Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 16.10.2012

Kochając moją przyjaźń uzyskać możecie to wszystko co mam ja. Połączenie nasze, które nazywacie przyjaźnią umożliwia doskonałe relacje między partnerami i jest nośnikiem czystej bezwarunkowej miłości. Kochając przyjaźń dajecie swoje serce drugiej osobie, nic w zamian nie oczekując, a przenikacie kogoś promieniowaniem jej, niosąc odczucie braterskiej pomocy w każdej zaistniałej trudności dróg swoich. Dokądkolwiek budujecie swe przyjaźnie na umyśle, na ego wynikającym z przemyśleń i uwarunkowań, dostajecie takie przyjaźnie jakie wy sami dajecie innym. Narzekacie na nie, gdy tymczasem w swoim egoizmie zatracacie umiejętność przyjrzenia się sobie samemu.

Odkodowanie blokad w sobie, oczekiwań, wyobrażeń, może pozwolić na rozkwit tego uczucia w was samych. Kiedy przepełnicie się uczuciem przyjaźni do siebie samego, kochacie siebie bez ograniczeń, akceptując się takim jakim jesteście, to wówczas gotowi jesteście na odwzajemnienie tej przyjaźni, którą da wam wszechświat, która do was wróci, dając spełnienie, pomoc, przepełnienie miłością, którą ona niesie.

Drogi przyjaźni prowadzą do doświadczeń w innej strefie doświadczania. Te uczucie wznosi was w najwyższe wibracje boskiego doświadczania prosto wypełniając was, znikają w ten sposób uczucia „niższe” po stronie strachu. Każdy kto doświadcza przyjaźni daje i dostaje ją, przenika siebie i wszechświat dokonaniem cudu jednoczenia się serc przywracającej jedność waszą.

Kiedy budujecie wasze związki na zauroczeniach umysłu, na nabrzmiałym ego, na przepełnionej seksualności, zamiast na przyjaźni, to doświadczacie takich związków, które was mają nauczyć budowania od podstaw. Przyjaźni szukacie na zewnątrz swoich związków, zamiast najpierw przepełnić się nią i zbudować związek na fundamentach przyjaźni, przykrywając wszystko wzajemną miłością partnerstwa swego.

Kochani, dokąd nie przyjaźnicie się ze mną, dotąd nie przyjaźnicie się z samym sobą. Przyjaźń to wasze wyniesienie i prosta droga do boskości. Kochajcie jej doświadczanie, kochajcie wzajemne odczuwanie, a przyjaźń i jej drogi zawiodą was do najwyższych wzniesień w miłości jakiej możecie doświadczyć idąc tymi ścieżkami.

Drodzy przyjaciele to wszyscy kogo spotkacie, przemieńcie to w sobie, a zaistnieją cuda wokół każdego z was. Droga wzniesienia nie kończy się na przyjaźni do siebie i wszystkiego, ale jest startem do doświadczania najwyższych wibracji boskich w jakie możecie się wznieść krok po kroku, oczyszczając serce i kierując się nim.

Kocham Wam moi Przyjaciele – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju