Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 30.05.2013

Ukochani,
Dar potęgi podświadomości człowieka doświadczaliście, to potęga waszego zniewolenia. Otrzymaliście ją jako ekstra dodatek od twórców waszych ciał, na swój sposób cudu ich inżynierii. Dokonało to zatrzymania was na wiele tysiącleci w ciałach, w których mieliście tylko doświadczyć, a nie doznać samouwięzienia.

Okowy podświadomości zdejmujecie dostrzegając jej nakładkę, a w prostym budzeniu się serca, widzicie wyjście z jej zniewolenia. Kierowani byliście na nią, manipulowani przez nią, gdyż ona przejmowała nad wami władzę. Oczyszczenie się z jej programów, tak jak z dobudowanej dostawki do komputera, daje wam wyjście w prostocie ujrzenia, iż przez swą świadomość zawartą w sercu, możecie dokonać prosto wszystkiego.

Skrzynka podświadomości, to potężny zestaw do wprowadzania programów, krok po kroku, przejmujących nad wami władzę, a dodatkowo wymagających za to zapłaty, energią każdego za korzystanie z jej pomocy. Istoty kierujące się na nią, wpadały w zastawione sidła, przechodziły w przestrzenie innych światów, przejmujących nad wami panowanie. Duch ludzki wiedział i o tej pułapce, dał wam pełnię wyposażenie w Duszy, ale każda Dusza ma swój moment na dostrzeżenie światła otwierającego przejście w waszym sercu. To przejście do świadomości i poprzez to, co nazywacie świadomością, łączycie się ze swoim Duchem, ze swoją Jaźnią.

Ukochani, dotarliście do momentu obnażenia pułapek, na jakie byliście kierowani, jak zaczytywaliście się w technikach samoprogramowania, nie zdając sobie sprawy, iż to mury do waszego więzienia, które tak umacniacie. Tak tworzone programy przejmują coraz bardziej nad wami władzę, łączą się w jeden program zniewolenia, a programy w was wszystkich tworzą system – MATRIX, który zarzucacie innym, że wam to zrobili.

Dar hipnozy, regresingu, autohipnozy i pokrewnych technik, prowadzi was do bram tego więzienia, choć idziecie w intencji wyjścia z niego. Otwieracie się na te techniki, będąc nieprzygotowani na możliwość przeniknięć z innych nieznanych sobie częstotliwości, w które tak ochoczo wchodzicie.

Dokonajcie rozbioru prostych spraw w sercu, zamiast się posiłkować hipnozą, wprowadzającą was w inną przestrzeń, a to już krok tylko do odejścia nawet duszy z ciała. Operacje te udają się, wprowadzani jesteście w alfa, theta, a dusza wasza opuszcza często ciało i nie znajduje drogi powrotu, gdyż wiele istot wręcz czyha na okazję zamieszkania w opuszczonym pojeździe, jakim jawi się wasze ciało. Dusze te są gotowe do przemeblowań, często radzą sobie lepiej z naukami waszymi i niezauważalnie dla innych przejmują całe wasze lekcje i Dar Życia w ciele człowieka, który podeptaliście. Nie drżyjcie jednak, nie o wywoływanie strachu tu chodzi, ale o świadomość tego, czego sami dla siebie chcecie dokonać. Nikt inny oprócz was nie może wam dać, ani uzdrowienia, ani naprawienia doświadczeń, które rozsypały się. Po co zagłębiać się we wcieleniach, kiedy z prostym „tu i teraz” nie potraficie sobie poradzić.

Dostrzeżcie dar waszego ego, które wam mówi o potrzebie szukania technik zbawiających was, szukających rozwiązania poza wami. Szukacie mistrzów poza sobą, powierzacie się w ich ręce, zamiast kochać siebie i dojrzeć mistrzostwo w sercu, każdego doskonałego dziecka, którym jesteś. Regresingi wyrzucane z waszej podświadomości, to jakże często tylko programy, które ona dla was tworzy. Zachwycacie się nimi, jak głęboko dotarliście, jak cudowną dostaliście pomoc, a tymczasem brnąc w morze iluzji, które was pochłania.

Dojrzyjcie prawdę o swej doskonałości, o darze samouzdrawiania, o wszystkim co w prostocie serca sami możecie czynić. Nie ma potrzeby uzdrawiać w jakikolwiek sposób doskonałe Dzieci Boga, którymi jesteście. Obraz waszych chorób, to tylko oznajmienie dla was i dla świata, o waszym zagubieniu, o nieszczerości do samego siebie, o nieuczciwości wobec siebie i innych. Pokochajcie pomoc choroby, miast czynić ukierunkowania, aby inni uczynili to za was, aby podświadomość uczyniła to za was, aby hipnoza uczyniła to za was.

Technika pracy z podświadomością to miniony etap, na który byliście kierowani, który was zniewalał. Dawał wam prostą pomoc, przez samoprogramowanie, zamiast uczynienia przejścia w serce i pracy poprzez miłość w nim. Darmo nic nie przychodzi, a dając pracę na samobudzenie, otrzymujecie efekt oczyszczenia, odblokowania świadomości, jej przepływu, której bramą jest serce. Dar płatnych programów zawartych w podświadomości, dawał wam złudzenie jak proste i zbawienne jest samoprogramowanie siebie, a nie zdawaliście sobie sprawy, iż jest to płatna droga, najdroższa droga w rozwoju ziemskiej nauki. Droga ta przedłużyła wam pobyt, na tysiąclecia zamknęła was w czeluściach zniewolenia, walki i cierpienia. Obwinialiście o to wszystkich: Anunnakich, Reptilian, nawet istotę Boga, a tymczasem to wy sami wybieraliście tak doświadczenie, jak i drogi poruszania się w tych światach.

Odchodzi ten etap, odchodzą nauczyciele dający wam nauki kierujące na pracę z hipnozą, regresingiem, podświadomością, gdyż praca ta, to wasze zatrzymanie. Rasa ludzka jest już wolna. Budzi się coraz więcej z was, a prostym oczyszczeniem kodów zainstalowanych w podświadomości, możecie przemienić widzenie, które ona wam dawała na prawdę zobaczenia świata sercem boskim swym.

Dolores Cannon odbyła długą wędrówkę, nim ze swego świata dotarła tu, mieniąc się waszym nauczycielem, ucząc was zgubnych technik, sama gubiła siebie, boskość swą i rzeczywistą pomoc jaką dla was niosła. Cud istoty córki światła przeniknął was kolejną lekcją zamiast prawdą, z której przyszła i której pamięć ma w sobie, a której kody podświadomości nie pozwalają ujrzeć jej w pełni.

Drodzy moi, Duch ludzki budzi się. Połączcie się ze swoją Duszą i przeniknijcie świadomością jego, świadomością Boga w was, a nie zadacie zbędnego pytania. Każdy z was poczuje to w sercu, przepotężną świadomość połączenia z wszechistnieniem, z całą istotą wszechrzeczy. Pokochajcie prostotę słów, które są wyrażeniem miłości, która płynie z mego sercu, a którą każdy z was może poczuć również w sercu swoim. Darem iluzji dostaliście Potęgę podświadomości, a darem serca mego daję Wam „Potęgę Serca” jako pomoc odnalezienia samych siebie.

Kocham Was – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle