Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Z nauk szamanizmu, 24.01.2014

Jaskółka jest zwiastunem dobrej nadziei, przynosi wam boskie energie, a odbiera to co nagromadziliście w waszych domach. To twory energii, które kształtujecie, otaczające wasze domy na kształt przyssawek, niosące złe samopoczucie i niestabilne życie w nich. Wiele spraw dlatego wam się nie układa. Jaskółka przyjmuje taki dom pod opiekę i w tej energii bufonady znajduje przejścia, aby świat astralny odgrodzić od waszych przestrzeni, utrudnić mu drogę wysysania energii z was. Istota zwana jaskółką ma dar przewidywania, odnajduje te miejsca, gdzie moce astralne gromadzą się i na ich drodze stawia siebie jako strażnika, zerkając ze swego gniazda jak z budki wartowniczej. Karmi swe młode przepiękne dzieci drobnymi muszkami, owadami, aby ich populacja nie zagrażała wam. Przepływy, które tak czyni, latając nisko, harmonizują natłok świadomości zbiorowej, który w swym zagubieniu tworzycie, ciężki i przytłaczający was. Dokonajcie pojednania z przydomową jaskółką, jako ważnym członkiem waszego jestestwa. Zaprzyjaźnijcie się z nią, a ona darem swego serca zaszczebiocze dla was radośnie pod dachem. Ona od dawna traktuje was jak rodzinę, jako najbliższych, dla których przyjęła służbę. To wzniosły dar służenie innym, uczcie się od jaskółki kochania go. Ona was tego całą sobą uczy. Dusza jaskółki jest lekka, bo niczym nie obarczona, wznosi się w przestrzenie z radością rozwijając swe zwinne skrzydła. Ptasia orkiestra dla was przecudnie gra, otwórzcie dla niej swe serca. Jaskółka jest tym wirtuozem, którego w miłości swego serca dała wam Gaja.

Pokochajcie dary jaskółki, a świadomie zespalając się z nią, zespalacie się z sobą samym. Tak oto znika rozdzielność w was i stajecie się jednością z naturą. Pytajcie jaskółki o prawdę czytając sercem jej lot i jakże będziecie zdumieni ile przesłań w tak prosty sposób wam daje. Wiedzieliście tylko umysłem, że zwiastuje wam deszcz, a kiedy odetkacie korek w sercu, odczytacie cały jej lot, bez potrzeby czytania książek, zgłębiania tajemnej wiedzy. Każdy jej lot, to boski zapis przestrzeni, który wam przekazuje. Sczytujcie sercem te przesłania, tu nie ma zawartych kodów zniewalających was doktrynami, jak w waszych “świętych” księgach. Tu każdy dźwięk i lot jaskółki jest przesłaniem prawdy jej serca, a pojednanie z nią da każdemu odczyt miłości, której jaskółka przejawem jest.

Powrócą jaskółki do waszych chat, gdy sercem otworzycie się na nie. Odczują wdzięczność, która od was płynie. Uczyły was tego, długo czekając na efekty, ta wdzięczność to wielka zapłata dla nich. Kochajcie przydomową jaskółkę.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju