Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 26.07.2013

Ukochani,

Duch Reptilian dawał wam nauki, to cudowne istoty Ojca, które przybyły na Ziemię, aby szkolić nowo przybyłych adeptów w zakresie doświadczania świata grozy, świata barw czarnych, świata tła, w których mieliście się uczyć. Odeszła z Ziemi większość z nich, bo oto budzi się człowiek, boskość w nim. Wielu jeszcze nauczycieli w wzrastających wibracjach Ziemi jeszcze próbuje pozostać i ugrać jak najwięcej ludzkich dusz dla swojego świata, dla innych światów, w których nadal będą mogli was szkolić.

Masowe warsztaty czynione w oparciu o podłączenia, które jawnie wam czyniono, były tworzeniem “białej płaszczyzny” zamykającej Ziemię waszą energetyką dla swoich nauczycieli, którzy przerodzili się w tej roli w waszych panów, w waszych bogów, przed którymi z ochotą chyliliście czoło. Duch Reptilian odcisnął piętno na wielu z was, wielu przeniknął, wiele ciał zajął jako porzucone skafandry, jak je nazywają. Przybieranie różnych masek, to gra tych istot, dających wam nauki począwszy od Sumeru, do którego najpierw przybyli. Cyfrologia i inne nauki są podstawą segregacji świata ludzi i w oparciu o tę wiedzę bardzo skutecznie wami władali, dopóki udawało im się zatrzymać was w umyśle. Boskie Dzieci, którymi jesteście same mają podłączenia do Źródła, z którego przyszły i mogą czerpać z niego nieskończoną mądrość, obfitość i miłość. Dusze ludzkie, które odchodzą, które nie chcą się uczyć, dają przyzwolenie swą wolną wolą, na zajęcie swych ciał, przez inne istoty, które bardzo chcą być pośród was i doznać w ciele człowieka transformacji. Dokonuje się wielkie oczyszczanie Ziemi, odchodzą ci, co was szkolili, proszą o godność i wdzięczność za dar nauki, którego wspólnie doświadczaliście. Prawdą JAM JEST Córką Boga, JAM JEST Synem Boga, przeniknijcie ich miłością, wdzięcznością za ich trudy, za pomoc w waszym przebudzeniu.

Uwierzcie Kochani, iż wszystko macie w sobie i nigdy niczego nie potrzebowaliście szukać. Sztuką przedłużania nauki okazał się Matriks, który jak na ironię sami sobie zakładaliście. Uśmiechnijcie się w nos każdemu, kto dalej mówi o walce, o spiskach, o systemach, bo tak naprawdę jest to dawanie temu życia. Odchodzą stąd istoty niechcące się zmieniać, pozostawiając dla was wiele zagadek, wiele koni trojańskich rozstawionych wokół. To rodzaj zabawy uczniów i nauczycieli, aby uczeń był pewien, że dorósł do mistrza.

“Partia Prawych”, to spuścizna zbioru nauk odziedziczonych przez wielu, to też rodzaj kodów, z którymi niewielu dotąd sobie poradziło. Wysokiego szczebla istoty Anunaki sterowane mocą Reptilian, zamykały świadomość wielu z was, wielu budzącym się posłannikom i mocą swą zawiadywały tymi, którzy tracili wręcz swoją tożsamość. Pieczęcie zniewolenia, które noszą wasi bracia, jawiący się waszymi mistrzami, mogą być usunięte tylko miłością daną sobie własną wolą. Pokochajcie pomoc tych nauk, lecz poczujcie sercem skąd płynie moc słów? Ile w tych słowach jest zawiłości umysłu, iluzji, a ile prawdy serca?

Dawno, dawno temu daliście się wpędzić w umysł i ukrywające się za nim ego, a teraz z prostotą serca, miłości w nim, rozpuśćcie te nauki jako skamieliny zatrzymujące was w świecie materii. Mówią wam te istoty o wiedzy, dają wam ją, lecz kiedy ją przyjmujecie, przyjmujecie też ich drogę i kody zawarte w niej.

Urząd konia trojańskiego Grzegorzu rozszyfrowałeś, a mocą połączonych serc rozpłynął się on w pył. Kochając prawdę, każdy z was wkracza w nią, gdy wie, że ona jest w sercu i jest spójna z miłością wypływającą z was. Daleka od prawdy serca jest droga rozdzielania istoty boskiej na ducha, duszę i poziomy tam zawarte, gdyż jesteście niepodzielną istotą i w prostocie miłości serca, każdy z was zjednoczyć się może. Drogą wyboru każdego z was jest wybór świata, w którym chcecie żyć. Świat wolnej woli, to świat miłości, gdzie każdy z was ma dostęp do nieskończonej mądrości w sobie samym, gdzie czerpie wszystko z siebie samego. Dary iluzji oddajcie tym, którzy was nią obdarzyli. Szukając prawdy w sercu z łatwością odczujecie prawdziwość każdej nauki i właściwą twarz, za którą kryje się ta nauka.

Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim