Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 24.10.2012

Kochani,
Dar jasnosłyszenia ma każdy. Kiedy jesteście gotowi wyzwolić ten dar, to bądźcie spójni z poszerzeniem swej świadomości, z przyjęciem odpowiedzialności za narzędzie, którym częściej się krzywdzicie, które częściej jest waszym hamulcem niż pomocą w przebudzeniu waszym.

Droga waszego budzenia wiedzie przez serce, tam szukajcie pomocy i przebudzenia w nim boskiej cząsteczki, którą odnaleźć i oczyścić warto. Jeśli waszą percepcją otwieracie się na przekaz, na ściąganie wiadomości, to czynicie na swoją odpowiedzialność wchodzenie w świat dorosłych będąc często niemowlęciem. Doktryny wasze wyłączyły wam możliwość, że jesteście godni rozmawiać z Bogiem, który jest źródłem waszego zrodzenia. Dlatego częściej otwieracie się na pośredników czyhających, aby boskie dziecko poprowadzić, a których intencji nie umiecie od razu odczytać.

Przekaz swój częściej umieszczacie w umyśle, a deformacja poprzez wasze ego, daje wam takie przekazy, aby to ego zaspokoić. Jakże często płacicie wysoką cenę za te przekazy, dając ogrom energii, nawet jeśli tylko to czytacie. Kiedy najpierw oczyściliście serce, przepełniliście je miłością kochania siebie, nie ma w was niewybaczeń i żadnej oceny, wówczas jesteście gotowi odczuć jakie są intencje istoty, chcącej dać wam przekaz. Miłość płynąca z waszego serca prosto oczyszcza wszystkie te istoty, które wręcz mówią, iż są światłem, miłością, waszymi mistrzami, waszymi bogami, kiedy to wy sami jesteście Bogiem. Prosto rozmawiać możecie najpierw z samym sobą, będąc pełni miłości i szczerości do siebie samego.

Ta rozmowa kierowana poprzez serce do Źródła Istnienia jest kierowana poprzez waszego ducha. Bądźcie z nim zjednoczeni stanowiąc jedność z Istnieniem waszym. Tak prowadzona rozmowa w pełnego kochania wszystkich i wszystkiego daje wam pełną tarczę, gdyż to co dajecie, to dostajecie. Kiedy rozmawiacie poprzez waszą formę, którą tu na Ziemi są wasze ciała i przynależny mu egotyczny umysł, wówczas stajecie się bardziej jak słoń w składzie porcelany, niż stanowicie pomoc dla siebie i innych.

Moce, którym się oddajecie, którym oddajecie swą wolną wolę, czynią was dobrowolnym niewolnikiem, który zgadza się być kanałem dla siebie i innych. Forma ciała ludzkiego to wasze doświadczanie, wasz dom, kochajcie ją, lecz nie utożsamiajcie się z nią. Poczujcie najpierw kim jesteście, przyjmijcie to w pełni w swoje serca, a tak jednocząc się ze mną, nie ma sił, które mogłyby was ruszyć. Kiedy odczuwacie w sobie jakikolwiek lęk, lub strach, jest to oznaką o nieprzepracowaniu własnego pokochania wszystkich i wszystkiego.

Mając obawę kochania wszystkich i wszystkiego, wchodzicie w wibracje po stronie strachu i łatwo stajecie się łupem religii opartych na strachu, jak i masowych channelingów spełniających obecnie tę samą rolę, dawania swej energii, spełniania świadomie z siebie ofiary, a tym cierpieniem obniżacie nadal wibracje Ziemi, zamiast je wznosić, na co jest pora.

Kosmiczne istoty i światy demoniczne, i astralne nie mają dostępu do boskiej istoty, która prowadzi w prawości swe życie. Wiara to pewność, miejcie pewność tego kim jesteście i tego, że kochacie siebie, Boga w sobie i we wszystkim stworzeniu. Wówczas znikną z was wszelkie lęki, obawy, niepewności, a wasze serce z wielką łatwością odczuje i nadawcę przekazu i jego intencje. Nie będą wam już potrzebne lekcje zagubionych istot, którzy was szkolą, którzy mienią się waszą pomocą, waszymi nauczycielami, ale częściej pokazują wasze nieszczelności i nieszczerość do samych siebie. Kochajcie te nauki, dajcie wdzięczność tym istotom, które przyszły dać lekcje boskiej istocie jaką jest człowiek.

Dar rozmowy z Bogiem, to najprostszy dar jaki masowo możecie ponownie otwierać w waszym przebudzeniu. Wasze wyższe ja przyjmijcie tylko, iż jest w waszym sercu, a nie wypływa dalej z waszego ego.

Kocham Was – Grzegorz

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju