Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 15.01.2012

Egzorcyzmy to wynalazek i element energii strachu w którą się uwikłała rasa ludzka. Bardzo utwierdza ona tych, którzy świadomie poddają się takim rytuałom. Bóg  jest MIŁOŚCIĄ i nikogo nie karze energiami barw czarnych. Mając wolę wyboru, sami kreujecie swoje doświadczenia, sami tworzycie istoty których chcecie doświadczyć. Dary moje są miłością, miłość jest wszystkim, a od was zależy czego zechcecie doświadczać. Nikogo też nie straszę, ale daję możliwość doznań ułatwiających wybór. Konieczne są tylko czyste serca wasze, ich oczyszczenie miłością, daną samemu sobie. Każdy kto szuka Boga na zewnątrz, ma też możliwość dojrzeć tam własne wnętrze, aby mieć szanse oczyścić je. Poddając się rytuałom okultyzmu, pomniejszacie nadal swą boską istotę, dalej doświadczając strachu i potęgując go w sobie, mnożycie nauki swoje, ponownie powracając do nich.

Pomagać możecie, miłością poprzez serca, to uruchamiacie wzajemność oczyszczenia waszego. Walka z darem energii, jaki doświadczacie prowadzi do potęgowania tego w sobie. Przenigdy nie czyńcie praktyk rytualnych, również zdejmujących to z siebie. Kiedy to czynicie to sami zapisujecie się po przeciwnej stronie miłości, którą jesteście. Jednakże kiedykolwiek uwikłacie się w doświadczenia tych mocy, sami deklaracją swego wyboru nadacie kierunek podążaniu swemu. Nie ma potężniejszej istoty ponad Wami, każdy z Was jest mną i naszą jednością. Wymogiem dla tych co uwikłali się w darach Barw Czarnych, ich dla was pomocy, jest nie szukanie winnego, lecz zobaczenie prawdy o swoim istnieniu.

Przyjmując drogę serca, świadomym wyborem, otwieracie w sobie świat, który dalej zechcecie doświadczać. Praistota Wasza pochodzi z miłości i zawsze ma łatwą możliwość bycia nią. Przyjrzyjcie się swemu wnętrzu, usuńcie mroczne części w Was, zapełniając serce darami boskości Waszej. To jedyna czynność, jaką wykonać warto.

KOCHAM WAS

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju