UWAGA:

Jeżeli z jakichkolwiek powodów treści zawarte na tej stronie są sprzeczne z Twoją religią, doktryną, poglądami, proszę Cię, podążaj własną drogą i bądź szczęśliwy.Przesłanie z dnia 01.10.2013

Kochani, „Dwupunkt” to pomoc dla tych co szukają sposobu jak posłużyć się sercem, aby uzyskać w sposób uproszczony najlepsze efekty dla siebie. Kiedy zapominają o Miłości rozpuszcza się ta technika pozornie coś dokonywująca w was. Metoda ma zapis w sobie automatyzacji, jaką dziecko Boga ma czynić i dokonuje rejestracji, kodowania ruchów mających pobudzić efekt tworzenia sercem. Serce człowieka jest nieskończone, jest boskie. Sprowadzanie go do próby metody dwupunktowej oddala was od spontaniczności dziecięcej w was. Przypomina to pracę pajaca wykonującego ćwiczenia gimnastyczne, który poprzez ruch chce pobudzić serce i boską kreację w nim. Kiedy w prosty sposób dasz poprzez serce miłość w siebie, dasz obraz marzeń – otrzymujesz wszystko. Przywiązania do pracy umysłu tworzą wam drogi przejścia do serca.  Kupujecie rewelacyjne metody zapominając o odwrotnej drodze, iż moc wasza jest z serca, wiec ogarnijcie nim rozum. Płatne metody obarczają was dodatkowo elementem systemu, elementem przekodowań, iż taki ruch i taki daje wam kreacje serca. Poprzez przyjecie jakiejkolwiek drogi przyjmujecie jej schemat, jej metodę, będącą warunkiem w was, tworzącym kody na przejście w siebie samych. Mocą JAM JEST w prostocie uruchamiacie każde przestrzenie, tworząc nowe światy. Kierując się na odnowienie serca, to wówczas dopiero możecie nim w pełni tworzyć. Obwarowanie się metodą będącą techniką warunkującą was, oszukujecie siebie próbując inną drogą dokonywać tego, co i tak nie da się bez otwarcia serca. To co czynicie rozpływa się w przestrzeniach, nie jest trwale, tworzone przebłyskiem mocy serca wywołanym oddziaływaniem na nie umysłem. Metoda dwupunktowa zapomniała, ze dziecko Boga, każde w prostocie sercem umie się posługiwać.

Jeden punkt wam daję, ujrzyjcie w sercu miłość, a dokonane staje się wszystko co w nim odczujecie. Prawdą JAM JEST rozprzestrzeniacie to na wszystkie wcielenia, bo tylko tak scalić się możecie przepełniając miłością cały swój świat, całe JAM JEST. Wytrych jakim jest ta metoda, próbuje włamać się do serca zapominając, że tam nie potrzeba się włamywać, że każdy z was łatwo może uczynić je otwartym. Dokonane tak oszustwo sprzedaje wam tanie efekty, uproszczenia, w które iluzja jest bogata. Pokazuje jak poprzez iluzję wejść do własnego serca i oszołomić was efektami.

Ja jednak wam mówię, iż etapów życia, szkoły jaką jest Ziemia, nie da się obejść. Kolejność pracy z sobą samym, tworzy podstawy do samobudzenia, do krok po kroku otwierania nieskończonych możliwości i funkcji w waszym sercu. Przyciąga was bardzo, że coś lub ktoś może za was wykonać.

A ja wam mówię, że nic takiego się nie stanie, dopóki nie staniesz się pełnym kochaniem wszystkich i wszystkiego, pełnym wejściem w miłość. Dusza sama oczyści serce, gdy dacie takie ukierunkowanie na obudzenie miłości w nim. Dokonuje się wielka transformacja, jak wiele moich dzieci chce wkupić się, kupując coś namacalnego, co zrobi wszystko za was i dla was, a ja wam mówię: jak mierne są efekty czynione z takich pobudek. Dostrzeżcie prawdę o sobie samych, iż nic nie potrzebujecie szukać, macie swe boskie serce, a jego jedynym pobudzeniem jest MIŁOŚĆ świadomie tam kierowana. Zastępcza metoda to substytut, to rodzaj kombinowania jak wejść do Królestwa Serca, wytrychem niczym złodziej, a prawda kochania jest w każdym z was i jest tak prosta. Urządziliście sobie na Ziemi rodzaj doświadczania, jak najmniejszym kosztem najwięcej zdobyć. Przy tej metodzie tworzy się baza szybkiego programowania podświadomości waszej. Te programy działają, pomagają wam tworzyć pozory szczęścia, a jakże ubogimi często was czynią, gdy oddalają was od serca, od miłości w nim. Utworzona baza waszych działań wykonywanych tą metodą, zwłaszcza przy blokadach w sercu, tworzy nowy wir programów jednoczących się w całość, przenikających wasze pole kwantowe, tworząc wam zapisy działań jednoczących się w jeden program, magazynujący się w waszej podświadomości, istniejącej w waszym polu morfogenicznym. Do cząsteczek tego pola przyciągają się inne programy, tworząc zacieśniający się pierścień wokół was. Te wtargnięcia w wasze pole pomaga wam, ale miejcie świadomość, iż nie otwierając serca zamykacie je jeszcze bardziej, pozwalając działać jakże szybkim programom, dających pozytywne wrażenie szybkich efektów tej pracy.

Dwupunktowa metoda to nowa technika próbująca zachwycić was i subtelnie wprowadzić w stan samoprogramowania siebie. Jest prologiem do kolejnych tego etapów. Kiedy czynicie to innej osobie przyjmujecie za nią odpowiedzialność. Zawierza wam ona, że coś za nią rozwiążecie, że ułatwicie jej lekcje, że prostą techniką wykpi się z nauki. Ukochani moi, dar tej metody to bardzo przebiegły zamiennik bioterapii, reiki, rekonektywnego uzdrawiania, połączonych w polu kwantowym w krótki schemat, będący najprostszą pracą z programowaniem was. Dojrzeliście już do tego, aby wiedzieć jak na przestrzeni dziejów blokowało was kierowanie na pracę z podświadomością będącą dodatkową bazą programów zawiadującą ludzką istotą. Darem Reptilian twórców inżynierii ciał waszych otrzymaliście podświadomość. Dokonuje się wielkie przebudzenie, budzą się wasze serca, które w prostocie miłości w nich mogą tworzyć nowy wasz świat, bez powtórki działań, które odchodzą, które dotąd programowały wasz świat. Stajecie się odpowiedzialni, coraz bardziej świadomi, a czynicie ingerencje w energetykę innych, burząc im ich pole. Zakłócając rytm ciała mentalnego, wprowadzając tam pozory pomocy, dając uwierzenie znowu w coś co jest poza wami, w nową cudowną technikę.

Dar uzdrawiania życia ma każdy z was w sercu, pomóżcie mu go dostrzec, pokażcie, że tam jest miłość, nie bierzcie na siebie jego lekcji, zdejmując mu coś na co nie jest jeszcze gotowy. Ta nowinka, ta sztuczka przenika waszą populację, po uzyskaniu stanu krytycznego, nasyci całą przestrzeń zakładając wam dwupunktowe programowanie dla wszystkich. Nauczyciele, którymi mienią się istoty to wam podsuwające, zadają w wasze pole to co mają w sobie. Każda praca, która mija świadomość serca, która prosto z niego nie wypływa, która próbuje pominąć gruntowną pracę nad sobą, daje często błyskotliwy efekt, a za każdy efekt nie wynikający z miłości serca przychodzi wyrównanie, wręcz potrzeba zapłaty. Nie miejcie leków w używaniu czegokolwiek, wszystko jest darem nauki waszej. Zdajcie sobie jednak sprawę, że najpierw jest praca, a potem rozwiązanie. Kiedy rozpoczynacie naukę od nagród dawanych sobie, od czynienia tego do czego nie jesteście gotowi, to z efektem „śnieżnej kuli” powróci do was wszystko, co próbowaliście ominąć. Co za skinieniem ręki chcieliście wprost załatwić innej osobie, mamiąc ją tanimi sztuczkami? Pokochajcie miłość w niej, a w prostocie możecie tworzyć nowe światy, lecz najpierw dajcie miłość sobie.

Ukochani, dostaliście świadomość, spójrzcie bez zaślepienia, czym jest kolejna błyskotliwa metoda, sprytna technika. Kierując się ku sercu pomoże to wam wszystko w prostocie zdecydować, dokonać wyboru JAM JEST w każdym z was, kiedy utracacie prawdę JAM JEST, dajecie poklask, iż miłość sprowadzić można do prostego schematu, który bardziej oddala was, niż zbliża do niej.

Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.

Informuję, iż metoda o której piszę nie jest mi znana, nigdy o niej nie słyszałem – oprócz nazwy, podobnie jak o wielu innych tematach o których piszę. Wybaczcie, ale nie zbyt więc chętnie wchodzę w polemikę, racje i udowadnianie z pozycji ego. Z poziomu serca po prostu kocham wszystko, wszystkich i każdą drogę każdego z was.

***

BOSKA SEKSUALNOŚĆ

BOSKA SEKSUALNOŚĆ

KRÓLESTWO SERCA

POTĘGA SERCA

PRAWDA SERCA na Youtube

IDŹ ZA GŁOSEM SERCA

SPOTKANIE W OLSZTYNIE

SPOTKANIE W ŁODZI

SPOTKANIE WE WROCŁAWIU

MEDYTACJA W WARSZAWIE

ZAPRZYJAŹNIONE
STRONY


ERA SERCA

SUMÓWKOWE SPOTKANIA

POLECANI AUTORZY

Władimir Megre
- "Anastazja"
Eckhart Tolle
- "Potęga teraźniejszości"
Kurt Topperwein
- "Co choroba mówi o tobie"
Lise Bourbeau
- "Twoje ciało mówi pokochaj siebie"
Thorwald Dethlefsen
Ruediger Dahlke

- "Choroba Twoim przyjacielem"
Anthony de Mello
- "Przebudzenie"
Don Miguel Ruiz
- "Cztery Umowy"
- "Ścieżka Miłości"
Dorota Danielewicz
- "Berlin. Przewodnik po duszy miasta"