Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ASTROLOGIA

CZYM NAPRAWDĘ JEST?

Przesłanie SercaZiemia dnia 26 maja 2018r.

Ukochany! Program zapisania Ciebie jako kodu kreskowego jak produktu w markecie samoobsługowym uwolnić możesz sam w jeden jedyny sposób. Jest to Miłość Serca, na której drogę możesz powrócić w pełni.

Kochany! Demony jawiące się jako Kosmiczne Światy dały nam te naiwne programy, ale dla prostego umysłu Człowieka były jak świecidełka dla Indian, bo mówiłeś: zobacz jak to się sprawdza, a zapomniałeś, że tylko wszedłeś w program kreujący Twoją ścieżkę w Matriksie.

Ukochany! Przyjmij prawdę w swoim sercu o doskonałości Istoty, której przejawieniem jesteś, a tym sercem możesz rozgościć kod kreskowy w Tobie, zapinający Cię do gwiazd – naprawdę rozstawionych obiektów przez Kosmiczne Światy projektujących ma Ciebie samorealizujące programy Hodowli Człowieka. Moc Twego serca jest większa niż ta cała złudna projekcja próbującą teraz deszczem channelingów zmiękczyć wymykającą się im uprawę złotych dżdżownic.

Ukochany! Masz zdać sobie sprawę, że to nie była tylko nauka, że to stało się niewolą ubezwłasnowolnienia naszej Złotej Rasy, tak abyśmy my sami wchodzili w kolejne pułapki, gdy wydostajemy się chociażby ze smoły kościołów. Dlatego możesz oprzytomnieć i sercem Dziecka Ziemi oczyścić te kody, aby odczuć przepływ prawdziwej świadomości z Twego Ducha, aby odczuć, że odpinasz się od przekazów w Twoim umyśle – intuicji Ducha świata Iluzji dającej nam doświadczenie ciągłego umierania.

Kocham Cię- Grzegorz

18.02.2012

Kochani! Prawda o Astrologii zawiera się w słowach – Patrz w gwiazdy i podążaj za nimi. To prawda, ale pomniejszającej Iluzji Człowieka.
Ukochani! Dzieci Boskie, którymi jesteście, mogą podążać jak chcą i dokąd chcą. Pomniejszając siebie względem gwiazd, prowadzi to do podporządkowania ich układom, wam narzucającym trasę. Układ tak zwanych ciał niebieskich ma ogromny wpływ na tych,  którzy przyjmą to jako wyznacznik swego losu i swego urodzenia. Wibracje planet oddziałują, kiedy oddacie swój los układowi ciał galaktycznych. Wyjściem z pułapki tak przyjętej jest oczyszczenie swego serca, swej jaźni i zobaczenie, iż to Wy jesteście jednością  Stwórcy i sami jesteście stwórcami wszystkich gwiazd i galaktyk.

Ukochani! Biorąc ciągłe poniżanie siebie, podporządkowujecie się wyznacznikom wróżenia z fusów, zamiast kierować się swoim boskim sercem, które każdy z Was ma. Powiew Prawdy, który zaistniał nad Ziemią, pozwala Wam dojrzeć swoją boskość, w której tylko sami możecie decydować. Każdy z Was, kto pokochał prawdę horoskopu, przyjął ją, to swoją boską mocą stworzył taki sobie świat. Horoskopy to pradawna nauka dana człowiekowi, aby go sobie podporządkować, aby władać i czerpać energie z jego boskości. Astrologia pomniejsza Człowieka, przyporządkowuje do gwiazd. Zmiana obecna świadomości, spowodowała zmianę układu konstelacji gwiazd. Przestały emitować Wam to, co Wy im przestajecie dawać.

Nie wikłając się w zawiłości Astrologii, zaoszczędzicie sobie drogi poprzez umysł, a wszystkie gwiazdy, wszelka mądrość, wszelka wiedza, zawarta jest w sercach Waszych. Konstelacje też nie wyznaczają narodzin nikogo, to każdy z Was wybiera dogodny dla siebie termin. Własną świadomością dobieracie tak nauki, aby pomagały w spełnieniu swej istoty. Wpływ jest tylko wtedy, kiedy istota uwikła się w podporządkowanie ciałom niebieskim, a budząc się może na powrót stać się niczym nieograniczoną boską istotą.

Parytet układu gwiazd zmieniony został i wyzwolenie stało się tylko decyzją każdego z Was, dokonania transformacji w sobie. Wynik szukania w gwiazdach, niebie, bywa taki, że zapominacie o doskonałości boskiej, zawartej w sercu.

Kocham Was – GRZEGORZ

Przekaz z dnia 13.02.2014

Kochani! Prawda astrologii doświadczaliście w etapie ciemności świata Ziemi. W głębokim waszym zagubieniu, ukierunkowaniu na umysł daliście sobie wmówić nauki, które waszym przyjęciem stały się prawdą. W zacietrzewieniu broniliście tych “prawd”, bo stawały się drogami w waszym umyśle i realizowaliście je tym samym, nie zdając sobie sprawy z bezmyślnej głupoty tego czynu. Każde prawo i zasada powstaje wówczas, kiedy w nie uwierzycie, jeśli przyjmiecie je jako ideologię i tak stwarzacie doktrynę. Prawdą JA JATEM staliście się własnym wyborem i każdy z was jest ucieleśnieniem Boga doświadczającym w materii. Każdy z was jest miłością, a w miłości jest wszystko, jest materia i antymateria.

Ukochani! Przejrzyjcie na oczy w nowym świecie, w którego progu stanęło wielu z was. Nie wejdą do niego ci, co nie rozpuszczą w swoim sercu prawd horoskopów tam zapisanych, jako prawd ciemnośćci, którymi one się stały, a tak naprawdę stały się wyrocznią, którą przyjęliście. Palpitacje serca wielu z was odczuje, kiedy oczyści swe serce z tego typu nauk, podsuwanych wam jako piękny dar mówiący wam o waszej drodze, a jeśli ją przyjęliście, stała się ona drogą w więzieniu, w ograniczeniu, które na siebie nałożyliście.

Ukochane Dzieci jedności miłości, którą jestem z wami, kończą ten etap uwłaczających nauk godności. Przyjęte schematy Matriksa, to zatrważające spustoszenie wynikające z ograniczenia waszej świadomości w taki sposób, że to wy sami ograniczaliście siebie, przypisując swą drogę do wybranych ciał planetarnych, które to wy stworzyliście. Obiekty te zamknięto w matriksie, aby odwzorowywały wam ruch powtarzalny, zamykający was w kotle inkarnacji.

Ukochani! Przetrzyjcie oczy i zobaczcie głupotę jaką przyjęliście w darze tej nauki, zapisując siebie do ciała planetarnego jednego z tych stworzonych przez swoją też świadomość. Moc demonicznych istot, ich przebiegłość, długo zatrzymywała Ludzi takimi „naukami”. Macie nieskończoność miliardów gwiazd, a w zabawie doświadczenia tej piaskownicy uparcie ograniczyliście się do „planet” zamkniętych wraz z wami w matriksie, służących jako koło wyznaczające wasze narodziny i powroty, jak i całe niewolnicze życie.

Ukochani! Bogami jesteście, każdy z was ma tą samą świadomość, co całe istnienie. Wejrzyjcie w nie a uśmiechnijcie się dziękując za dar tych nauk, w których efekcie zobaczyliście, że nikt nie może ograniczyć Boskiego Dziecka, oprócz was samych. Przeszłość i przyszłość jest w waszym sercu. Zapisany tam macie dar kreacji, dar doświadczeń jakie dusza chciałaby dotknąć, lecz w etapie budzenia, to wy sami już wiecie, że decydujecie o dalszej drodze duszy, o jej tempie wznoszenia w ewolucji jaką chcecie kroczyć w swym Duchu. Popatrzcie w gwiazdy, popatrzcie jak są piękne wszystkie te obiekty i odczujcie, że wszystkie te ciała są wewnątrz was, a już nigdy nie dacie się przypisać do czegokolwiek, co jest na zewnątrz, co wam ktoś inny wyznacza. Prawdą astrologii kierowaliście się przez wiele tysiącleci, nie zdając sobie sprawy, że w ten prosty sposób zapętliliście się w swoich cyklach i cyklach kataklizmów, jakie tym samym sprowadzaliście na Ziemię, doprowadzając do zatrzymania w jej przejściu. Teraz udało się dotrzeć w te przestrzenie tysiącom istot, mimo gęstego sita wyłapującego ich dotarli tu z innych wymiarów, aby być pośród was i poprzez wspólna pracę wznieść waszą świadomość.

Uniknęliście już kolejnej zagłady planety, a teraz weszliście w etap samobudzenia dusz. W wyniku drugiego słońca dostaliście rozbicie dotychczasowego układu planet, tak znikły jego iluzoryczne wartości stanowiące naukę zapisów, pod którą sami zapisywaliście się biorąc dar tych nauk. Pokochajcie pomoc każdej nauki, przyjmując ją jako dar drogi doświadczania, lecz w etapie przejścia zaprawdę powiadam wam, iż nikt nie dokona go w sobie, nie zaistnieje w Królestwie Serca, kto nie oczyści się z uwłaczających nauk dla przebudzonych Dzieci Światła Miłości, którymi stajecie się, którymi zawsze byliście. Pokochajcie też nową gwiazdę, stanowiącą nowe słońce na waszym firmamencie, a mocą waszych serc przybliżacie urzeczywistnienie go.
Prawdą JA JESTEM w waszych sercach przetnijcie podpięcie nici zapisujące was dla tych planet jak i panów jawiących wam się bogami, którzy poprzez te planety i podpięcia tym uwierzeniem spijali waszą energetykę, dając wam wiele piękna, nagród, jednak w ramach więzienia. Etap zatrzymania mija, uwalnia was się miliony zrywając nici podpięć pod pasma Metatrona i innych kosmicznych istot, które zabiegają abyście weszli i ponownie zaufali tym podpięciom, obiecując wam piękniejszy świat, słodko zapewniając o nowej pięknej celi.

Kocham Cię-Grzegorz

CZYLI O METODACH UPRAWY LUDZI

Przesłanie Serca z dnia 12.11 2016r.

Ukochani. Cykliczność była jedną z największych pułapek odchodzącego starego świata. Przyjęliście czas jako normę, jako prawdę poruszania się w podanym sobie świecie przez tak zwanych „bogów”, którymi przedstawiły się przybyłe na Ziemię Istoty Kosmiczne. Mówiły w Waszych pismach, że są synami boga i płodziły z ziemskimi córkami dzieci, okrutnie je gwałcąc, które rodziły boleśnie olbrzymy.

Ukochani! Ciała kobiet Ziemi zostały wybitnie zależnie zapisane w cykliczność, bo używane przez gwałcących je bogów krwawiły boleśnie. Ta czynność oczyszczająca została zapisana w energetyce i projektowana Księżycem, którego to zimne światło śmierci stało się nośnikiem kodów sterujących Córkami Ziemi. Tak tylko Boska Córko wydawało Ci się, że współżyjesz tylko z mężem, ale gdy on obniżał swoje wibracje lub dosłownie odsuwał Duszę alkoholem albo ją powierzał Demonom Kościoła te istoty czarnego światła dosłownie harcowały w jego ciele i zażywały Twojej kobiecości. Zmieniały się jak w sztafecie, bo nie potrzebowały inkarnować, aby z Tobą zażywać ludzkiego seksu opartego na niskich wibracjach, bez miłości lub miłości wypływającej z urojeń programów umysłu. Demony te lub cielesne istoty kosmiczne płodziły nawet dzieci, które potem wyjmowane jako embriona wysyłane na inne planety jako ekologiczny pokarm. Nie chcieliście tego widzieć, a nie kochając siebie, zamykaliście miłość, a rozrastał się obszar strachu i śmierci jakim Ziemia stała się cała.

Cykliczność ta miała za zadanie zamknąć nas w obrębie koła, tak abyśmy się zapętlili, a nie wznosili się w przebudzenie. Dlatego otwarcie tej świadomości może budzić agresję odchodzącego świata, który głęboko przeniknął Ziemię, bo przyjmując Demony w siebie, dosłownie otwieraliście się na dzieci o coraz niższych wibracjach, aby Trupi Świat mógł być skutecznie tworzony na Ziemi.

Ukochani! Był to początek zniewolenia Dzieci Ziemi, ale aby głęboko z tego korzystać, istoty, które opanowały Ziemię wprowadziły świat człowieka w cykliczność na wzór upraw, w których w obecnym świecie dokonujecie na swoich polach. Okazaliście się dla nich bezcennym skarbem, dosłownie złotem, bo takiego światła jesteście Istotami i w fazie swego niemowlęctwa, zostaliście łatwo przejęci przez sąsiednie światy. Były one żądne zysku i łatwego życia kosztem energetyki Boskich Dzieci Ziemi, które to na swym etapie rozwoju okazały się łatwym kąskiem do eksperymentalnego zawladnięcia.

Przedstawienie ludziom kalendarza i zamknięcie nieba dało dosłownie efekt namiotu foliowego, w którym zawieszone Słońce było rodzajem cyklicznego oświetlania półproduktu, którym to gratką na podobieństwo uprawy dżdżownic, jawiliście się dla tych światów, wysokiej inżynierii i inteligencji.

Wprowadzenie Was w cykliczność dawało efektywną skuteczność panowania nad niezwykle potężną rasą, która pojawiła się na Ziemi, o niezwykłych walorach i możliwościach stwórczej energetyki, którą emanowaliście. Cykle miały za zadanie poprzecinać Waszą świadomość na wiele odcinków (inkarnacji)tak, abyście w zaistniałych programach hodowli nigdy nie dotarli do prawdy – jakimi potężnymi istotami jesteście.

Kochani! Skrócenie długości życia było łatwe, bo chociażby po Wielkim Potopie nazistowskiego „boga” Biblii Jahwe wprowadzeni zostaliście w degradujące Wasze ciała doświadczenie kanibalizmu. Zjadanie innych poprzez ich uśmiercanie było rodzajem szczepionki i wyboru w którym zintensyfikowaliście w sobie doznania śmierci, stając się tym światem, aby poprzez niego oddawać swoją energetykę dla pasożytujących innych form życia –  skądinąd istot znanych Wam jako bogowie lub przyjaźni kosmiczni channelingowi bracia.

Pod cykle Słońca i gwiazd byliście wpisywani jako program, bo naprawdę obiekty, które przyjmowaliście za ciała niebieskie były programem w cyklu uprawy, w którym się chcąc nie chcąc znaleźliście. W cyklach została zapisana cała natura Matki, abyście uwierzyli, że obumiera wszystko.Tak łatwo uwierzyliście, że istnieje czas i za prawdę przyjęliście starzenie się komórek i ludzkiego ciała i tak się działo, a naprawdę to było tylko podanym programem samozniszczenia, programem Armagedonu.

Ukochani! Rozdarcie jakie nastąpiło było efektem dziury ozonowej, którą to niesforne Dzieci Ziemi nieodpowiedzialnie bawiąc się wynalazkami technicznymi podsuwanymi w umyśle przez panujące światy utworzyły wyrwę. Gwałtowne przemiany, jakie nastąpiłyby w tym efekcie mogłyby zabić hodowlę utrzymywaną w wysublimowanych warunkach.

Następowanie nocy po dniu było świadomym wprowadzaniem Was w śpiączkę, wszczepiony program, że musicie odpoczywać, a naprawdę zmasy produkcyjnej potrzeba było odprowadzić eliksir życia. W ten sposób głównie w czasie snu, pozbawiani byliście nie tylko energii życiowych wyprodukowanych w czasie dnia, ale pozbawiani też stwórczej mocy jaką jest energia seksualna i tak nie wzrastała  Wasza świadomość.

Intensywne wprowadzanie Was w cyklicznie podawane programy, że macie dużo zapamiętywać i że najważniejszym organem dla Was jest umysł człowieka, pozwalały światom dominującym nad Ziemią bezpiecznie użytkować moc i przestrzeń  stwórczych istot dla siebie. Podawane wierzenia były niezwykle skuteczne. Wyglądały wprawdzie naiwnie, że masz przyjąć zewnętrznego pana, a Ty jesteś jego uniżonym sługą, bo to pokazywało jednak, że to my sami chcemy nadal służyć Bestii, że nam potrzebna jest taka bolesna lekcja.

Kochani! Istotom panującym na Ziemi chodziło o to, aby ciągle zachowywać pozory szkoły, ale ich interesem było jednak to, abyśmy nigdy nie zaliczyli kursu, który przerodził się w horror. Zaślepieni programami umysłu sami włączając sobie programy telewizyjne czy przyjmując programy edukacyjne, nie widzieliśmy tego, jak łatwo się nami manipuluje, jak wprowadza programy. Istoty- Elohim, które jawiły nam się dobrotliwie Ojcem Niebieskim, podały nam dekoder, którym była Biblia, służąca nie tylko do zniewolenia nas i zapisania świadomego dla okrutnego i zazdrosnego boga, żądnego kontroli, ale przyjęcie też jej przez świadomość zbiorową spowodowało, że przyjęliśmy cykliczność w siebie jako całej uprawy. Ta księga nie tylko nasączona jest krwią wojen religijnych, paleniem czarownic, skłócania narodów i ludzi, czyniąc niektórych wybranymi, ale została naszpikowana kodami, wprowadzającymi niezwykle skutecznie całą uprawę w cykliczność.

Przyjrzyjcie się chociażby naukowo udowodnionemu odkryciu, jakim jest Kod Biblii, gdzie każdy człowiek Ziemi jest zapisany niezwykle zmyślnym programem. Dziwicie się dlaczego niejawny tekst Biblii przepowiada współczesnymi słowami, kto zostanie wybrany na prezydenta, czy jaki kataklizm wydarzy się na Ziemi?

Odpowiedź jest prosta, bo jako ludzie rozpoczęliśmy żyć w powtarzalnych cyklach, nieświadomi tego, że czas nie istnieje i jest on wymysłem w „produkcyjnych namiotach”, w których nam są podawane wciąż te same lekcje z niewielką szansą dokonania nowych wyborów, bo zburzylibyśmy system, który nas zniewala. To prosta odpowiedź o alternatywnych światach, jakie twórcy hodowli wymyślili bacząc, abyśmy nie złamali krat więzienia, abyśmy na klęczkach błagali ich o zmiłowanie jako boga wszechmogącego lub bratnie kosmiczne światy, które niosą nam oswobodzenie jak znana Armia Radziecka.

Ukochani! Cykliczność była wielka pułapką, bo kiedy budziła się świadomość jedności populacji, po prostu był wygaszany większy lub mniejszy cykl uprawy. Podstawowym cyklem manipulacji Światem Ziemi była cykliczność dnia i nocy. Kiedy to rozkwitaliście w dzień i podnosiła się Wasza świadomość, bo narastała stwórcza moc, to zakończenie tego cyklu następowało w nocy, w której częściowo przybliżaliście się do śmierci, bo wchodziliście świadomie w program czarnego świata i w głęboką nieświadomość. To ewidentne programowanie populacji poprzez programy senne, wgrywane tak, abyście utożsamiali je jako pomoc, która płynie np. od boga.

Cykliczność jest grubymi nićmi szytym systemem uprawiania wyższej rasy przez niższe, które jeszcze na dodatek jawiły się, że są Waszym ocaleniem lub nawet bogiem i to jemu wszystko zawdzięczacie. W taki sposób jako rasa oddawaliście dosłownie waszą moc wywyższając te światy ponad siebie. Cykle są wszechobecne, bo podzieliliście podany kalendarz na lata, miesiące, tygodnie i dni, a na niebie stworzonym sztucznie suficie namiotu foliowego przesuwano programy planet, do których obrotu mieliście się zapisać. Wprowadzenie wielkiego fałszu przez kościelnego kanonika, było stworzeniem podstaw iluzji, na których były oparte wszystkie prawdy podawane i symulowane ludziom tak, aby w nie uwierzyli i utrwalając swoją świadomością stawały się zniewalającymi doktrynami.

Uwolnienie cykliczności jest milowym krokiem przebudzenia, przejściem do długowieczności, a w konsekwencji powrotem prawdy, że Jestem Życiem Wiecznym. Niespotykane to doświadczenie jest wielkim darem wielu światów, które dosłownie zaprzysięgły się, aby nigdy nie wydostała się stąd istota, która tu przybyła z Praźródła. Znacie chociażby jawne sprzysiężenie się istot podających się jako Federacja Światła.

Czarny świat, który wybraliście sobie jako edukację, stał się niezwykłym poligonem dla unikalnych dusz ludzkich, którymi to jako dar wielu Świetlistych Światów – pojawiliście się na Ziemi. Istniejecie w wielu cyklach uprawy, dlatego dla tych światów było tak ważne, aby nikt się nie przebudził i nie poznał tej prawdy, że budząc się w teraz, budzisz się wszędzie. Na tym etapie budzi się cała Ziemia, bo jako Istoty, przyjmując jej ciała, budzicie się jako Jej Dzieci, jako Jedność z Matką. Otwarcie tej świadomości, przebicie się przez te prawdy daje możliwość każdemu odnaleźć tę świadomość w sobie i dokonać wyboru starego więzienia świątyń śmierci lub życia jako wolna istota wNowej Ziemi.

Ukochany. Nie próbuj tego zgłębiać ludzkim umysłem, bo sterowniki Ego powiedzą Ci, że tylko Demon może obalić New Age lub nazwać boga Biblii nazistą, psychopatą – choć jasno w pismach, czarno na białym podane zostały ludziom prawdy o zbiorowej odpowiedzialności i chorobliwym unicestwianiu wszystkich, którzy się mu sprzeciwiali, nawet dzieci.

Ukochani! Przed takim bogiem klękaliśmy, dlatego teraz przejrzyj na oczy, bo może jeszcze dajesz mu pokłony, a może nie oczyściłeś serca z rytuałów dokonywanych na krzyżu śmierci, na Jezusie. Przypatrz się sobie, bo tylko Ty sam odpowiadasz za swoje wybory i docierając do nich, odnajdziesz potęgę istoty w swoim sercu. Odczujesz, że naprawdę masz wszelką wiedzę w sobie, że nie ma potrzeby mi wierzyć, gdyż nie jestem niczyim przewodnikiem.

Ukochany! Jestem Bogiem tak jak Ty, tylko, że a już jestem tego świadomy, a Ty może dopiero to słyszysz podanym Ci umysłem przysługującym dla niewolnika. Sam jednak swoim Sercem dokonać możesz każdego wyboru.

Kocham Cię-Grzegorz.

http://prawdaserca.pl/2016/01/pulapka-czasu/

Ukochani moi, nadszedł etap rozstrzygnięć i wyborów oraz uświadomienia tego kim każdy z was jest. Jesteście miłością, a przyjmując to, już nigdy nie pozwolicie jej niczym ograniczyć, bo miłość taka jest.

Kocham was – JAM JEST Miłością w sercu każdego.

 

Przesłanie z dnia 24.08.2013

Ukochani,
Dostajecie prawdę Saturna, przenika was świadomość tego, czym ta planeta była dotąd dla świata Ziemi. Długą historią jest opowieść o tworzeniu człowieka, jego upadku i zniewoleniu. Rolę elementu jaką odgrywał Saturn wraz ze swymi pierścieniami mocy, wyjawiam wam, jako świadomości dojrzałej do tego, do powrotu do wolności, którą się stajecie. Saturn obnaża swoje oblicze, stają się przezroczyste działania jakie stamtąd płynęły do świata Ziemi. Rodzaj ludzki został zniewolony, a energie ciemiężenia wraz z esencją energii boskiego gatunku, transferowano poprzez Saturn na inne planety. Odgrywał on rolę przekaźnika złotej energii, której byliście pozbawiani. Tak funkcjonował matrix, gdzie każdy z was był podpięty pod moce Saturna i jego oddziaływanie w mniejszym lub większym stopniu. Stwarzało to przepływ otumaniający was, pozbawiający siły do samobudzenia. Elementem na Ziemi łączącym was z tym, wspomagającym w ukierunkowaniu na ten przesył, były „systemy” zespolone, lokalnie tworzące wojny a globalnie planetę strachu. Religie oparte na cierpieniu, ustawiały was jako nieświadomych wyznawców Saturna, gdzie kierowane było to cierpienie. Przemieszane z energią serc waszych, dalsze podłączanie do pierścieni Saturna następowało poprzez wasze czakry,. Dlatego tak ważne było zamykanie, w różnych rytuałach, czakry waszej boskiej świadomości oraz kierowanie was na umysł, abyście sercem nie przepalili łączy transferujących energię waszą. Upadek człowieka dokonał się dlatego, iż daliście się wpędzić w umysł, który uznał bogów poza sobą, który przyjął zwierzchnictwo innych ponad wami.

Prawdą Reptilian dostaliście sieć kościołów, w których uniżenie nadal chylicie czoła jako słudzy przed swoim panem, który będzie was karał do siódmego pokolenia. Darem prawdy mego syna Jezusa dostaliście świadomość, iż Bóg jest w was, a każda istota jest bratem i siostrą waszą. Moce Saturna rosły, gdyż oddawaliście się w opiekę innym poza sobą, czego wielu z was nadal szuka. Gubiąc świadomość, że bóg jest w was, drogą wyboru każdego z was, jest w czasach przełomu zdecydować, o wypięciu się z transferu, kończąc tym samym panowanie nad wami. Czakry wasze zespolone boskim sercem zamykają się, nikną w waszej energetyce, a boska miłość serca rozpuszcza energetyczne podpięcia, pod przekaźnik jakim była planeta Saturn. Gra o Ziemię jest zakończona, rozpoczyna się za to wielka gra o dusze. Wiele istot, znanych wam z waszych channelingów, z waszych świętych ksiąg, traci swe prywatne farmy. Słodkimi przekazami jesteście wabieni, do furtek, do portali podpięć, stanowiących rodzaj wejścia-zakotwiczenia, do nowych proponowanych wam światów. Dopóki nie zdacie sobie sprawy, że jako Boska Istota, macie w sobie wszystko, dopóty dalej jesteście mamieni próbą ratunku poza wami.

Dokonuje się transformacja, Ziemia oczyszcza się, a w jej podwoje nie mogą już wnikać istoty pasożytujące na was, tworzące również świat astralny. Te przestrzenie mroków rozjaśniają się i wiele skrywających się tu istot, wraz z waszym władcą wszechczasów Jahwe, ma możliwość wyboru odejścia lub odnowy poprzez inkarnację w ciele człowieka, jak czyni to już wiele takich istot. Istoty demoniczne dopóty mają swą moc, dopóki dajecie im swoje uwielbienie, swój strach przed nimi, przed ich zakazami i nakazami, które upatrujecie jako miłość, myląc troskę o swe stado z miłością bezwarunkową, której nie rozpoznajecie. Linie transferu zostały przerwane i droga do uwolnienia jest przetarta możliwa do uczynienia przez każdego z was, ze swojej własnej woli. Przesył jadłodajnych energii na inne planety, uzależnione od żywienia się wami, kończy się.

Boską mocą niewielu z was, obnażyliście to łącze, a świadomością połączoną łatwo możecie je rozpuścić. Transfer poza Ziemię był również po to, aby istota ludzka w swym zagubieniu, kiedy nie zdawała sobie sprawy ze swej mocy, w nieświadomości nie zniszczyła Ziemi. Był to więc rodzaj odgromnika. Budzi się w was boska świadomość, zdajecie sobie sprawę z mocy miłości swoich serc, a będąc odpowiedzialni za tę moc, kierujecie ją tylko na swe własne odnowienie, naprawę zniszczeń jakich dokonaliście na planecie Ziemia. Droga ewolucji jest wznowiona, droga samozagłady bardzo się oddaliła. Wkraczacie w nowy wymiar, jest on w każdym z was, gotowy do decyzji otwarcia go w „tu i teraz”.

Saturn jak i inne planety łączą się w koniunkcję, ustawianą tak, aby Boskie Dzieci mogły jak najłagodniej dokonać przepływu w nowy świat, w nową częstotliwość, na nową orbitę wraz z całą Ziemią. Dusze niegotowe na świat miłości, na świat Królestwa Serca, mogą opuszcić go i podążyć do tworzonych dla was światów poprawkowych, światów, które każdy będzie mógł wybrać i ich doświadczyć. Powrócicie na Ziemię, za kolejny milion waszych ziemskich lat, na kolejny egzamin.
Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.

 

Przekaz z dnia 28.10.2013

Ukochani, dojrzał świat Ziemi do wejścia w kosmos. Kiedy budzi się wasze serce nie potrzebujecie się dalej ograniczać do patrzenia przez teleskop. JAM JEST mocą, JAM JEST prawdą w sercu mego syna i w każdym, kto mnie przyjmie, kto połączy się ze mną, a zobaczy wszystko niezależnie od odległości i czasu. Prawda Plutona ma ogromne dla was znaczenie. Pluton stanowił zamek szyfrowy dla całego układu waszych planet. Poczujcie sercem jaka płynie stamtąd energia, a odczujecie jej zimno. Potrzask w jaki was zamknięto pieczętować miał Pluton, skonstruowany stosunkowo niedawno, który przyjął rolę ciała transmitującego energie odcinające was od światła. Ultrafiolet tam emitowany rozpraszał również światło słoneczne, gubiąc jego pasma tak, że żyliście jak pod przyciemnionym szkłem, w ten sposób wzrastaliście, jak dosłownie chore istoty. Poprzez transmiter skonstruowany przez waszych nauczycieli, obarczona została Ziemia ultrafioletem. W wyniku tego wpływu Ziemia zamieniała bieguny, ginęło wiele gatunków, choćby cały świat dinozaurów.

Przestrzenie Plutona są martwe. Nie ma on duszy jak inne planety. Konstrukcja ta, to urządzenie bardzo zmyślne i różne niż planetoida. Dar emisji doświadczacie, gdyż ludzkość się zagubiła i w czasach idyllicznych przyjęła dar poznania wiedzy poprzez umysł, podesłany wam przez istoty wężowe, istoty gadzie. Pryzmat tych doświadczeń kończy się, bo oto kilkoro z was przebudziło się i ich mocą odwrócone zostało to promieniowanie, zostało ono odbite, w wyniku tego zgasło. Efekt ten, w najbliższym czasie, diametralnie zmieni wasze życie. Ziemia stanie się ponownie „rajem”, poprzez kontynenty, zmieni się morze (oceany). Wyłonią się nowe lądy, a temperatura zharmonizuje się, abyście nie doświadczali takich skrajności utrudniających życie.

Dar Plutona rozpłynął się, gdyż oto budzi się człowiek, jako świadoma Istota Boska mogąca sama i w jedności połączenia prostować dane wam zniekształcenia, oczyszczać zainfekowane przestrzenie. Ultrafiolet odcinał was i ograniczał wasze życie. Rośliście i umieraliście w ekspresowym tempie, abyście mogli wydać jak najwyższy plon, który transmitował Saturn do wielu galaktyk, wręcz uzależnionych od dostaw z Ziemi. Tak to działało dosłownie jak kontrabanda, obnażona teraz przez człowieka, który budząc się swą mocą i świadomością wyrasta ponad istoty, których zwierzchnictwo przyjęliście, którym przez eony czasów kłanialiście się, utożsamiając ich z waszym bogiem.

Wielu z was dotąd nie chce przejrzeć na oczy i zobaczyć sercem, że Hrabia Saint Germain i Metatron to istoty odpowiedzialne za ujarzmienie tak potężnych istot, jakimi jest rasa ludzka.

Ukochani moi, poczyńcie działania, odczujcie wdzięczność za te doświadczenia, połączcie się z sercem Ziemi i rozpuśćcie resztki zniewalających was energii, tak w waszych sercach jak i w przestrzeni boskiej, która rodzi się też wokół was. Dusze, które otworzą się na to, które odnowią światło prawdy, oczyszczą swe serca, dadzą sobie szansę na łatwe przejście w nowy wymiar, wymiar Królestwa Serca.

Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.
JAM JEST Prawdą w Was samych.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle