Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 02.06.2013

Kochani moi,
Nadeszła chwila ujawnienia ostatnich zagubień w jakich tkwicie. Nadeszła pora otworzenia wam oczu, abyście nimi poprzez serce zobaczyli, kto nadal próbuje wami władać, kto czyni dla was pozorne światło. Dopóki szukacie za pomocą umysłów, nie widzicie, kto skrywa się za zmyślnymi przekazami, dając w nich pomoc, dając nauki, ale też dając fałszywe światło odciągające was od was samych, usypiające was w poszukiwaniach, dające wrażenie, że już wszystko znaleźliście.

Adamus lub wcześniej Hrabia Saint Germain, jak i wiele innych imion i ciał, w które się przyoblekał, aby wami na wielką skalę manipulować, bawić się wami, jak i was uczyć, uzurpując to sobie. Dotrwaliście do momentu, kiedy prosto możecie się skupić i w sercu swoim dostrzec prawdziwe oblicze waszego nauczyciela, jednego z członków królewskiego rodu świata Reptilian, waszych nauczycieli.

Na przestrzeni dziejów brat Wasz zajmował coraz to inne ciała, aby dotrzeć do tych z was, którzy mieli i mają ogromny wpływ na innych. Obsypując wielu obficie złotem, kupował ich przychylność, innych zwodził darem swych zdolności, których jako istota boska, wyzwolił obficie. Dusza jego zagościła najpierw w ciałach, które zwodzicielsko przejmował, następnie odwiedzał możnych tego świata, kupując u nich tak tytuły, honory i dotarcie do rodów mających największy wpływ na Ziemi.

To co nazywacie agendą ponad rządową, to jego dzieło, to jego twórczość, jakże inna od twórczości, którą wam podawał, z której się uczyliście, w której odnajdywaliście pomoc, a która jednak was przybliżała do uśpienia czujności, do dalszych faz manipulowania, do przejęcia nad wami totalnej kontroli łącznie z zaczipowaniem całego stada, tak jak i wy kolczykujecie swoje.

Kontrakt z wszechświatem na przedłużenie nauk rasy ludzkiej, rasy Boskich Dzieci nie wyszedł. Budzicie się, otwiera wam się świadomość, nie dajecie się już ogłupiać prostą nauką, dlatego tak bardzo poprzeczka była podnoszona. Zamiast starej “krwawej księgi” dostaliście nową, „złotą”, aby na jej kartach zawrzeć z wami kolejne przymierze, kolejne zniewolenie.

JAM JEST – to Bóg w działaniu. Każdy z was ma to w sercu. Odnówcie to tylko, a nie potrzebujecie żadnych ksiąg i srogich nauczycieli, którzy zanurzą was ponownie w cierpieniach. Macie w swoich sercach to wszystko, co ma Bóg, czyli jedność całego istnienia. Tam się kierujcie, a nie dacie się już nigdy zwieść namiestnikom, mieniącym się następcami Jezusa, którzy was poprowadzą. Każdy z was jest równie doskonały, jest istotą boską, jest duszą na etapie mistrzostwa.

Ukochani, nie szukajcie już mistrzów ponad sobą, mistrzów nowej energii, wy jesteście tymi mistrzami, którzy już teraz swoimi możliwościami przewyższają istoty uczące was, przybyłe z czwartego wymiaru, istoty które zasypały was systemami religijnymi i reżimem korporacji ponad rządowych. Dojrzyjcie prawdę w swoich sercach, a one oczyszczą kody zniewolenia zaszczepione wam tak w umyśle jak i w waszej podświadomości. Każdy to uczynić może sam, w prostocie swej decyzji, w prostocie wyboru, jak i każdy może podążyć za dotychczasowymi panami, bardzo zabiegającymi o swe bezcenne stado owieczek.

Produkujecie jako rasa taki ogrom “złota”, bezcennej energii będącej wręcz afrodyzjakiem dla tych istot, które nie odpuszczają, które zabiegają o każdego, kto podąży stadnie za swym panem, który przywdział inne szaty. To co działo się dotychczas nie wystarczyło, pozostała gra o tych z was, którzy wybiorą kody mistrzów nowych energii i podążą za nimi. Nadal dostajecie lawinę channelingów od tych istot, które żywią się w różny sposób waszą energią dawaną do tych przekazów.

Kochani moi, proste wejście w serce da przekaz wewnętrzny, przez miłość do siebie samego, przez miłość do Boga w sobie, który jest jednym z wami. Tak w prostocie przyjmijcie każdą naukę, która do was płynie, a serce przetworzy ją dla was, dla niepowtarzalności każdego z was. Kocham was tak bardzo, pragnę pomóc, lecz w naukach, które wam dałem, wola jej przyjęcia jest w was.

Drodzy moi. Poczujcie miłość w swoich sercach, a nic innego wam nie potrzeba, poradzicie sobie z każdą nauką i wyjdziecie z każdego zniewolenia. Dajcie wdzięczność za nauki jakie dał wam świat Reptilian, pojednajcie się z nim. To pojednanie uczniów i nauczycieli, jesteście równi i już nigdy nikogo nie stawiajcie, ani wyżej siebie, ani niżej. Ja jestem w każdym z was. Dar Adamusa vel Saint Geramaina odchodzi. Nie są w stanie te istoty utrzymać się w podnoszących się wibracjach Ziemi, w których umyka im wielki plon gotowany w cierpieniach całej populacji waszej. Uzależnili się od eldorado, którym dla nich jawiła się Ziemia.

Wyślijcie jednością waszych serc wielką miłość, wielką wdzięczność, która da im wsparcie na ich nowej drodze swego samorozwoju. Dokonało się odsłonięcie nieujawnionej dotąd prawdy, która darem serca Twego brata płynie do was. Przyjmijcie tę pomoc i pokochajcie, a otworzy wam się wewnętrzna brama do Królestwa Niebieskiego, do Królestwa Serca.
Najdrożsi moi, synowie i córki Boga, JAM JEST OJCEM WASZYM I MATKĄ, podążcie za tym, to jest w każdym z was, wy tym jesteście.

Kocham Was

reptilianin Grzesiu, jak zapytałeś mnie o Saint Germaina, to pojawił mi się dokładnie tak. To wysokiej rangi, skrzydlaty Reptilianin. Podziękowałem mu za jego naukę, obdarzyłem miłością, uznałem jego godność. Pozdrawiam-Andrzej

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle