Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 28.10.2013

Ukochani, dojrzał świat Ziemi do wejścia w kosmos. Kiedy budzi się wasze serce nie potrzebujecie się dalej ograniczać do patrzenia przez teleskop. JAM JEST mocą, JAM JEST prawdą w sercu mego syna i w każdym, kto przyjmie jej odnowienie, kto połączy się ze mną, a zobaczy wszystko niezależnie od odległości i czasu. Prawda Plutona ma ogromne dla was znaczenie. Pluton stanowił zamek szyfrowy dla całego układu waszych planet. Poczujcie sercem jaka płynie stamtąd energia, a odczujecie jej zimno. Potrzask w jaki was zamknięto pieczętować miał Pluton, skonstruowany stosunkowo niedawno, który przyjął rolę ciała transmitującego energie odcinające was od światła. Ultrafiolet tam emitowany rozpraszał również światło słoneczne, gubiąc jego pasma tak, że żyliście jak pod przyciemnionym szkłem, w ten sposób wzrastaliście, jak dosłownie chore istoty. Poprzez transmiter skonstruowany przez waszych nauczycieli, obarczona została Ziemia ultrafioletem. W wyniku tego wpływu Ziemia zamieniała bieguny, ginęło wiele gatunków, choćby cały świat dinozaurów.

Przestrzenie Plutona są martwe. Nie ma on duszy jak inne planety. Konstrukcja ta, to urządzenie bardzo zmyślne i różne niż planetoida. Dar emisji doświadczacie, gdyż ludzkość się zagubiła i w czasach idyllicznych przyjęła dar poznania wiedzy poprzez umysł, podesłany wam przez istoty wężowe, istoty gadzie. Pryzmat tych doświadczeń kończy się, bo oto kilkoro z was przebudziło się i ich mocą odwrócone zostało to promieniowanie, zostało ono odbite, w wyniku tego zgasło. Efekt ten, w najbliższym czasie, diametralnie zmieni wasze życie. Ziemia stanie się ponownie „rajem”, poprzez kontynenty, zmieni się morze (oceany). Wyłonią się nowe lądy, a temperatura zharmonizuje się, abyście nie doświadczali takich skrajności utrudniających życie.

Dar Plutona rozpłynął się, gdyż oto budzi się człowiek, jako świadoma Istota Boska mogąca sama i w jedności połączenia prostować dane wam zniekształcenia, oczyszczać zainfekowane przestrzenie. Ultrafiolet odcinał was i ograniczał wasze życie. Rośliście i umieraliście w ekspresowym tempie, abyście mogli wydać jak najwyższy plon, który transmitował Saturn do wielu galaktyk, wręcz uzależnionych od dostaw z Ziemi. Tak to działało dosłownie jak kontrabanda, obnażona teraz przez człowieka, który budząc się swą mocą i świadomością wyrasta ponad istoty, których zwierzchnictwo przyjęliście, którym przez eony czasów kłanialiście się, utożsamiając ich z waszym bogiem.

Wielu z was dotąd nie chce przejrzeć na oczy i zobaczyć sercem, że Hrabia Saint Germain i Metatron to istoty odpowiedzialne za ujarzmienie tak potężnych istot, jakimi jest rasa ludzka.

Ukochani moi, poczyńcie działania, odczujcie wdzięczność za te doświadczenia, połączcie się z sercem Ziemi i rozpuśćcie resztki zniewalających was energii, tak w waszych sercach jak i w przestrzeni boskiej, która rodzi się też wokół was. Dusze, które otworzą się na to, które odnowią światło prawdy, oczyszczą swe serca, dadzą sobie szansę na łatwe przejście w nowy wymiar, wymiar Królestwa Serca.

Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.
JAM JEST Prawdą w Was samych.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju