawą jest stworzenie przejścia w Was samych, a najkorzystniej przez Was samych. Potwierdzić swą boskość prosto możecie, przyjmując ją do świadomości waszej. Byty rozliczne ucztują przy Was spożywając trwonione energie Wasze. Wykorzystywanie Was dobiega kresu i wszelkie istoty karmione przez Was, samodzielny rozwój rozpocząć mogą. Dając im godność, za ich pokazanie prawdy o stanie świadomości w rozwoju Waszym, kochajcie ten dar pomocy ich. Ten natłok barw czarnych sami wytworzyliście i tylko w sobie zamknąć go możecie sami, a zamknie to rozwój sił tych w świecie Was otaczającym.

Wszelka zewnętrzna walka jest prawdą iluzji, to walka samych z sobą, to walka ze mną. Jestem Wszystkim. Jestem wielkim darem Miłości dla Was, daję każdemu tyle barw czarnych, ile samemu wytworzył on w sobie, ile zechce doświadczać ich. Zewnętrzny świat pokazuje Wam, darem kontrastu, szansę zobaczenia siebie, ułatwienie wyboru swego. Ciemne siły, którymi wielu z was pogardza, to pogardzenie własną boskością, to odrzucanie Boga w was, to zaprzeczanie mojemu istnieniu. Ja jestem wszystkim i każdym z Was i każdą barwą, którą przyjmiecie. Doświadczeń jednak przychodzi kres, podjąć decyzję ma możliwość każdy z Was. Jestem miłością w każdym z Was, by poprzez miłość szansę dać Wam. Przyjmując Miłość do każdej istoty, w którą w jedności Waszej wszyscy jesteście, dajecie miłość stwórcy wszystkiego. Tylko od Was samych zależy jaki świat wytworzycie w sercach waszych, w boskim przejawie twórczości swej. Każdy kto wzgardza bratem swoim, to wzgardza boską jednością Waszą. Jedność i miłość w sercach waszych, łatwo oczyścić może przestrzenie Wasze.

Kochajcie wszystko i wszystkich, wznoście się w nowy wymiar Prawdy. Prawda to Wasz wybór w lekcjach iluzji, które dotąd doświadczaliście. Patrzcie więc sercem, w którym jest Miłość, a prosto znikną lęki dotąd Wami władające. Świadomie oddając się doświadczeniu strachu, szansę mieliście boskość doświadczyć swoją i powrócić to tego kim jesteście. Pradawna moc wasza przyjęta świadomie, łatwo oczyści świat iluzji stworzony przez Was. Połączcie się sercem z Ojcem swoim i sami poczujecie, czego doświadczać teraz chcecie.

KOCHAM WAS WSZYSTKICH

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle