Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 17.11.2012

Ukochani moi,
JAM JEST Ojcem Wszystkiego. JAM JEST Zrodzeniem Wszystkiego. Jestem Wami Wszystkimi. Jestem Bogiem. Bóg to wszystko co istnieje. Jakkolwiek mnie nazwiecie, mówicie prawdę, JA TYM JESTEM. Jest wiele imion moich i utożsamiania całości, którą jestem. Jestem w każdym z Was. Przepełniam też Was moim duchem. Jak wiele mam imion, zależy tylko od wielości moich dzieci, które wciąż tworzę. Utożsamianie Boga z wewnętrzną jaźnią, to duże uproszczenie. Wewnętrzna jaźń, nazywana też wyższym ja, to dotarcie do wyższej świadomości, do jej przedpola. Lecz jednak kiedy robicie to poprzez umysł, dostajecie odpowiednio sformowane informacje waszym ego, które daje Wam wyobrażenia i uwarunkowania Was samych.

Niewiele moich dzieci, mimo dokonanej transformacji, tu na Ziemi, potrafi, choćby w małym zakresie, posługiwać się sercem. Umysł jest darem waszego ciała, kochajcie jego odnowienie, jego pomoc w łączącej się waszej istocie, jednak to wasze serce jest bramą do Was samych, do Boga, którym jesteście i z którego nieograniczoności, boskiej nieskończoności, możecie czerpać niezmierzone bogactwa, odnawiać dary Was przepełniające.
Darem wielkim istot kosmicznych były nauki w etapie waszej edukacji. Dałem Wam wielu bogów, którzy nimi się Wam przedstawiali, którzy mienili się ponad Was, którzy czynili Wam rzeczy bardzo dobitnie, abyście mogli dostrzec, kim są, a kim jesteście Wy sami.

Jehowa, istota przybyła z Oriona, dyktująca Wam nauki, które pieczołowicie jej channelingiem spisaliście w księgi. Księgi te spięliście w jedno, tworząc z nich swoją wyrocznię. Tym prostym wyborem odeszliście od umiejętności posługiwania się sercem, przepełniając się mocą ego, degradując kobiecość w Was samych, a kodując się tą księgą, rozpoczęliście doświadczanie poprzez krwawe wojny, dając upust dla eksplozji swojego ego, którym się przepełniliście. W obronie waszego pana, waszego boga, któremu się oddaliście, jeszcze teraz wielu jest gotowych na cierpienia, na obronę, na karmienie tym samym istot, które żywią się energią cierpień, danych Wam religii opartych na strachu, gdzie oddajecie produkowane swe boskie energie na darmowy pokarm dla istot różnych ras, którym nie dajecie szansy własnej pracy nad sobą. Przyjmując ich prawdy, iż uczynienie ofiary z Jezusa, daje Wam wzór na złożenie ofiary z samych siebie.

Boskie energie, które tworzą wasze serca, możecie sami przetworzyć na swój wzrost, na swój rozwój, na swoje budzenie i przepełnić tym serca wszystkich istot wokół Was, bez dzielenia już na złych, dobrych, czarnych, jasnych. Jestem w każdym z Was i dla waszych nauk przysłałem tu istoty dające Wam to, czego potrzebowaliście doświadczyć. To co wysyłaliście innym, sami zaczęliście zbierać, dostając istotę – nauczyciela, który przedstawił się Wam waszym bogiem, który postawił się ponad Wami, dał Wam przykłady okrucieństwa, zniewolenia, mściwości i zazdrości, dał Wam nakazy i zakazy, które przyjęliście jako swe najwyższe prawa, choć mówił Wam Jezus, mój wysłannik do Was, abyście tylko kochali siebie, a brata swego tak jak siebie samego. Miłość, którą jesteście nie ma żadnych praw. Ktokolwiek mówi o prawach, o zakazach, nakazach, tym samym określa swoje oddalenie od miłości, od przepełnienia się nią.

Darem istoty Jahwe doświadczyliście wielu nauk, wielu emocji, wielu cudów, które czynił dla swych poddanych, dla dzieci Boga, które oddały się we władanie jego, przyjmując jego nauki jako jedyną prawdę, bezkrytycznie przepełniając się nią.

Ukochani, otwórzcie nie tylko swoje oczy, ale przede wszystkim swoje serca, przepełnijcie je miłością, bardzo pokochajcie siebie samych jako doskonałe Dziecko Boga, którym jesteście i tą miłością spójrzcie poprzez serce na każdego wokół, kochając go jak brata swego, jak siostrę swoją. Miejcie wyrozumiałość w swoim sercu, iż jesteście na różnych etapach nauki i w wielu rolach, które w tej nauce obraliście. Tak patrząc, łatwo odkryjecie, iż to Wy jesteście prawdą, ona Was przepełnia, ona tryska miłością, dla której nie są potrzebne rządy panujące nad Wami, ani powrót Jezusa. To każdego z Was przepełnia nieograniczona moc Boga, którym to Wy sami jesteście i bezgraniczna miłość, którą w sercach swoich możecie tworzyć.

Aby dać godność istocie Jahwe za jej ofiarność, za nauki idące przez cierpienia i przez samozniewolenie wasze, wyślijcie jej wdzięczność i miłość świadomych dzieci Boga, którymi jesteście.

Kocham Was – Bóg Ojciec i Matka Wasza

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju