Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 27.01.2012

Prosto modlić się możecie nauczyć w najprostszej formie wyrazić uczucia swoje. To nie klepanie wierszyków Wam dawanych przez iluzję tych, co chcieli odciągnąć was od serca swego.
Mówiąc Ojcze nasz powielacie jeden schemat, a każdy z Was jest innym dzieckiem moim. Doskonałość każdego z Was może wyrazić jego niepowtarzalne uczucia, emocje w swoim niepowtarzalnym sercu i drodze.
Kochając prawdę modlitwy pojmiecie, że nałożony Wam system zniknie z oddaniem Bogu wszystkich schematów Wam założonych. Doświadczaliście zniewolenia, myśląc, że jesteście wolni, zatwierdzając to słowami klepanych paciorków, mantr, wiązanek, aby zagłuszyć swe serce i zakodować istotę swoją.

Przybliża się moment rozstania z tego typu szkodliwymi dla Was praktykami. Podajcie sercem słowa sobie, tam jest przejście do mnie, do jedności naszej. Dostarczone uczucia po stronie miłości, wzniosą każdego z Was ponad zborowe EGO, któremu ulegliście. Rozpuszczając kody systemów w Was samych, zdecydujecie o wejściu do królestwa, które zaistnieje wokół. Kody Wam założone złamiecie Miłością i czystą intencją uczuć swoich. Praboskie moce w każdym z Was łatwo na powrót zaistnieć mogą. Każdy z Was z łatwością rozmawiać może z „Ojcem” w Waszym sercu, zamiast udawać, że rozmawia z niebem. Kto korzysta z pomocy iluzji pośredników, ten świadomie poniża godność siebie jako dziecka Boga. Poprzez swoje serce w swoim domu, lub otoczeniu przyrody, módlcie się w ciszy, ja i tak wiem o co Wam chodzi. Ja jestem Wami, a Wy Mną. Kocham Was i daję Wam to, co Wy dajecie mi. Dar modlitwy jest pokarmem dla Was, kochajcie go. Poruszcie Wasze serca, tam jest i źródło miłości, jak i jej odbiornik.

Modlenie się za kogoś jest uwłaczaniem boskiej godności drugiej istoty. Każdy jest takim samym dzieckiem Boga. Modląc się za kogoś powodujecie wnikanie w jego lekcje i przejmowanie ich. Pomoc czyniona modlitwą, może być czyniona lecz w  czystych kryształowych intencjach. Kryształowe intencje dają wsparcie sercem drugiej istocie, a nie rozwiązują za nią spraw.

Modląc się, zamknijcie w sobie wszelkie wybaczenia, które są blokiem w skuteczność boskiego daru rozmowy ze mną. Modlitwa może być twórczością boską Waszą wtedy, gdy wprowadzicie elementy wynikłe z miłości samych do siebie.

KOCHAM WAS

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju