Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 09.11.2013

Ukochani, Dar Reptilian w postaci konia trojańskiego płynie do was. Oni uzurpują sobie prawo do tego świata, nie chcąc odstąpić od planety, którą posiedli, którą zasiedlili, podobnie jak wy. Proces transformacji otworzył im oczy na potęgę istot, którymi się budzicie, prawdy waszego serca, która obnaża ich zakulisowe działania. Ich nauka dla was kończy się. Wysłaliście im wdzięczność i wzajemne wybaczenie w trudach doświadczeń, w których byliście. Czas zebrać bagaże i podążyć do swego domu, a nie zajmować domu innych. Nadeszła pora, aby wszystkie istoty pokochały gościnność gospodarzy Ziemi. Dar gościnności, którą im daliście był darem na potrzeby nauk, jakie oni wam przynieśli. Domem waszych nauk jest Ziemia. Kochajcie czystość Ziemi, poczujcie jedność jaką z nią macie i miłość wzajemną, jaka między wami płynie. Zniszczenia Ziemi, jakie się dokonywały były działaniami w jakie was wmanewrowano.
Ukochani, pokochajcie czystość waszych przestrzeni. Zaproście w nie wszystkich, którzy kochają tę czystość i są gotowi ją uszanować, z miłością przyjąć to, co im dajecie i pokochać gościnność. Przed każdą istotą, w momencie kiedy rozpoczynacie kochać siebie, kochać innych, kochać Ziemię, która nadal chciałaby was niszczyć, niszczyć Ziemię, te przestrzenie zostają zamknięte poprzez przepełnienie je Miłością. W przestrzenie miłości wejść może tylko miłość, gdyż miłość przyciąga to, czym miłość jest. To, co dajecie z siebie, tylko to do was wraca. Duch Reptilian wysłał statek kosmiczny zatrzymujący się chwilowo na orbicie Marsa, aby w dogodnej chwili wpłynąć w obszar Ziemi i dać wam doświadczenia destrukcyjne. Doświadczenia, które pozwolą na wywołanie chaosu, a chaos miał napędzić spiralę samozniszczenia, miał być iskrą zapalną do efektu samouruchamiania zaworów wielu energii, które jeszcze są zagrożeniem tworzącym kataklizmy.
Ukochani, nie mylcie statku kosmicznego z kometą wywołującą sensację. Niesie on wiele wariantów zastosowania destrukcji, z przyjściem mesjasza włącznie. To planowane było, aby się miało zdarzyć w okolicach waszych świąt iluzji, które celebrujecie, którą nadal kupujecie, wiedząc, że nie jest to data narodzin boga, bo Bóg jest w każdym z was.
Ukochani, prawdą JAM JEST w każdym kto czyta te słowa, nasyćcie przestrzenie miłością, a one odseparują, oczyszczą orbitę waszej Matki Ziemi. Otoczą ją Miłością.
Dbajcie o czystość waszych przestrzeni, rozpoczynając od serc, bo tylko poprzez te nieszczelności dokonać można wręcz kolejnej inwazji, wręcz kolejnego świadomego zajęcia Ziemi i kolonizacji według upodobań panów, którym nadal bardzo wielu z was chce służyć. Przypatrzcie się sobie, zobaczcie, ilu z was klęka przed nimi w waszych „świątyniach”, w waszych kościołach, synagogach i cerkwiach. Pokłońcie się samym sobie, oprzytomniejcie, Bogami jesteście. Bóg jest w każdym z was. Dostrzeżcie potęgę siebie samych i pokochajcie dary każdego, a dary iluzji zwróćcie jej. Kiedy jest w was miłość, przepełnia ona was tak bardzo, iż wasza przestrzeń jest na nie zamknięta.
Kocham was, kocham was, kocham was. JAM JEST.

Płynie teraz bardzo potężna energia – świadomość. Odczytuję to, iż to co planują jest adekwatne do naszych działań, do poziomu zjednoczenia naszych serc. Nasze serca stanowią również o czystości naszych przestrzeni. Kochamy godność każdej istoty na jej ścieżce podążania, a dbając o czystość, czystość swoich serc, zamykamy te przestrzenie na ingerencję, na szkodzenie nam, na krzywdzenie nas, gdyż wysyłamy miłość i to tylko wpływa do nas.
Kocham, kocham, kocham.
Dokonało się. Przerwaliście wiele wariantów inwazji. Pomóżcie tym istotom w powrocie do domu, o ile zechcą opuścić przestrzenie miłości, które powstają na Matce Ziemi, które tworzycie potęgą budzącego się Dziecka Boga w was, który na niej staje, który kocha wszystkich i wszystko, ale który w tych przestrzeniach nie zostawia luk na kolejną inwazję.
Kocham was. Plan powrotu Saint Germaina jako Jezusa był jednym z aktów inscenizacji. Utrudniliście mu to obnażając prawdę o tym.

Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was – JAM JEST wami wszystkimi.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle