Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 24.08.2013

Ukochani,
Dostajecie prawdę Saturna, przenika was świadomość tego, czym ta planeta była dotąd dla świata Ziemi. Długą historią jest opowieść o tworzeniu człowieka, jego upadku i zniewoleniu. Rolę elementu jaką odgrywał Saturn wraz ze swymi pierścieniami mocy, wyjawiam wam, jako świadomości dojrzałej do tego, do powrotu do wolności, którą się stajecie. Saturn obnaża swoje oblicze, stają się przezroczyste działania jakie stamtąd płynęły do świata Ziemi. Rodzaj ludzki został zniewolony, a energie ciemiężenia wraz z esencją energii boskiego gatunku, transferowano poprzez Saturn na inne planety. Odgrywał on rolę przekaźnika złotej energii, której byliście pozbawiani. Tak funkcjonował matrix, gdzie każdy z was był podpięty pod moce Saturna i jego oddziaływanie w mniejszym lub większym stopniu. Stwarzało to przepływ otumaniający was, pozbawiający siły do samobudzenia. Elementem na Ziemi łączącym was z tym, wspomagającym w ukierunkowaniu na ten przesył, były „systemy” zespolone, lokalnie tworzące wojny a globalnie planetę strachu. Religie oparte na cierpieniu, ustawiały was jako nieświadomych wyznawców Saturna, gdzie kierowane było to cierpienie. Przemieszane z energią serc waszych, dalsze podłączanie do pierścieni Saturna następowało poprzez wasze czakry,. Dlatego tak ważne było zamykanie, w różnych rytuałach, czakry waszej boskiej świadomości oraz kierowanie was na umysł, abyście sercem nie przepalili łączy transferujących energię waszą. Upadek człowieka dokonał się dlatego, iż daliście się wpędzić w umysł, który uznał bogów poza sobą, który przyjął zwierzchnictwo innych ponad wami.

Darem Reptilian dostaliście sieć kościołów, w których uniżenie nadal chylicie czoła jako słudzy przed swoim panem, który będzie was karał do siódmego pokolenia. Darem prawdy mego syna Jezusa dostaliście świadomość, iż Bóg jest w was, a każda istota jest bratem i siostrą waszą. Moce Saturna rosły, gdyż oddawaliście się w opiekę innym poza sobą, czego wielu z was nadal szuka. Gubiąc świadomość, że bóg jest w was, drogą wyboru każdego z was, jest w czasach przełomu zdecydować, o wypięciu się z transferu, kończąc tym samym panowanie nad wami. Czakry wasze zespolone boskim sercem zamykają się, nikną w waszej energetyce, a boska miłość serca rozpuszcza energetyczne podpięcia, pod przekaźnik jakim była planeta Saturn. Gra o Ziemię jest zakończona, rozpoczyna się za to wielka gra o dusze. Wiele istot, znanych wam z waszych channelingów, z waszych świętych ksiąg, traci swe prywatne farmy. Słodkimi przekazami jesteście wabieni, do furtek, do portali podpięć, stanowiących rodzaj wejścia-zakotwiczenia, do nowych proponowanych wam światów. Dopóki nie zdacie sobie sprawy, że jako Boska Istota, macie w sobie wszystko, dopóty dalej jesteście mamieni próbą ratunku poza wami.

Dokonuje się transformacja, Ziemia oczyszcza się, a w jej podwoje nie mogą już wnikać istoty pasożytujące na was, tworzące również świat astralny. Te przestrzenie mroków rozjaśniają się i wiele skrywających się tu istot, wraz z waszym władcą wszechczasów Jahwe, ma możliwość wyboru odejścia lub odnowy poprzez inkarnację w ciele człowieka, jak czyni to już wiele takich istot. Istoty demoniczne dopóty mają swą moc, dopóki dajecie im swoje uwielbienie, swój strach przed nimi, przed ich zakazami i nakazami, które upatrujecie jako miłość, myląc troskę o swe stado z miłością bezwarunkową, której nie rozpoznajecie. Linie transferu zostały przerwane i droga do uwolnienia jest przetarta możliwa do uczynienia przez każdego z was, ze swojej własnej woli. Przesył jadłodajnych energii na inne planety, uzależnione od żywienia się wami, kończy się.

Boską mocą niewielu z was, obnażyliście to łącze, a świadomością połączoną łatwo możecie je rozpuścić. Transfer poza Ziemię był również po to, aby istota ludzka w swym zagubieniu, kiedy nie zdawała sobie sprawy ze swej mocy, w nieświadomości nie zniszczyła Ziemi. Był to więc rodzaj odgromnika. Budzi się w was boska świadomość, zdajecie sobie sprawę z mocy miłości swoich serc, a będąc odpowiedzialni za tę moc, kierujecie ją tylko na swe własne odnowienie, naprawę zniszczeń jakich dokonaliście na planecie Ziemia. Droga ewolucji jest wznowiona, droga samozagłady bardzo się oddaliła. Wkraczacie w nowy wymiar, jest on w każdym z was, gotowy do decyzji otwarcia go w „tu i teraz”.

Saturn jak i inne planety łączą się w koniunkcję, ustawianą tak, aby Boskie Dzieci mogły jak najłagodniej dokonać przepływu w nowy świat, w nową częstotliwość, na nową orbitę wraz z całą Ziemią. Dusze niegotowe na świat miłości, na świat Królestwa Serca, mogą opuszcić go i podążyć do tworzonych dla was światów poprawkowych, światów, które każdy będzie mógł wybrać i ich doświadczyć. Powrócicie na Ziemię, za kolejny milion waszych ziemskich lat, na kolejny egzamin.
Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie