Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Nauka z dnia 08.10.2013 roku

Kochani. Odpłynie nacisk na wasze ciała , na kobiecość, który trwa, to rodzaj domina, efektu ustawień planet, aby rozregulować wasze doświadczenia. Torus księżyca oddziaływał na waszą przestrzeń bardzo negatywnie. Odciskał piętno na energii żeńskiej tłumiąc ją, a wy odbieraliście, iż księżyc jest pomocą energii kobiecej. On dopinał czasoprzestrzeń zatrzymując wyrównanie między jang jing w was, jak i w Ziemi, dla której był ciężarem przemieniał w niej energie kobiece na ciężkie energie ciemiężenia, zniewolenia kobiet.

Problem księżyca uzmysłowiliście sobie w swej świadomości, jesteście gotowi do zmienienia nadaktywnych oddziaływań jego. Planety odnowiły harmonie, symfonie wzajemnego położenia, a księżyc przywarł do Ziemi jako ostatni bastion waszego wiezienia, jako namacalny element zatrzymujący i oddziaływający tłumiąco, niekorzystnie na przebudzenie żeńskości waszej, oraz żeńskości w mężczyznach. Dlatego wielu mężczyzn opiera się transformacji, gdyż księżyc przenika was lustrem fałszywego odbicia kobiety Ziemi, energii żeńskiej w was. Księżyc to część Ziemi i jawi się wam jak rozbicie w was samych, tworzy zgubne podziały między płciami, energiami w was samych. Dokonujecie wielkiego, wielomilowego postępu gromadząc się w takim układzie połączenia mocy w was. Szóstka z was to cyfra oddająca przemianę w połączeniu kobiet i mężczyzn świadomie przebudzonych i połączonych sercami w jedność.
Wasza świadomość wpływa jest na odblokowanie i rozpuszczenie napływów trwających do tej chwili. Gotowi byliście to uczynić. Naprowadziliście się na ten temat czyniąc harmonie w sobie samych przenikacie nią przestrzeń Ziemi rozpraszającą błędne światło księżyca sprowadzające kobiety do tego, czym były w ostatnim etapie ewolucji planety. Za takim rozdzielającym was światłem podążaliście. Pokochajcie rozpylenie i przetworzenie tych napływów. Świadomością swoją zmieniliście układ, rozszyfrowaliście jego zadania, to jak szyfr do krat w waszym więzieniu. Znacie go, więc więzienie staje się wspomnieniem.

Poprzez JAM JEST rozpoczęła się mocą waszych serc przemiana energii księżyca i odczuwacie jago odblokowania, jakie realne odczucia zmieniają się w każdym mężczyźnie i każdej kobiecie. Mężczyźni łatwo odczują kobiecość w sobie, a kobiety uwolnią cierpienia zawieszone na energii żeńskiej, której doświadczały, która tak była tłumiona, iż wasze ciała pokazywały dysfunkcje, które przyjęliście za normę swojego życia. Nie ma potrzeby, aby kobiety doświadczały krwawienia, aby uznawać to za normalne, aby przyjmować to, że tak musi być. Świadomy przepływ jang jing w was w zharmonizowanych przestrzeniach bardzo przyspieszy ewolucję, przemianę waszych ciał. Połączcie się z Ziemią, zharmonizujcie w JAM JEST wasze energie z nią. Godność Gai odbudowuje się, a wraz z nią powraca nowe funkcjonowanie waszych ciał w boskich uwolnionych przestrzeniach, które wraz z nią tworzycie. Jesteście świadomą kreacją Ziemi, esencją i jądrem przetwarzającym, kierunkującym doświadczenia.

Tak rozpoczyna się Wasza praca świadomych kreatorów Nowego Świata, który wypływa z was. Tak Ziemia scala rozdzielenia, rozdarcia siebie i tak w was scalają się energie żeńskie i męskie.
Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju