Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

20.01.2012

Pełna godność człowieka jest wówczas, kiedy świadomie Istota Ludzka ją przyjmie. Przyjmując to, KIM JESTEŚCIE, jest wstępem do waszego budzenia. Poznając to, kim jest każdy z Was, wchodzicie na drogę boskości doświadczania jej.

Problemem ludzi jest ich zagubienie w tym, kim są i jaka jest ich godność. Godność to indywidualna droga każdego z Was, droga, którą sobie obraliście i zasadnicza czynność, którą zamierzacie na Ziemi zamanifestować. Niewielu z Was wie dotąd, kim są i po co przyszli na Ziemię. Wielu zadaje sobie to pytanie.
Zadaniem Waszym jest zamknąć podstawowe aspekty człowieczeństwa, bycia nim i przejścia w aspekt boski, którym jesteście. Zadania dla Was to odnowienie nauki tego, kim jesteście, miłości, którą jesteście poprzez wskrzeszenie w sobie miłości dawanej swojej istocie i poprzez swoją istotę. Drogą wszelkich wybaczeń, których w lekcjach na Ziemi sobie wzajemnie dajecie i zaliczając je, przeskakujecie próg do pełnej miłości.

Godność bycia człowiekiem to wielka radość z możliwości doświadczania tego w ciele ludzkim. Przyjmując z godnością dar doświadczania w ciele człowieka, poprzez pełną otwartość serca, dając prowadzić się mu, sami łatwo odnajdziecie drogę, swój indywidualny zakres pobytu na Ziemi. Dobrym przykładem jest ponowne zwrócenie się ku miłości w sercu i poprzez to wyświetli się każdemu jego indywidualna droga, jego godność i będzie każdy wiedział, KIM JEST.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle