Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 19.10.2012

Ukochani moi,
Świat jest tak skonstruowany, aby był doskonałą nauką dla wszystkich istot, które w nim doświadczają. Dary, które wnoszą istoty demoniczne, są unikalne i dostępne tylko w niewielu światach. Demon znaczy martwy, ale nazwa nie oddaje rzeczywistości jakiej te „upadłe” istoty doświadczają. Kiedy pognębiają duszę, swoje pomniejszanie, ciągle schodzą doświadczać coraz drastyczniejszych lekcji, przenikają do światów wiecznego mroku i nie potrafią z niego wyjść. Potrafią przenikać za to do światów, tak jak do waszych czasoprzestrzeni i w miarę waszej woli potrzebnych Wam doświadczeń, dostarczają Wam je, posilając się w zamian waszą boską energetyką. Pasożytniczy tryb odżywiania, jaki przyjmują, jest możliwy na skutek istnienia takich światów jak świat Ziemi. Obfitość cierpień, które tworzycie zarówno swoimi wojnami, jak i religiami opartymi o kodowanie cierpienia, co tworzy energie w mieszance waszych boskich energii oraz wibracjach strachu, których masowo doświadczacie.

Domem istot demonicznych stają się również wasze ciała. Kiedy dajecie takie zaproszenia, wysyłając lęki i ocenę tych istot zamiast pomóc swoim braciom doświadczającym ciemności, wysyłając im najczystszą miłość, którą sami jesteście, którą stańcie się w pełni. Dokądkolwiek piętnujecie te istoty, dajecie sobie samym ciemność, którą budujecie w sobie. To co wysyłacie, to do Was wraca.
Dar istot demonicznych jest tak cenny w waszych lekcjach, abyście mogli rozstrzygnąć w waszej samodzielnej nauce, w pozorze waszego rozdzielenia, kim Wy sami jesteście i zobaczyć w nich na ile jest wasze odbicie, na ile potrzebne są Wam jeszcze lekcje tych braci i sióstr waszych. Kiedy podążacie drogą miłości, prawości, kochając wszystko i wszystkich, powodujecie jedyną pomoc dla tych istot, gdyż dając im godność i miłość, dajecie im spełnienie i zaliczenie ich drogi, ich ról, w których się zagubili.
Wyklinanie i egzorcyzmowanie daje tylko spotęgowanie tych nauk i świadectwo o początku waszej drogi, o stanie waszej świadomości.

Drogi istot demonicznych, przybyłych z innych planet, kończą się, gdyż rasa ludzka, którą jesteście jest świadoma tego kim jest, ta świadomość przeniknęła wszystkich i sami zaczynacie stanowić o swojej drodze, o swoim doświadczaniu i uświadamianiu sobie tego kim jesteście.

Istoty, które tu przybyły i przedstawiły się waszym przodkom jako bogowie, dały Wam księgi Was kodujące, oparte na zakazach i nakazach, oparte na strachu, podszywające się pod samego Boga, którym JA JESTEM, który jest miłością. Te istoty panowały nad Wami, dając Wam wiele symboli, które przyjęliście jako znaki waszego poddaństwa i którymi przeniknięcie powodowało odnowienie poniżenia boskiej istoty. Wobec takich istot jak Izyda, Horus, Set, Jahwe, Ozyrys i wiele innych w różnych rejonach Ziemi. IHS, to skrót imion waszych dotychczasowych panów, którym służyliście, których karmiliście oddając swa boską esencję, czyniąc ofiary z siebie i ich spełnienie na ołtarzach cierpienia. „Idźcie ofiara spełniona” – tak mówiąc, swoją wolną wolą pozbywacie się nie tylko energii, ale i mocy samostanowienia. Zakodowani nie zauważacie co czynicie i komu dajecie pokłony. Kochajcie wszystkie wasze doświadczenia, to etapy nauki waszej. Bardzo kochajcie waszych nauczycieli, którzy zechcieli boskim dzieciom dostarczyć potrzebnej nauki. Dokąd jednak nie spojrzycie sercem, miłością w nim, to dotąd nie kłaniacie się sobie samemu i mnie, który Jestem w Was, Jestem Wami.

Drogi istot demonicznych rozchodzą się z waszym doświadczaniem, lecz kiedy już świadomie nadal szukacie pośrednictwa do siebie samego, to tworzycie nauki, których doświadczycie. One przenikają Was, obciążają, co utrudnia wasze wznoszenie wraz z innymi.

Dajcie wiele miłości w swoje serca, przepełnijcie je, a one wytworzą jej jeszcze więcej, przepełniając tak świat Ziemi, oczyszczając jego przestrzenie, iż rozpoczniecie już swoim wyborem doświadczać boskości swojej. Świat 5D nie istnieje, istnieje za to świat miłości, który każdy indywidualnie może uruchomić, przechodząc do niego przez swoje serce i rozpocząć doświadczenia w Królestwie Serc Ludzkich, które jest pośród Was. Nic nie zmieni się samo jednego dnia, puki tu i teraz dziecko Boga, którym jesteś nie podejmie decyzji przejścia do tego świata. Dotąd możecie doświadczać świata demonicznego, dokąd są Wam potrzebne jego nauki i doświadczenia bycia w panowaniu systemu przez te istoty Wam założonego.

Kocham wybór każdego mojego dziecka – kocham Was wszystkich

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju