Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

KARTY TAROTA

Przekaz z dnia 11 sierpnia 2016r.

Ukochani! Wejrzyj w Prawdę swego własnego serca, a jakże zbędna wyda się Tobie ułuda poszukiwania prawdy w kartach Tarota, których zadaniem jest zamknąć widzenie Boskiej Istoty, która Ty jesteś.

Ukochani! Nastał Nowy Świat, dokonują się wielkie odejścia, czarnych doświadczeń, które były niezwykłym darem naszej nauki, bo na czarnym tle mogliśmy odnaleźć autentyczną miłość, którą jest nasza świadomość.

Zaprzeczałeś temu, kiedy pytasz czarną Istotę o imieniu Tarot, o swoją przeszłość, przyszłość, bo jednak wszystko, co doświadczasz, jest w Teraz. Ty to tworzysz. Spotyka Cię w zewnętrznym świecie, tylko to, co najlepsze na ten moment dla Twojego wzniesienia, a wiesz już, że nie ma przypadków. Dlatego czarne energie, dawały Ci lekcje, abyś nadal pozostał w ich świecie, bo jeśli przyjmowałeś ich wyrocznię, to przyjmowałeś jednak drogę do ich świata.

Dlatego nie dziw się, że stawałeś się czarnym światem i zatrzymując Ziemię w przemianie, dopóki nie rozliczysz się z niewinnie wyglądającą Czarną Istotą, do której to otchłani prowadziły niepozorne Karty Tarota. Biorąc je wchodziłeś w czeluść czarnego świata, zgadzając się, aby te światy kreowały Ci Twoją rzeczywistość. Jakże dziwiłeś się potem, że wszystko się sprawdziło, że wiedziały o Twojej przeszłości, przyszłości, ale naprawdę wprowadzono Cię w ścieżkę do czarnej matni, w której to Ty tym światom oddałeś własną kreację, a więc własną energię tworzenia. Zamiast tworzyć świat miłości dla siebie, swoją stwórczą energią karmiłeś zniewalające światy Matrixa zatrzymujące Ziemię.

Pokochaj to doświadczenie, bo jest ono wielkim Darem Miłości, ale też prawdą o Tobie, że pozostawałeś na najniższym poziomie świadomości i wcale nie wygląda to lepiej jak religie, bo i tu uwierzyłeś w Bestię poza sobą, z której uczyniłeś swego Boga-Wyrocznię, która ma decydować za Ciebie.

Tarot czy inne wróżby, organizowały Ci życie, ale i dawały bolesne lekcje, bo partner, którego Ci dały często wychodził Ci bokiem, a uzdrowienie, które łakomie brałeś, wierząc naiwnie, że ktoś zdejmie Ci chorobę, powodowało, że w tej nauce oddawałeś nie tylko życiodajne energie, ale i własną duszę.

Kochany! Dziwiłeś się potem, że tak wiele Dzieci Ziemi, wyzutych jest z własnych energii, ciała dosłownie pozbawione dusz, a ciałami władają Demony Świata Śmierci organizujący swój własny świat na Ziemi. Dziwiłeś się potem, jak jest źle i jakie przykrości Cię spotykają, a bezmyślnie swoje losy powierzałeś chociażby kartom, które ułożą Ci koleje zdarzeń niedorajdzie, którą tym samym się zapisywałeś.

Ukochany! Każdy z nas decyduje o sobie, o swoim szczęściu i uzdrowieniu oraz o bogactwie, bo to wszystko jest wykładnią tego wszystkiego, co masz w sobie. Jesteś Boginią, Bogiem swojej rzeczywistości, a powierzając się DEMONOM TAROTA, otwierałeś drogę do czeluści Antychrysta, dosłownie Piekła Ziemi, które ogarniało wszystkie sfery życia. Tarot był jedną z tych bram, które nikogo nie zmuszały, ale brak miłości do siebie samych, powodował, że przekraczaliście te progi i tu rozpoczynały się bolesne lekcje.

Istoty tych Światów przybyły na Ziemię, aby  nauczyć Ludzi Miłości, pomóc przyjąć Prawdę – Kim Jesteś? A przy okazji żyć kosztem niezwykłej życiodajnej świetlistości człowieka.

Jesteś tak potężny, a wychodząc z tych lekcji odczuj to sam. Odczuj też wielką odpowiedzialność za dary doświadczenia, które brałeś w Czarnym Świecie. Jest to odpowiedzialność nie tylko za siebie, bo jesteś Jednością Istnienia Dzieci Ziemi i Planety. I to, co uczyniłeś sobie, uczyniłeś to Matce i wszystkim jej Dzieciom.

Czarny świat zalał Ziemię, bo miliony ludzi chociażby uniżyły się prosząc o lekcje Istotę Tarota, prosząc o pomoc i prawdę tego wszystkiego, co przepełnia serce każdego. W taki sposób tracąc swoją tożsamość, bo wchodziłeś w drogę, którą podała ta Istota. To piękne lekcje, a nawet tak wyglądały na początku, kiedy w iluzji ludzkiego Ego były przyjmowane.

Może doświadczałeś tego, może przyjąłeś Tarota jako Boga, łudząc się, że Czarny Świat rozświetli Ci lekcje. Może uległeś iluzji kolorowego piękna, którym ci Bogowie Ziemi, marketingowo rozpościerają wielobarwność swych ofert. Pokochaj tę Prawdę, bo wszystko wtedy staje się Miłością i Darem poznania świata jej zaprzeczeń.

Ja jednak mówię Ci, że nie wejdziesz do Nowej Ziemi, jeśli z tych Darów nie rozliczysz się Miłością Serca. Te dary miały za zadanie zamknąć Twoje Boskie postrzeganie, które w sobie masz.

Jesteś Boginią, Bogiem Światła Miłości i to Ty decydujesz jak długo chcesz pozostać w doświadczeniu cienia Istoty, którą jesteś naprawdę. Wychodząc z tego dopiero odnajdziesz prawdziwy obraz świata, który Cię zwabił, a wyglądał jak dziecięca zabawa, że to tylko ktoś rozkładał Ci karty i nic się nie działo.

Jednak sam tam wszedłeś, dlatego teraz sam/a odczuj, że aby wejść do Nowej Ziemi masz jednak świadomie rozliczyć się ze starymi nauczycielami i nikt za Ciebie tego nie zrobi. Nie jest to straszenie Ciebie jak mówią Czarne Światy odstraszające swoich wiernych od Prawdy, od Świadomości – Kim Jesteś?

Świadomość ta nie jest oceną, a pomocą w dokonaniu wyboru w Tobie, bo miłością staje się wszystko. Jednak to Ty decydujesz o powrocie do Świetlistości, obszaru z jakiego przybyłeś na Ziemię, aby doświadczyć nauki w Czarnym Świecie, który budzi się cały i powraca. Dlatego wielką pomocą dla Ciebie też jest, oprzytomnienie i rozliczenie się ze wzniesionymi Mistrzami Czarnego Świata, których przyjmowałeś za przewodników.

Ja jednak mówię Ci, że masz wszystko w sobie, ale Ty ukochana Siostro, ukochany Bracie, proszę Cię, uwierz sobie, bo w Twoim sercu masz jedyną Prawdę Serca.

Kocham Cię – Grzegorz.

PRZEPOWIEDNIA

NA NOWY ROK

CZYLI

O PUŁAPKACH NEW AGE

Wpis z dnia 01.01.2018r

Ukochany/a! Budzisz się jako „Prawda”, ale kiedy jeszcze poszukujesz jej po za swoim sercem – przeczysz doskonałości Istoty Miłości. Kiedy postrzegasz, że to ktoś z zewnątrz daje Ci rozwiązania – oddalasz się od przebudzenia własnej świadomości potęgi Twego Ducha i jego manifestacji w ciele człowieka, które przyjąłeś/aś na naukę.

Kochany! Budzi się na Ziemi potężna świadomość, a to są tylko próby innych światów, które opętały umysły naszych Braci i Siostry aby opóźnić przemianę nas wszystkich. I tym było niewinne pójście do wróżki, tym jest naiwne wysłuchanie przepowiedni na filmiku. Jednak przenikasz kodami w takim programie swoje wibracje i tak oddajesz energię tym panującym podstępnie na światom, które wchłaniają jako pokarm Twoje światło i energie.

Ukochany! Ilość wejść chociażby na strony iluzji „Magów Czarnego Świata jest „wskaźnikiem głupoty” dla tych panujących światów, że jednak Człowiek jeszcze nie dojrzał do pełnego decydowania o sobie, bo sam daje sobą naiwnie sterować i prowadzić siebie dalej jak „Owca”.

Odczucie miłości Serca rozświetla te pozornie niewinne energie, ale gdy nie kochasz siebie to one jednak przejmują bardzo Twoją świadomość i poprzez wielość opętanych, umoczonych w tych przekazach – nadal tkwimy w marazmie opóźniającej się przemiany naszego świata.

Kocham Cię – Grzesiu

ZACHĘCAM DO SUBSKRYBOWANIA KANAŁU

TAROT

Przekaz z dnia 08.10.2012

Dokonania człowieka jako całej istoty doprowadzają do pełni ujawniania prawdy i zaistnienia w niej. Dusza ludzka doświadczająca w ciele przeobraża się w Istotę Boską i jest gotowa odrzucić wszystkie zniewolenia, wszystkie upodlenia i pomniejszenia swoje. Aby w pełni zaistnieć w boskości w nowym wymiarze prawdy nadszedł moment odsłonięcia, obnażenia prawd iluzji zniewalających człowieka. Droga budzenia waszej świadomości jest na tym etapie, iż spełniacie gotowość do pełnego przyjęcia prawdy o tym kim sami jesteście.

Dar Tarota, dar wróżby kart, to bardzo silna energia dawana Wam, abyście jej doświadczali pomniejszając tym samym siebie. Dar Tarota wymaga waszej energii do zapłaty za danie Wam prawdy, którą i tak w swoim sercu macie. Jeśli chcecie doświadczać iluzji, energia Tarota da Wam taką podpowiedź, a kiedy Wy uznacie to za prawdę, ona zaistnieje na waszej drodze.

Ukochani. Tarot bywa pomocą, tak jak wszystko, ale wtedy, kiedy uznacie go, jego wykładnię, za możliwość, lecz gdy cokolwiek przyjmiecie za prawdę, to sami powodujecie, iż to zaistniało. Drwa rąbią, to wióry lecą, a kiedy otwieracie drzwi do waszej ciekawości, do waszej ingerencji również w świat innych ludzi, to tym samym prosicie się o doświadczenia, które przyniesie Wam wasze „jutro”.

Dar godności człowieka, to boski dar, jak i dar woli innej osoby o którą pytacie. Ingerencje takie w swoje i innych życie, rodzą adekwatne doświadczenia do nauk o jakie się prosicie. Dar Tarota, to boskie energie połączone z wszystkich energii Istnienia, aby każdemu dać to, czego osoba chce doświadczać i czego szuka. Szukając poza swoim wnętrzem, poza swoim sercem w którym macie wszystko, częściej zamiast sobie pomóc, dostajecie spiętrzenie nauk, abyście zrozumieli, iż wszystkie odpowiedzi macie w swej Boskiej Istocie. Jeśli uparcie sprzęgacie się z tą energią, szukając rozwiązań poza sobą, to wasze nauki, tym samym często stają się bolesne, abyście mogli przebudzić się z tego.

Ukochani. Wszystko jest pomocą, wszystko może być narzędziami waszymi, kochajcie to, tak jak i kochajcie pomoc kart Istoty Tarota, lecz kiedy stawiacie je ponad sobą, szukając w nich wyroczni, szukając w nich boga, to tym samym nie dajecie godności dla istoty energetycznej – duchowej zwanej Tarot.

Kiedy umniejszacie się szukając kreacji, sami będąc kreacją boską, to tym samym poniżacie Miłość, którą jestem w każdym z Was. Dopóki dziecko boskie trwa w pomniejszeniach, szuka Boga poza sobą, a boskiej kreacji upatruje w kartach, zamiast kreować ją w swoim sercu, to dalej oddala się od pełni wejścia do Królestwa Serc, lub jak to nazywacie, nowego wymiaru.
Droga Tarota jest zakończona, jesteście świadomymi córkami i synami Boga, a dając wielką wdzięczność za możliwość jej doświadczania, dajecie jej godność i uwolnienie się. Jesteście wolni od umniejszeń, od szukania siebie samego poza sobą, od powierzania swojej przyszłości, swojego szczęścia, życia, w ręce wróżbity, któremu płacicie jeszcze za ta usługę, dając i swą energię i energię finansową, którą karmiliście iluzje.

Pozwólcie odejść wszelkim iluzjom, kiedy chcecie wejść w Erę Prawdy, która nastała i którą każdy z Was może tylko indywidualnie otworzyć w swoim sercu. Bagaż waszych doświadczeń prosto możecie oczyścić z wszelkich umniejszeń, aby nie był ciężarem w waszym wznoszeniu, wibracją miłości tworzonych sercami.

Dokonania tarocistów, którzy podjęli się Boskim Dzieciom zadania dawania lekcji w ich samopomniejszaniu się, potrzebują wiele miłości i wdzięczności za role, jakie w boskiej nauce, wasze siostry i bracia zgodzili się przyjąć.

Kocham Was wszystkich

WYROCZNIA W DELFACH

Przesłanie z dnia 11.09.2013

Prawdą Ja Jestem możecie otworzyć przestrzenie boskie, w których jest zapis wszystkiego. Znacznie bardziej dokładny niż w strzępach waszych ksiąg, które się zachowały i które na potrzeby iluzji manipulującej wami, były wielokroć fałszowane i interpretowane z potrzebą chwili, a tym bardziej, iż wiele tych zdarzeń było przekazywane drogą ustną i modulowane w miarę zmieniających się czasów.

“Bogowie”, którzy osiedlili się na Ziemi, igrając z Rasą Ludzką, roztaczając panowanie nad nią, sami sobie uprzędli powróz, którym związali się z Ziemią poprzez utracenie nieśmiertelności w wyniku obniżenia wibracji Ziemi, do czego się przyczynili. Rasa ludzka jest rasą boską, dlatego wiele istot bardzo próbowało zawładnąć nią na stałe i przetworzyć wasze istoty na swoje źródło energii, będącej pożywką niesamowicie wydajną dla wielu ras istot, które doświadczają pasożytniczej ścieżki. Porządek raz zaburzony staje się efektem domina, przejawionym w mnogości następnych zdarzeń. Zachłanność “bogów Olimpu” dotarła do zenitu i jedynym wyjściem, wydostaniem się z Ziemi, stało się podjęcie drogi inkarnacji w ciele człowieka i próba samemu naprawienia poczynionych szkód w przestrzeniach świata Ziemi.

Wyrocznia w Delfach to tuba manipulacji ówczesnym światem, propagująca iluzję wśród ludzi, aby utwierdzić ich w przekonaniu, iż ówcześni bogowie dalej są nieśmiertelni, potężni, mimo że dawno już przyjęli ciała człowieka i jego ścieżkę nauk. Powracali uparcie w swoje rewiry, próbując nadal utrzymać władzę, zamiast oddać godność rasie, którą skrzywdzili poprzez skierowanie jej na inne ścieżki ewolucji, przepełnione walką, wrogością, nienawiścią. Dary iluzji ogłupiające rasę ludzką, trwają do dziś. Wielu z was zamiast decydować o sobie, szuka wyroczni, która zadecyduje o nim samym, zapominając, iż wszystko co przyjmujecie za prawdę, staje się.

Wyrocznia w Delfach przyciągała was jak magnes, jak dzisiejszy telewizor, gdyż wydawało się, iż łatwiej jak inni wskażą wam drogę. Patrzenie umysłem powodowało, iż nie dostrzegaliście, że dzięki temu całą populacją przyjmowaliście drogę innych, a korzystanie z wróżb stało się normą, choć jest oznaką bardzo niskiego własnego samorozwoju. Efekt setnej małpy przenikał stado owieczek, którymi was nazywano, a wielu z was degraduje się tak do dzisiaj. Delfy, to też magnetyczne miejsce mocy, które miało za zadanie przenicować konstrukcję waszych ciał, tak abyście utrwalili w waszych ciałach inne połączenia neuronowe zamykające was w schematach, w więzieniach, które sami sobie tworzyliście. Molekuły łączące wasze komórki blokowały przepływy z duszy do ciała, a gadzi móżdżek przenikał was w wielkim amoku w prostym schemacie życia mówiącym, albo walcz, albo uciekaj. Taką tubą dezinformacji stała się dzisiejsza telewizja, magnetyzująca was, uzależniająca od papki, którą się wlewa do boskiej świadomości waszej.

Ukochani, nadeszła pora oprzytomnienia, nadeszła pora prawdy, spójrzcie na siebie, wejrzyjcie w wasze serca i wybierzcie, czy dalej dajecie się mamić, czy się budzicie. Od czasu prymitywnej metody wyrokującej o was w Delfach minęło wiele tysiącleci, a Boskie Dzieci, którymi jesteście, stworzyły sobie daną wam technologią, doskonalsze metody manipulacji wami. Odłączcie się od nich, nikt was nie zniewala, zniewala was tylko własna głupota i naiwność w przyjmowaniu darów, które są oczywiste, a których nie chcecie widzieć. Wojna między wieloma istotami o dusze ludzkie trwa, a każdej ze stron bardzo zależy na niskiej świadomości, na otumanieniu, bo tylko taka dusza, podąży za dotychczasowymi swymi panami.

Katharsis, to wzniesienie, dokonajcie go prostą decyzją w sercu, uwalniając się z Matriksa, którego uczyniliście bogiem. Czyniąc przed nim pokłony, oddając mu swoją wolę w prowadzeniu, w rytualnym geście bijąc się w piersi, wyrzekacie słowa: “bądź wola twoja”. Dokąd będziecie oddawać wolę swoją innym? Tak jak na Ziemi, jest w niebie, a niebo to wasze serce, kiedy tam wejrzycie łatwo odnajdziecie nowy świat, to Królestwo Serca zawarte w nim.
Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.

Jest to fragment jednego z wykładów z mojej podróży przez Grecję.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle