Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 02.04.2012

Kochani,
Nubiru to planeta – kometa, pojazd międzygalaktyczny. Porusza się po elipsie i jest wyznacznikiem drogi między sąsiednimi galaktykami. Istoty różnych ras w ciałach fizycznych szczególnie wykorzystują ten pojazd jako okręt odwiedzin między planetami, rozłożonymi w zasięgu jego.

Nubiru jest przystosowany do życia, ale głównie poprzez technikę Istot, wykorzystujących ten rodzaj przemieszczenia się i dotarcia do planet położonych na trasie. Wystarczy tylko, że inna planeta chce skolonizować kolejną, dojrzewającą do tego, wysyła tam ekipę, która przygotowuje, bada, nadaje nowe kierunki ewolucji od bakterii do świata zwierząt i roślin, aby świat taki zaistniał jak najbardziej w kierunku potrzeb danej cywilizacji. Kolejna grupa przybywa i tworzy zagospodarowanie, już praktyczne zadomowienie planety.

Kolejnym etapem jest program ewolucji na danej planecie – plany i kierunki rozwoju danych istot. Wytworzona na Ziemi, sprzyjająca atmosfera i przyroda, spowodowały, iż na tej planecie nastąpiło wiele zawirowań w wyniku różnych interesów, różnych ras istot, będących na różnych etapach swego rozwoju. Te konflikty nie sprzyjały rasie człowieka, który tu zaistniał, poprzez wiele manipulacji genetycznych. Jego pojawienie się było wymysłem arogancji Istot, które zdecydowały o utworzeniu rasy idealnego niewolnika. Wasze przejawienie się w tym ciele, dusz ludzkich, pokrzyżowało te plany rozwojem świadomości swojej. Drogą wielu doświadczeń i ewolucji zatoczyliście ogromne koło i tak oto inne rasy mogą przyjąć prawdę o skuteczności pracy, wyzwolenie serc z ciężarów iluzji, jak i świadome ich połączenie w potęgę jedności waszej istoty boskiej. Bóg człowiek, który objawił się światu, własną pracą, drogą wielu doświadczeń, jest prawdą o potędze miłości świadomie wyzwolonej z serc waszych.

Planeta Nubiru zbliża się ponownie do Ziemi i jej tym razem przybycie nie niesie dla was trudnych niespodzianek. Świat kosmosu z godnością przyjął kierunek waszego wyzwolenia i teraz Wy jesteście pomocą dla niego.

Potęga Istoty – Boga Człowieka jest tak potężna, że możecie wreszcie sami stanowić o sobie i uśmiechnąć się na zwodnicze przekazy innych istot. Wiele ras odeszło już z Ziemi, inne czekają na pojazd, zwany Nubiru, aby powrócić do światów właściwych sobie.

Ziemia odtąd pozostaje miejscem niezakłóconego doświadczania wzniesionych mistrzów, którymi jesteście. W sercu każdego pozostawiam wzniesienie swoje. Praca każdego z Was jest wymogiem lekcji wznoszenia z ludzkości w boskość. Pomachajcie na pożegnanie Istotom, które stworzyły ciała wasze, były waszymi nauczycielami i darem doświadczeń waszych. Kochając darmicznie wszystkie Istoty, godnie możecie zamknąć długie, burzliwe nauki wasze.

Kocham Was

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie