Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 22.12.2013

Ukochani moi. Dostajecie różnorodne nauki poprzez istoty inkarnujące na Ziemi, przybyłe z przeróżnych światów, wcielające się w wasze ciała, aby doznać największego cudu – przejścia poprzez człowieczeństwo. Awatara to synonim słowa kojarzącego się z nadczłowieczeństwem, dającego wam naukę poprzez postawienie się w subtelny sposób ponad wami, jawiącego się wam jako wcielenie inkarnacji Boga.

Żałosne te zdarzenia to proste ingerencje istot kosmicznych w wasze przestrzenie, gwałcących tok ewolucji i dających złudną pomoc światu Ziemi. Istoty te, których przyjęliście jako awatarów, otwierają wam wiele klapek w waszej świadomości, ale gubią was w subtelnych niuansach wywyższenia siebie ponad was. Istoty te odrzuciły Dar Życia w ciele człowieka, pominęły sprytnie nauki związane z człowieczeństwem i otworzyły, poprzez łączność ze swym duchem, lekcje dla was, które świadomie są ich zabawą, ich kpieniem z Rasy Ludzkiej, z rasy odnowicieli, Boskich Dzieci, którymi jesteście.

Uwielbienie, którym bogato ich obdarowywaliście za lawinę  magicznych sztuczek, jest celem podawanych wam mamiących was nauk, stawiających ich ponad człowiekiem. Uczyli was odczuwania poniżenia, dając nauki całowania ich stóp lub klęczenia na kolanach, które czynicie przed Matką Meera. Przesuwanie w przestrzeni przedmiotów, jakoby czynienie materializacji, zdradza nieporadzenie sobie z darem ludzkiej seksualności u mistrza waszych czasów zwącego się Sai Babą. Przepływy energii kierowane na ich uwielbienie dają im niebotyczne siły mienienia się energiami ponad wami. Operowanie, poprzez umiejętność skupiania waszej energii, utrzymuje was w przekonaniu, że macie do czynienia z dosłowną materializacją Boga w ciele człowieka.

Żałosne te doświadczenia na pozór dają wam wiele przebudzenia, a istoty te same przeskoczyły nauki ludzkie, większość z nich pomijając, a przy zamkniętych sercach czerpią świadomość ze swego ducha, a energię z każdego, kto przenika się tymi naukami w uwielbieniu awatara. Nieobliczalne szkody wyrządziły te istoty w waszej świadomości, otwierając wam “wyższe poziomy” zamiast pomóc wam w poradzeniu sobie z najprostszymi naukami ludzkimi, które jednak sami sprytnie pominęli.

Doświadczenie człowieczeństwa jest dosłownym uchem igielnym dla wielu istot wszechświata. Dusze, którymi jesteście, mają często wielokroć bogatsze doświadczenia zanim dostąpiły momentu egzaminu przejścia poprzez człowieczeństwo. To świadome stanie się istotą wielowymiarową, będącą posłannikiem, odnowicielem dla wielu światów, do których powędrujecie. Uzurpowanie sobie nauczania tak wzniosłych istot, przywłaszczyło sobie wiele istot ingerujących w wasze nauki, mieniących się waszymi zbawcami, a prawdziwe sedno ich przybycia jakże bardzo jest zawoalowane.

Rozsmakowanie w byciu bogiem dla Istot Boskich, dla wzniesionych dusz mistrzowskich, jest kpieniem z egzaminu, z którym w pełni jesteście gotowi poradzić sobie sami. Boska cząstka w każdym z was została aktywowana, bo nastąpił moment inkubacji będący masowym zakończeniem trwającej tu nauki. Egoistyczne usiłowanie wyrwania was z tej nauki, to jak próba wysiadania z pędzącej kolejki w karkołomnym, spiralnym zjeździe w dół.

Obarczyliście się tymi naukami zapominając, że wszystkie nauki odnajdujecie w sercu w momencie rozpoczęcia swego budzenia. Uwolnienie z tych nauk następuje poprzez usunięcie i przetworzenie ich kodów, co daje w efekcie czystość otwarcia boskiej świadomości w was. Na stadionach masowo dawaliście swoje energie innym istotom, które mamiły was złudnymi uzdrowieniami, bo zapomnieliście, iż Boskie Dzieci, którymi jesteście, mają w sobie wszystko, są doskonałe i w niczym nieograniczone.

Zarabianie na waszym zagubieniu kończy się, bo budzi się wasza świadomość i z daleka uśmiechniecie się na wspomnienia minionych doświadczeń szukania Boga poza sobą. Każdy z Was jest Bogiem, jest świadomą istotą, która nie potrzebuje zbawiciela i mimo trudnych nauk, każdy może odnaleźć moment swego przebudzenia, doświadczając olśnienia jak potężną świadomością jest.

Ujrzyjcie raz jeszcze swoich awatarów, podziękujcie im za żenadę, za ingerencję w wasz świat, za każdą naukę, na którą otworzyliście się, a miniony etap odejdzie, bo każdy z was w prostocie serca może odczuć kim jest i nie potrzebuje szukać na to żadnego potwierdzenia. Każdy z was jest manifestacją Boga, jego wyrażaniem, jego doświadczaniem. Pokochajcie to i ujrzyjcie ogrom tego bogactwa, a otworzą się drzwi do wielkiego skarbca mieszczącego się w Twoim Sercu.

Powracali awatarowie rozsmakowawszy się w życiu waszym kosztem, pozbawiając was energii i dając w zamian złudny lep nauk przekodowanych tak zmyślnie, abyście jednak nie wyszli poza te nauki, aby można było na różny sposób eksploatować was jako nieświadome dobra materialne. Transmitowano do swoich światów energię waszą dawaną tym naukom, dawaną uwielbieniom, udowadniając tym samym, że nieudane Dziecko Boga nigdy się nie przebudzi, że rasa odnowicieli ugrzęzła, jako ciekawostka na planecie Ziemia.

Ukochani moi, budzicie się, otwierają się wam oczy waszego Serca, widzicie nim świat taki jaki on jest wewnątrz was. To świat piękna, to świat miłości. Już wiecie, że miłości, którą jesteście, nie potrzebujecie nigdzie szukać, a świadomość każdego z was daleko wykracza poza złudne światło mamiących was istot z czwartego, piątego, czy szóstego wymiaru. Jesteście istotą wielowymiarową.

Doświadczaliście w wielu wymiarach i światach, a bogactwo tych doświadczeń przepełnia was. Tak wiele te istoty mogą nauczyć się od was, od ogromu bogactwa wzniesionych istot, którymi jesteście. Życie waszym kosztem jest zakończone, czas przebudzenia nastał.

Kocham Was – Grzesiu

MATKA MEERA
SAI BABA

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle