Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 17.07.2013

Ukochani,
Przybliża się dzień zamknięcia starego świata. Następuje globalne otwarcie nowego świata Ziemi. Wynik zmiany energii przeradza się w nowe wibracje wznoszące Ziemię w nowy wymiar, w nową częstotliwość. Świat Ziemi budzi się. Wibracje wznoszą się z każdą chwilą, gdyż budzą się kolejni z Was, a uruchamiając swoje serca tak napędza się motor przemian całej planety. Połączenie wasze z Ziemią przenika się z wzajemnością, dostarczacie sobie mocy na obopólne przemiany siebie, tworzące w sumie jedną świadomość nowego królestwa budzącego się na Ziemi. Wyróżnieniem tej chwili jest przeskok częstotliwości, który się dokonuje. Zobaczcie dokoła jak zmiana częstotliwości wpływa na tych wszystkich, którzy opierają się przemianie, chcąc pozostać w starych energiach cierpienia, zniewolenia, chorób, walki. Ból, który zaczynają odczuwać te ukochane dzieci moje, mówi im o rozdarciu, jakie czynią w sobie kiedy chcą mieszkać w nowym świecie, przemycając do niego wewnętrznie stary świat w sobie. Miłość do samego siebie to wszystko co prosto uczynić może każdy i łatwo tą miłością obudzi swoje serce, przemieni dusze i oczyści ciało.

Duch ludzki obudził się, płyną do was z niego odnowienia nowych aspektów niezbędnych do doświadczania w nowym boskim świecie. Pragmatyzm wielu z was i pozostawanie w umyśle, zatrzymuje was dalej w jego więzieniu i oddala szansę na łatwe przejście wraz z innymi, wraz z całą Ziemią. Nowe energie są pomocą, przenikają was nowe częstotliwości, pobudzają wasze serca, tylko poprzez serca możecie skutecznie połączyć się ze swoją duszą i z pełnią swej istoty, czyli z tym kim jesteście. Dualność przeradza się w jedność, rozpoczynacie to odczuwać, budzi się pamięć tak odnowiona zapisu wszelkich doświadczeń jakie dotąd mieliście. Powróciło na Ziemię wielu z was jako pomoc w dokonaniu transformacji swoim braciom i siostrom tu zagwożdżonym. Budzą się pierwsi ci, co mieli za zadanie odtworzyć siatkę wokół Ziemi, odłączającą ją całkowicie od starych pól podłączeń planety wykorzystywanej jako wielka darmowa jadłodajnia, bogata w pożywki dla bardzo wielu istot czerpiących to i unikających swego samorozwoju. Darmowe eldorado pracą wysłanników światłości zostało zamknięte, odchyliły się drzwi do nowego świata, do którego bramami są miliony istot w tym celu tu przybyłych, jak i każdy z was, kto świadomie tą bramą stać się zechce. Ujrzyjcie swoje serce i miłość w nim do siebie samego, to najprostsza wskazówka jaką znacie, a jaką każdy z was w praktyce zastosować może. Dokonuje się budzenie globalne całej ludzkości. Wybieracie wolność wychodząc z więzienia umysłu, a podążając najprostszą drogą, zwaną drogą prawdy serca, odnajdujecie nowy wolny świat, gdzie króluje miłość. Kiedy króluje miłość, nie są potrzebne rządy Jezusa, gdyż w każdym z was budzi się “świadomość boska” i każdy z was staje się powrotem boskości na Ziemię. Wybierzcie sami kogo chcecie słuchać, zawiłych ksiąg, nowych teorii umysłów, channelingów dających wam drogę innych istot, czy swojego serca, w którym z prostotą odnajdujecie swe wewnętrzne królestwo, miłość je przepełniającą i samych siebie, żyjących w szczęśliwości świata, który tak jak wewnątrz, rozpoczynacie tworzyć na zewnątrz.

Dusze, które opierają się samobudzeniu, przestaną w którymś momencie oddychać w ciele człowieka tu na Ziemi. Poprowadzę moje dzieci do światów na innych planetach, tworzonych jako światy poprawkowe przez waszych braci Reptilian i inne istoty, które wam pomogą doświadczyć tego, czego bardzo pragniecie, co jest wam potrzebne do uświadomienia, iż jesteście cudowną miłością Boga Ojca.
Dusze te odczuwają dyskomfort, lecz w zmieniających się wibracjach, jest im coraz łatwiej dokonać przemiany i przebudzenia. Pozwólcie waszym siostrom i braciom wybrać stosowny moment swej przemiany, a ta miłość płynąca między wami jest pomocą i ułatwia wszystko.
Kocham Was, kocham Was, kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim