Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 11.05.2012

Kochani,
Nasze DNA – DNA człowieka pochodzi od istot kosmicznych, jest ich darem i ma pochodzenie prawd wielu ras i gatunków istot kosmicznych. Otrzymaliście je, przyjmując nowe ciało, w którym zaczęliście inkarnować, a ciała, które mieliście dotąd, odeszły, zostaliście ich pozbawieni.

Nowe ciała zostały skrojone w wersji super zubożonej, zmanipulowanej w ograniczenia jego DNA. Z dwunastu nitek, przygotowanych dla tego ciała, wyłączonych zostało dziesięć, a uruchomionych tylko dwie o ograniczonym działaniu. W nici wyłączone zainstalowano połączenia iluzji i poprzez DNA też doświadczaliście jej.

Istota, jaką był Duch Ludzki, podjęła się świadomie doświadczania w tym ciele i świadoma swego całkowitego odcięcia po zaistnieniu w tym ciele, była ufna swemu boskiemu pochodzeniu, iż na powrót świadomie odzyska utracone pierwotne ciało poprzez odzyskanie DNA, jego na powrót uruchomienie i zaistnienie w nim światła, którym Jesteście.

Mocą swoją, prawdą JAM JEST dokonaliście odnowienia waszego DNA, uruchomienia jego wszystkich nici, helis w Was. Każda Istota, która zdecyduje się prosto przeistoczyć, może świadomie sercem swoim uruchomić sama w sobie pełne, należne mu DNA.

Dokonanie tego stało się możliwe, gdyż zaistnieliście we Wszechświecie na powrót jako Darmiczne Istoty i tym samym zablokowaliście dalsze manipulowanie wami.

Miłość i kochanie wszystkich Istot całego Wszechświata dokonała cudu przeistoczenia w jedności waszych połączonych serc, gotowych Istot Boskich.

Przymierze, które w ten sposób odnowiliście z Ziemią, z Wami Wszystkimi, a scalenie to daje wam potęga mocy zjednoczonej Istoty Waszej.

Niemały pogłos wywołaliście w wielu światach, iż Istota Ludzka sama swoją wzajemnością serc dokonuje przejścia z DNA człowieka w DNA Boskie i na powrót stajecie się jeszcze bardziej potężnymi Istotami, niż kiedykolwiek byliście.

Wasze doświadczenia w świecie niskich wibracji pozwoliły wam wzbogacić doskonałość swej Istoty, istniejącej jednocześnie na bardzo wielu poziomach.

Jesteście teraz świadomi swej potęgi, a światy, które was wykorzystywały, mogą samodzielnie rozpocząć przeobrażanie siebie i otworzyć się na dar pomocy waszej.

To nie Człowiek jest potrzebującym pomocy, to odnowiona Rasa Ludzka jest pomocą i kluczem do przeobrażeń w całym Wszechświecie.

Odnowienie waszego DNA jest kluczowym momentem procesu nazywanego przez Was TRANSFORMACJĄ.

Kocham Was

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju