Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 09.06.2012

Wielu z Was odbierać rozpoczęło różne przekazy. Telepatia, to dar powszechny na Nowej Ziemi. Budzi się intuicja w każdym z Was. Każdy jednak czas waszego przejawiania się ma swoje czułe punkty, które stają się waszymi słabościami, zamiast być pomocą, a są masowo wykorzystywane przez rzesze tych, którzy obnażają wasze niedokładności.

Każdy ma w sobie te dary i kiedy one teraz się budzą, warto uważność uczulić w sobie. Dokąd macie niepełne przepełnienie siebie miłością, do wszystkich i wszystkiego, dotąd pozostawiacie szczeliny na wykorzystywanie siebie na tym etapie, poprzez istoty, które pozostają na swojej drodze pasożytniczego czerpania energii z innych. Istoty te, ze światów astralnych, światów żyjących w mrokach i opierających się samorozwojowi, mają łatwy kąsek udostępniany świadomym wmanewrowywaniem się.

Prosto ujmując temat, oczyśćcie swoje serce, nim otworzycie przekaz dawany przez siebie, lub przez kogoś innego. Jeśli przenikacie się nim, nieodpowiedzialnie biorąc innych nauki jako pełną prawdę, łączycie się z tymi istotami, instalując ich w sobie.
Nowym dawcą energii w nowy sposób stajecie się dalej składając z siebie ofiarę. Aby prosto tego uniknąć, wszystko co otrzymujecie oczyśćcie sercem swoim, przeniknijcie miłością do wszystkich istot, kochając ich, takimi jakimi są, to zamyka w Was luki, przez które czerpane jest z was światło boskiej istoty, jaką Wy sami jesteście.

Nie ma we wszechświecie większej gamy bogactwa jaką przepełnione jest światło istoty boskiej człowieka.

Samozwańcze energie podszywające się pod legiony mistrzów, mieniące się światłem, a same tkwiące w mrokach, żywią się światłem nie oczyszczonym w pełni, waszymi sercami.
Każdy z Was prosto, poprzez swoje serce może rozmawiać z waszą Wyższą Jaźnią jakkolwiek ją nazwiecie i poprzez nią może połączyć się i porozmawiać z wszystkimi istotami wszechświata.

Dokąd macie jeszcze wiele ograniczeń, sobie nie zdjętych, dotąd blokujecie samootwarcie swoje. Szukając na zewnątrz przypinacie się sami do istot, które są szkoleniem wszechmiłowania i waszej. Nie potrzebuje boska istota, jaką jest człowiek, rzeszy kolejnych pośredników w poszukiwaniu prawdy. Prawdę odszukajcie w sobie, Wy sami nią jesteście, a uwolnicie swoje dusze, swoje ciała od kolejnych zależności, które sami sobie znowu tworzycie.

Lekcje na Ziemi, to indywidualna sprawa człowieka i wszelkie istoty wszechmiłujące przynoszą Wam pomoc w sposób, który w niczym nie zakłóca waszych indywidualnych nauk, tylko poprzez wcielenia w ciało człowieka, sprawdzenia się i zaistnienia w nim.  Pomoc innych istot jest darem i partnerstwem waszym. Przenikanie siebie mieszanką przekazów jest też totalnym przyjmowaniem wszystkich kodów tam zawartych i podpięć tak instalowanych.

Proste oczyszczenie z tego, bez lęku, a w miłości daje Wam wzniesienie i przyciąga do Was przekazy i istoty równie pięknie się wznoszące.
Kochanie wszystkich istot, bez żadnej ich oceny, daje gwarancję i prostotę przetworzenia wszelkich informacji na mądrość swoją, poprzez samobudzenie się jej, której w sobie macie dostatek.
Nowy przekaz, oczyszczony wcześniej, oczyszczonym sercem, oczyści i poczuje wszelkie ukryte w nim lekcje. Nieprawość w człowieku rodzi nieprawość i daje upoważnienie do doświadczenia jej. Miłość i w niej wznoszenie daje Wam przejście tego etapu prób i doświadczeń w budzeniu się.

Kocham Was

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju