Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 13.10.2012r

Ukochani,
Kiedy niedostatecznie kochacie siebie samego, wasze dolegliwości objawią to Wam mową ciała, gdyż zapomnieliście prostego daru rozmawiania z miłością, która mieszka w Was. Niedostatek miłości kierowanej dla siebie samego jest podstawowym powodem przejawiających się komplikacji pokazujących jak wygląda „chora miłość”, niszcząca siebie samego, swoje komórki. Zamiast przepełnić się miłością trzymacie w swoim wnętrzu negatywizmy, nieuregulowane wybaczenia, umniejszenia i wiele innych kaleczących siebie uczuć.

Ukochani! Wynik tych doświadczeń, waszych lekcji, prędzej czy później przejawia się w doskonałym cudzie waszego ciała, abyście mogli to zobaczyć i pokazać innym waszą nieszczerość do samych siebie, jak i do świata, który Was otacza. Darem najwyższym jest Dar Życia w ciele człowieka, przyjmijcie go jeśli swoim życiem w swojej drodze zdeptaliście go, zapominając Kim Jesteście. Całe doskonałe lekarstwo na te i inne uzdrowienia, każdy z Was ma w sobie samym w swoim Sercu. Jest to miłość Boskiej Istoty, którą jesteście i która tą iskrę miłości może łatwo rozniecić.

Dary iluzji, którym się poddawaliście katując swoje ciało, niszcząc je i spalając, są wyrazem zaprzeczania o  boskim pochodzeniu i niweczeniem własnej nauki. JAM JEST Córką Miłości, JAM JEST Synem Miłości. Tym scaleniem się, prosto możecie uruchomić moce ozdrowieńcze jakie każdy posiada w sobie samym. Jeśli ktokolwiek kto inny mieni się nad Tobą wyższymi mocami, uniża się sam, gdyż wszystkie Dzieci Ziemi są doskonałym odbiciem natury miłości Matki.

Dar raka jaki otrzymałaś lub otrzymałeś, jest wielkim ratunkiem dla Ciebie, dla Was, abyście mogli zobaczyć i pozwolić zaistnieć Miłości w sobie, przepełnić się nią, uzdrowić nią nieczystości trzymane w swojej duszy, a przejawiające w następstwie się w ciele. Kiedy poddajecie się obróbce machinie farmacji zajmującej się głownie ciałem, to bardzo możecie się oddalać od rozwiązania, od przyczyn choroby, zawsze tkwiących w Duszy. Dusza pokazuje Wam miejsca, które same przez się dają Wam wymowę i podpowiedź będącą pomocą w waszym zagubieniu, w waszych lekcjach. Dopóki tkwicie w przekonaniach, iż z chorobą musicie walczyć, to częściej potęgujecie jej oblicze, dając własny nacisk, dostajecie opór.

Darem boskim Miłości Matki są doskonałe ciała, w których doświadczacie, które nie potrzebują nawet się starzeć, gdyż macie zdolność samoodradzania swoich ciał poprzez synchroniczny rozrost komórek, w których możecie usuwać kody starzenia się. Wasze ciało to świątynia, to Wasz prawdziwy kościół, który warto bardzo kochać gdy w nim doświadczamy. Dostatek miłości płynący z serca, jest jedynym paliwem, który mu warto zapewnić.

Ukochani! Iluzja, której doświadczaliście na Ziemi dała Wam nie tylko umniejszenia, ale i dary niszczące ludzkie ciała. Tylko w Was samych, w waszych wnętrzach, możecie te procesy zatrzymać, a świat zewnętrzny zmieniacie w sobie. Ten świat, w którym doświadczacie jest doskonały i gdy szukacie naprawy siebie samych w chemicznych produktach, zaprzeczacie swymi czynami o boskim swoim pochodzeniu.

Najmniejszą dolegliwość jak i tą największą każdy sam swym boskim sercem prosto ozdrowić może. Dar pomagania, naszej wzajemności jest po to, abyśmy się uczyli, iż jesteśmy jednością, bo JESTEŚCIE MNĄ a ja Wami.

Kocham Was – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju