Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment z prywatnej sesji z Jolantą udostępnionej dla wszystkich. Osobiście nie spotkałem się z informacjami o tej istocie.

Ukochani,
Darem serca Syna mego, darem połączonych serc Waszych, otrzymujecie wykładnie nauk i pomocy jaka Ty Jolanto otrzymałaś. Dokończ lekcje z Mutter Meera i odrobacz się z nauk, którymi Cię przeniknęła. Dar jej magii wynika z darów jej pozaziemskich, którymi urzeka i wabi ludzi zachłystującymi się magnetyzmem jej istoty czerpiącej z tych wszystkich energie. To co w sobie uruchamiacie jest namiastka zapłaty za podłączenia, które do niej czynicie. Duch ludzki to potężna istota. Wasze dusze są jego złota pochodnia, złotym światłem, którym na początku byliście i którym niektórzy z Was już się staja. U Ciebie Jolanto zaczątki złotego światła odnawiają się a oczyszczając się z wykonanych podłączeń poprzez poszukiwanie Boskości poza sobą odnowisz tracone strumienie kierując je na swoje wnętrze.

Duch Mutter Meera odchodzi z Ziemi, nie są tu już potrzebne istoty uczące Was iluzji, odciągające Was od siebie samych. Daj jej godność za jej spełnienie, iż ukazała Ci swoją boskość, która oddaliła Cię od swego serca. Drogi Wasze spotkały się aby mogła się Jolanta, córka przybyła ze światłości, odnieść się do wabiącego świecidełka i ukłonić mu się, czyniąc uniżenie siebie. Mutter Meera jest istotą wcieloną w ciało człowieka a przybyła z odległej galaktyki, aby odprowadzać energie z Boskich Dzieci moich. Dusze, które się z nią zetknęły dostały pomoc, ale tą pomocą zawiązały kontrakt. Stawiając siebie jako petenta, oddając budzące się wibracje Boskie prostym połączeniem z jej magnetyczna mocą. Duch Mutter Meera prowadzi punkt skupu, gdzie za drobna zaplata otrzymuje bardzo wiele skarbów swą wolną wolą w uniżeniu jej zanosicie. Długi, które rosną poprzez podpisanie z nią kontraktu zapisanego w Was jej pieczęcią i Waszym chyleniem kolan i czoła rosną dotąd, dokąd świadomie nie oprzytomniejecie. Zrywając kontrakt spinający Was przez wcielenia mówiąc prosto: Kocham naukę Mutter Meera i daje jej godność, wdzięczność i miłość tym samym rozpinacie spajające Was podłączenia.

Droga wysłanników Światłości usłana jest pułapkami, mieliście je poznać aby obnażyć prawdę i ukazać zniewalająca Was iluzje. Dusza Twoja przybyła z najwyższych wibracji Miłości.
Odnawiasz ją w sobie i tą Miłością możesz przetworzyć wszystkie nauki jakich doświadczyłaś. Cud Mutter Meera to jeden z lepów na jaki tak ochoczo przyciąga się wielu z Was, którzy nie widzą cudu, jakim sami jesteście. Kocham, Kocham, Kocham.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju