Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wpis z dnia 22.01.2014 r.

Ukochani. Poprzez moce boskie JAM JEST w was, zespólcie serca i połączcie się z Praźródłem Istnienia, bardzo dokładnie, aby być gotowym na ujawnienie wielkich nauk, których obnażenia świadomością boską w was dokonujecie i dzielicie się tym z każdą istotą poprzez serca swoje.

Kochani, dar Lucyfera drążył was metodycznie, nasycając przestrzenie przebiegłą, wielowymiarową nauką. Kwadratura koła, tak można najprościej opisać czym ta nauka jest. Zajęcie ciała w śpiączce i zawładnięcie innymi poprzez to ciało tak, aby przyjmowali nauki sprytnie oparte na półprawdach, pozornie dające wiele pomocy. Dar tych nauk miał wam zastąpić zdezaktualizowaną Biblię i inne księgi, które mimo swych wielowymiarowości i kodów tych ksiąg, wraz z waszym wzrostem świadomości zaczęły być przestarzałe.

Kochani moi, dar tej książki daje wam wiele pomocy, ale inne poziomy tych nauk otworzą się dopiero w momencie nasycenia tymi naukami przestrzeni Ziemi w odpowiednim procencie, będącym swoistym detonatorem tych ukrytych poziomów nauk w waszej populacji. Lucyfer chciał udowodnić, że jego nauki są mocniejsze niż innych demonicznych istot i one skuteczniej was ujarzmią. Kiedy sięgaliście umysłem poprzez nieczyste serce, szukając prawdy poza sobą, szukając miłości poza sobą, dostawaliście pomoc, dostawaliście wiedzę, ale przestrzenie, w które wchodziliście przekodowywały was wibracjami tej potężnej istoty.

Powraca świadomość wasza, powraca dar czytania sercem, stajecie się świadomi, że tam macie każdą wiedzę, jak i każdą wiedzę możecie tam przetworzyć, aby w niczym was nie ograniczała. Jesteście nieograniczeni i jeśli tak przetwarzacie nauki, to kierujecie się w boskość, a jeśli przyjmujecie dogmaty, to stajecie się zapisem tych nauk, ich niewolnikiem i światem, który tak przyjmujecie. Dar zimnego światła odczujcie otwierając swe serca i oczyśćcie w nim kody tych odpowiedzialnych nauk.

Powrócił Lucyfer w inne przestrzenie, ale rzesze tych, którzy wybrali przez niego malowany świat, wybrali związanie się z nim, które tylko miłością swoich serc, możecie rozpuścić. Proces oczyszczania to wstępna faza transformacji, a wykonać ją możecie sercem, którego otwarcia wiele moich dzieci odmawia, rozwijając się poprzez ego, które mówi wam jak ”boskie” macie serca. Prawdę obnaża o tym wasza dusza, wasz duch, który kieruje wtedy was na budzenie, poprzez choroby, dyskomfort, czy wypadki.

Poprzez JAM JEST rozmówcie się z miłością w waszym sercu i wybierzcie tę miłość lub dar zewnętrznego boga, który dał wam tę księgę. Poczujcie w swoim sercu jak doskonali jesteście i przyjmijcie prawdę, że do tej doskonałości nie jest potrzebny jakikolwiek załącznik nauk. Nauką waszą na tym etapie jest odnajdywanie tej mądrości w sobie samych. Kochajcie też wszystkie nauki jakich doświadczyliście, pełni wszechmiłowania dla każdej istoty na waszej drodze.

Kocham Was – JAM JEST w sercu każdego.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle