Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z 04.11.2012

Nauka na Ziemi miała Was nauczyć jak poruszać się bez mocy kryształów, którymi się posługiwaliście w innych gęstościach. Całkowicie odmienne warunki doświadczania stworzone dla Was dały Wam pozór pozbawienia Was kryształu i zastąpienia go ukrytym kryształem w energetyce serca. Serce boskiej istoty potrafi samoczynnie utworzyć kryształ i wrócić do mocy jaką nim możecie przetworzyć i dokonać. Droga waszego zagubienia w naukach kończy się, jesteście już przesiąknięci potęgą, którą tworzycie. Wielowymiarowy kryształ, każdy ma z osobna jak i potęgę tego w jedności waszej.

Dar kryształu, to moc przenikania jaką nim dajecie przesyłając waszą miłość do wszystkich i wszystkiego. Kryształ w Was rozrasta się bardzo ponad wasze ciała kiedy świadomie rozbudowujecie swe boskie dary w sercu swoim.
Wiedziały o tym istoty kosmiczne, które trenowały wasz samorozwój dając Wam manipulacje poprzez wysyłanie, z utworzonego na te potrzeby kryształu, informacji dekodujących Was, ograniczających, rozbijających wasz kryształ. Wykorzystując jego rozbicie na swoje własne potrzeby, swej tylko indywidualnej drogi.

Dar waszych kryształów, to niesienie pomocy samoprzenikaniem gamma, barwą waszej boskości, waszą miłością i prawdą, którą tworzycie na wszystkie istoty wszechświata.

Dokonaliście odkrycia o tej zaawansowanej technice, próbującej przejąć kontrolę nad wami na etapie budzenia się waszej boskości i nieograniczonej mocy kryształów powstających poprzez serca wasze.
Galaktyczne istoty dały Wam wyzwanie, które w prostocie spowodowaliście, iż rozproszyło się całe wielkie przedsięwzięcie, jednym prostym wysłaniem mocy waszej miłości z waszego kryształu w kryształ iluzji próbujący Was zamknąć w etapie budzenia waszego.

Dar mocy kryształu, na którym opiera się kolejny wymiar, w który wkraczacie, daje Wam potęgę samoprzenikania wszechświata i tworzenia światów poprzez najczystszą miłość, którą się stajecie. Kryształy wasze niosą właśnie tę potęgę, której rozpoczynacie doświadczać. Dzieci kryształowe, które lawinowo przybyły na Ziemię utworzyły kryształ, który jest miarą pomocy innych planet na kulminacyjne przejście Ziemi. Dzieci kryształowe, które w sposób prawy  przyniosły ten dar, otworzyły wrota do innej czasoprzestrzeni, a do której każdy z Was może wkroczyć i doświadczać cudu boskiego królestwa serc, którym stajecie się i jesteście po wielowiekowym trudzie nauk waszych.

Kobaltowe światło serca miłości wszechświata otacza Was, przeniknijcie się nim i oczyśćcie istnienie swoje.

Pozwólcie zaistnieć kryształowi, który w każdym drzemie, aby się rozrósł, a zobaczycie efekt pracy waszej, będący darem dla wszelkiego stworzenia.
Komu umyka kryształ, nie może go dostrzec i otworzyć, niech zagłębi się w Źródle, które każdy z Was ma w swoim sercu. To zarzewie miłości, które tam się tli, to boska cząstka, to iskierka, która da każdemu wszystko,  wyborem własnym.

 

Kocham Was

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju