Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wspólny przekaz z dnia 13.08.2013

Grzegorz
Ukochani, wielu z was przybyło na Ziemię jako istoty korygujące swoje zapędy stawiania się ponad innymi. Znane są wam, choć w szczątkowej formie, historie istot z waszych religii i mitologii, które to trafiły na Ziemię z planet będących na innym etapie swego rozwoju. Doświadczane nauki przerodziły się w wygodne stawanie się bogami ponad ludźmi, którym te istoty przyszły pomóc.

Zapisy ksiąg ze starożytnych Indii mówią o jednej grupie istot przybyłych tu pod przewodnictwem Sziwy i Kryszny. Druga grupa, po zagładzie Marsa, rozpoczęła swe zabawy w rejonie Olimpu, budując rozkwit starożytnej Grecji. Inne statki dotarły do innych kultur i w różny sposób mniej lub bardziej trwale zapisały się w podwalinach rozkwitu cywilizacji człowieka lub zagłady całych kultur. Doświadczenia człowieka przerodziły się z idylli, w jakiej żył, w bardzo intensywną naukę, automatycznie skracającą jego długość życia na Ziemi i zmieniającą tę Ziemię wręcz w piekło. Dokonywana degradacja w iluzji swego samorozwoju, w zaślepieniu swą wielką inteligencją, górowaniu nad człowiekiem, świadomością i ogromem otwartych darów, spowodowała upadek ówczesnych bogów i ich odejście z Ziemi, doprowadzając do osiągnięcia ludzkiej śmiertelności i przyjęcia ratunku, jakim stała się inkarnacja jako człowieka.

Darem bogów Egiptu wznoszono wielkie piramidy budowane świadomością istot, które angażując się w walkę, rywalizację i mieniąc się pychą, utraciły dary mogące pomóc w przebudzeniu człowieka. Dusze wielu z tych bogów są obecnie pionierami w wielkiej przemianie na Ziemi, a ta przemiana jest kluczem do transformacji i odnowienia wszechświata. Pokochali bogowie proste doświadczenia człowieka, które często na przestrzeni wielu wcieleń stały się ich zagubieniem – tak trudnym były zadaniem. Dusze istot znanych wam ze „świętych ksiąg” Indii, Biblii, anegdot Olimpu, poradziły sobie z naukami człowieka, przeistaczają się one ponownie w istoty boskie, którymi były.

Adrian
Patrząc oczyma człowieka, po tym jak utracona została boska moc, przejawienie się w śmiertelnym ciele, było wyzwaniem, które ciężko opisać. Setki wcieleń, trudnych nauk, które były doświadczane z poziomu człowieka, dały lekcję i zrozumienie, czym było cierpienie istoty ludzkiej, którą wcześniej traktowaliśmy jako zabawkę. Brak boskiej mocy, zdolności natychmiastowego odradzania się z pełną pamięcią, przekraczał wielokrotnie nasze wyobrażenia. Tysiące razy, tak jak ja i inni, uciekaliśmy od życia, próbowaliśmy się unicestwić w taki sposób, by nie musieć być już dłużej człowiekiem. Potrzebne było ogromne doświadczenie, by zaakceptować to, że teraz stoimy z drugiej strony sceny, gdzie nie my się bawimy.

Grzegorz
Każde doświadczenie, które pokazuje prawdę o nas samych, prowadzi do samowzrostu, do budzenia, którego teraz doświadczamy. Przebudzili się odnawiają w prawdzie swe istoty: Kryszna, Prometeusz, Posejdon, Set, Herakles, Rama, Szakti, Hera, Dionizos i inni, którzy się ocknęli. Rozpoczyna się budzenie w tych istotach to, kim byli, kim się stali po doświadczeniu stania się człowiekiem, aby ponownie stać się odnowionym bogiem – istotą, która od człowieka przyszła nauczyć się WSZECHMIŁOWANIA, pokory, spełnienia w miłości do całego istnienia, w równości wszystkich istot wszechświata. Ci z was, którzy doświadczali jako te istoty, dokonują teraz ogromnego scalenia, w pełni godności i pomocy dla rasy ludzkiej. Pomocy, którą dają przez zespolenie się z człowiekiem, stając się nim i budząc się wraz z nim w świadomości, jedności i harmonii całego istnienia. Nie jest wam potrzebna żadna zewnętrzna pomoc, gdyż pomoc, którą otrzymujecie od dawna przenika was darem reinkarnacji pośród was potężnych istot, które pokochały równość i boskość w każdej istocie. Taki rodzaj odrodzenia daje wam świadomość potęgi każdego człowieka, która budzi się nieuchronnie w każdym i tylko wewnętrzny wybór jest impulsem do samoprzebudzenia.

Adrian
Powrót boskiej świadomości następuje w momencie stania się człowiekiem i odnowienia boskości w nim.

Grzegorz
Przeistacza się człowiek w istotę boską. To niespotykana metamorfoza wzniesienia się w przemianie wraz z ciałem, duszą i duchem, z całą istotą poprzez formę materialną, która waszą świadomością wręcz się rozpuszcza i kształtuje, tak jak ją ukierunkujecie. Bogowie Olimpu, Indii, Egiptu i innych zaczątków waszej cywilizacji teraz powracają, aby odwzajemnić to, co poprzez swą ingerencję, próbę naprawy, uczenie was, w konsekwencji zepsuli, zniszczyli. To rodzaj nauki „do czego prowadzi ingerowanie” w jakąkolwiek naukę innych. Zabawy bogów były jednak w efekcie bardzo odpowiedzialne. Dziś ci bogowie chylą czoło przed boską rasą ludzką, prosząc o wybaczenie i pojednanie z wami. Przynoszą wam dary w sposób prosty przez uświadomienie w was samych, iż wszyscy jesteście jednością. Wszystko to, co ma jeden, ma też i drugi. Tak oto kończy się historia o dualności, o jej rozpoczęciu i zakończeniu pojednaniem Bogów, którymi wszyscy jesteście.

Kocham Was, kocham Was, kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim