Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 02.02.2012

Kocham Was ukochani.
Prawda zaistniała w świecie waszym, nowymi energiami i nowym objawem w wewnątrz Was. Rozpostarte nowe energie PŁASZCZYZNY nad ziemią, pozwoliły jej przeobrazić się łagodnie i bardzo skutecznie. Ziemia jest w nowym cyklu, cyklu wodnika zaistniałego układem gwiazd otaczających Ziemię. Planety te we wzajemnym oddziaływaniu, pomogły osiągnąć wyższe wibracje kosmiczne na planecie Ziemia.

To wszystko na co wielu czeka, na końcówkę roku, zaistniało teraz w przestrzeniach Waszych. Kosmos umożliwił pomoc zmianą układu, konstelacji we wzajemnym oddziaływaniu. Świadomość grupki osób i połączenie się wzajemne sercami, otworzyło kanał uskuteczniający tą przemianę. Przemiana wynika ze świadomości serca każdego człowieka i tam się rozpoczyna. Połączone serca dają tysiąc tysięcy krotność przełożenia waszych boskich mocy w waszych sercach. Wystarczy tylko oczyścić swoje serce,  tam dokonując przemiany, a tak otwarte serce swoje, dajemy do transformacji, jej wsparcia i stymulacji,  zaistnienia jej w pełni.

Kochając transformację w sobie, jedynie jej dokonujemy i rozstajemy się ze starym porządkiem świata, z którym wielu nadal pragnie walczyć, zamiast zająć się pracą w sobie, a tylko w sobie każdy zmienić może wszystko.
Poprawnej daty przejścia w nowy czas nawet nie szukajcie, to już istnieje, to era gdzie pozbywamy się poczucia czasu. Era nadeszła, a od woli każdego z Was zależy zaistnienie w niej. Nic znaczącego nie wydarzy się 21.12.2012 roku, a czekając na coś, co zmieni się samo, uwłaczacie godności Boskich Dzieci, którymi jesteście. Zaistnienie we wzniesieniu każdego,rozpocznie się wówczas, gdy przemienicie w sobie wibracje strachu i z nimi związanej walki, cierpienia na miłość w sobie i z  niej wynikłe królestwo o którym mówił Wam Joszua.

Zamknijcie też w sobie, wszelkie odciągające Was od przebudzenia „przekazy” od różnych istot, a prosto wsłuchując się w swoje serce, każdy z Was usłyszeć tam może „głos Boga” w jedności Waszej z Nim. Dając się prowadzić sercu, odnowionemu tam źródłu miłości, łatwo wyzwolicie się z niewoli waszego umysłu, z nałożonym mu EGO.

Podążając tą drogą, prosto skuteczną,  dokonujecie transformacji w sobie. Świat na zewnątrz jest jedynie światem iluzji w którym nieskuteczne jest dalsze wikłanie w zmienianie go. Poprawna forma pracy nad sobą, indywidualnie zmienia diametralnie widzenie świata zewnętrznego, poprzez patrzenie przez swoje wnętrze, swoje serce.

KOCHAM WAS

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle