Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 07.04.2914

Duch Święty, którego macki założyliście sobie poprzez kościoły, poprzez nauki ezoteryki jest świadomym przyjęciem istoty zewnętrznej z panteonu bogów demonicznych. Ukrywająca się pod tą nazwą istota jest prawdą wynikającą z rozdzielenia Boga, rozczłonkowania jego na trzy definicje.

Istoty demoniczne dające wam „święte księgi”, postanowiły pomieszać człowiekowi proste pojmowanie Boga jakim jest Miłość, jakim jest Wszechistnienie. Dokonano zapisu przenikającego ludzką  świadomość, że Bóg to: ojciec, syn i duch święty. Pamiętano o tym jak jesteście potężni i dlatego nakierowano Człowieka na zewnętrzne siły i pod tymi energiami podpisano bogów będących potężnymi strukturami istot demonicznych. W religiach różne istoty demoniczne przyjęły rolę jedynego boga, a poprzez syna, wybranego człowieka, pokazywano  jak sami się umniejszacie. Duch święty posłużył do tego, abyście otwierali się ufnie na potężną czarną demoniczną siłę, której w podzięce za wysysanie ludzi, nieśliście jeszcze swe własne dzieci, by na chrzcie postawić im na czole czarny krzyżyk i zamknąć demoniczną mocą ich boską czystą świadomość.

Doskonałość Boskich Dzieci, rodzących się na Ziemi, przerażała te istoty, dlatego podano wam iluzję naprawiania doskonałości, która jest w każdym dziecku. Przeniknięcie duchem świętym czyniliście w świątyniach okultyzmu, celebrując poddaństwo tej zewnętrznej sile. Tak prosto czyniliście ofiarę spełnianą z siebie. Dokonywaliście tego w majestacie satanizmu, którym Ci nauczyciele raczyli ludzi, abyście zrozumieli jak potężna ta zewnętrzna moc jest. Dar poplątania języków otrzymaliście, abyście mogli mieć szansę zauważyć, że świadomie przyjmujecie przeróżne demony w siebie, które z przerażająco wykrzywiały twarz i rzucały chętnymi na posadzkę. Poprzez nakładanie rąk, parający się magią kapłani tych świątyń przenikali  ciało i duszę. Poprzez czakrę korony  odcinali Człowieka od boskiej świadomości własnego ducha, która tędy biegnie.

Połączcie się z Sercem i odczujcie doskonałość w sobie. Odczujcie Boskie Dziecko, jakim każdy z was jest, a nie przyjdzie wam do głowy poprawianie tej doskonałości przez demoniczne tchnienie przyjmowanie jako uzdrowienie. Nie zdawaliście sobie sprawy, że w ten sposób ustanawialiście świadome zniewolenie Boskiej Istoty, przyjmując świadomie moc zewnętrznego nieznanego sobie ducha. Wmówiono wam, że ten duch to jedna z trzech części waszego boga i tak zapomnieliście, że cały Bóg jest wewnątrz Człowieka, a tchnienie tego Boga jest duchem właściwym, przenikającym wszystko. Subtelne przestawienie tych niuansów spowodowało degradację ludzkiej populacji i zagubienie na wiele tysiącleci.

Ukochani moi, nadeszła pora dokonywania wyborów. Przyjmując magię zewnętrznych rytuałów pozostajecie w jej władaniu. Przyjmując uzdrawianie tą potężną mocą, dostajecie często pomoc dla waszego ciała, ale zaprzedajecie świadomie swoją duszę, oddając ją we władanie tej potężnej zewnętrznej istocie, kryjącej się pod znamieniem nazwy „Duch święty”. Świętość macie w sobie, to Ludzkie Serce i najczystsza miłość, którą ono tworzy, a przepełnienie nią siebie, jest jedynym uzdrowieniem, gdyż tylko jej brak powodował choroby ciała.

Dokonując świadomie wyboru, każdy w sobie, swą wolą, wybierasz między światami Nowym a Starym. Nie powierzajcie też wolnej woli w okultystycznym rytuale, jak papuga powtarzając słowa „bądź wola twoja”. Tak czyniąc świadomie oddajecie się pieczy mocy świata barw czarnych, świata który miał was nauczyć tego kim jesteście.

Kocham was, JAM JEST świadomością boską w każdej istocie.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle