Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 29.06.2012

Kocham Was,
Dary, które odkrywacie są wynikiem waszego wchodzenia w nowy wymiar. Jednak to nie o wyzwalanie darów chodzi, a o stan waszej świadomości, tego jak ją zmieniacie, jak przeistaczacie się ze starego w nowe. Nie ma możliwości wejścia w nowy świat, w nową częstotliwość bez wyjścia ze świata w którym całkowicie tkwicie.

Przeróżne cuda, techniki medytacji, zdobywanie wiedzy mogą być pomocą, ale nie zastąpią podstaw prostej pracy nad sobą. Zobaczcie sami w sobie, czy macie jakiekolwiek lęki, które mówią Wam, że jeszcze bardzo żyjecie w świecie strachu, w świecie wymiaru, który chcecie opuścić. To wasze ego daje je Wam, aby zatrzymać Was przed dokonaniem tego kroku.

Napiętnowanie czegokolwiek, jakichkolwiek barw, szczególnie barw ciemności, świadczy, że dalej z sobą walczycie, jesteście sami przepełnieni ciemnością i zamiast wznieść się w miłości, szukacie potrzeby walczenia z nią na zewnątrz siebie. Nieprzepracowane kochanie siebie daje Wam zaciągnięcie hamulców, które nie pozwalają ruszyć z miejsca.

Kochanie innych ponad siebie jest krokiem w pomniejszanie siebie samego i samozanikaniem. Nie ma potrzeby wiedzieć wiele o transformacji, a jedyne co warto zrobić to dokonać jej w sobie krok po kroku przepracowując swoje mankamenty, swoje niepowtarzalne lekcje. Każdy kto rozpocznie wznoszenie, pozna i zobaczy efekt tego, iż świat dokoła zmienił się w wyniku pracy przeobrażenia wnętrza swego.

Odkąd to rozpoczniecie czynić, dostrzeżecie w każdym człowieku Boga, w pełnej jego doskonałości i przestaniecie oceniać kogokolwiek i cokolwiek. Im dalej posuwacie się w zdobywaniu kolejnej wiedzy, to częściej tym samym oddalcie się od samowzniesienia, gdyż przytłacza Was bagaż sprzecznej często wiedzy masowo Wam podawanej.
Tylko wasze ego chce wiedzieć, potrzebuje tego pokarmu, a wasze serce ma w sobie wszystko i prosi tylko o jego oczyszczenie.

Dokądkolwiek pozostajecie w samoobwinianiu siebie, macie niewybaczone, często zapomniane różne wasze doświadczenia, to dotąd wszelka praca, wszelkie „wiedzenie” na nic się nie przyda. Wiedza bez zastosowanie w praktyce, w waszej drodze jest bardzo mało efektywna. Nie ma potrzeby również rozwoju szukać w technikach, techniki pozostawcie automatom, gdyż Wy jesteście ludźmi, którzy mają serce i miłością tam odnowioną mogą prosto wznieść się ponad cokolwiek, ponad wszystko.

Sprawy z których wasza dusza pragnie się uwolnić,dostajecie bardzo mową swego ciała. Zanik chorób i dolegliwości pokazuje gotowość do wzniesienia waszego. Dzięki mowie ciała macie szanse zobaczyć swoją szczerość do innych i siebie samego.

Rozmowy wasze o rozwoju duchowym prowadzą do szerokiego ich rozdmuchiwania zamiast uprościć wszystko, być i zaistnieć w tym. Jeśli Was cokolwiek wiąże ze starym światem, wasza praca, biznes, rodzina, Wasz małżonek, czy dzieci, to jest to oznaką, że jeszcze bardzo tkwicie w swych przywiązaniach, które Was utrzymują.
Wszystko to co na zewnątrz jest tylko wytworem waszej świadomości, zbiorową projekcją w materializacji jej. Dawne zwyczaje, przyzwyczajenia, wiedza zdobyta, również bardzo skutecznie zatrzymują bardzo wielu z Was. Wszystko co Wy dajecie sami, to do Was wraca. Pamiętajcie bardzo o jedynej zasadzie wszechświata. Jeśli kogoś piętnujecie, to naprawdę pogardzacie sobą. Jeśli są w Was jakiekolwiek odruchy walki, próby zmieniania świata na zewnątrz, to się nie dziwcie, że to wszystko wracać będzie do Was. Jedna to, jedyna zasada, całego wszechświata PRZYCZYNA I SKUTEK. Jeśli to przyjmiecie z pełną odpowiedzialnością w sobie, to wreszcie zaczniecie kochać wszystkie moje dzieci bez względu na to jakie one są. Jam Jest kochaniem wszystkich istot wszechświata – tą modlitwą otworzyć możecie najprostszą drogę waszego wznoszenia.

Daleki krok uczyniła jednak ludzkość w odbudowie na powrót świata będącego królestwem waszych serc, efektem ich samowzniesienia. Podążajcie tą drogą, droga ta was poprowadzi, ja jestem w każdym z Was, jestem każdym, tak jak każdy z Was jest mną.

Kocham Was

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju