Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Z nauk szamanizmu. Dnia 20.01.2014.

Ukochani. Wróbel, to istota boska, tak jak wy. Jest tylko na innym etapie nauk, jest kreacją waszego świata i przybył tu z przestrzeni Ojca. Szary wróbelek jest niepozornym ptakiem, tak go postrzegacie, jako mało barwnego, szarego, zwyczajnego, pospolitego, niczym się nie wyróżniającego pośród innych żyjących wokół przepięknych ptaków wielością barw mieniących się. Wróbel obdarza świat szczebiotem, ćwierkaniem, nie zwracacie na nie uwagi, bo jest popularne w wielu przestrzeniach. Przenika pod dachy waszych domów, aby być blisko was, a nawet nazywacie go domowym.

Popatrzcie teraz sercem na przestrzeń boską swego życia i skierujcie uważność na domownika, który jest tak blisko was, choć tak mało zauważalny. Jego wibracje przynoszą wam boskość, ma tonacje miłości zawarte w swym śpiewie. Ten dźwięk uzdrawia miłością domowników, którymi opiekuje się wróbel. Przenosi najlepsze energie z jednej chaty na drugą. Przenika się wibracją drzew, zespala się z nimi i moc tych drzew niesie jak najbliżej was, aby tworzyć wam oazy, aby was tym opatulać i swoim śpiewem nazywanym ćwierkaniem, przenika boskimi wibracjami swego głosu, w którym skumulował potężną moc natury.

Nie docenialiście go dotąd, bo krył się pod szarością, abyście na jego tle zauważyli piękno siebie, abyście w jego delikatnych przestrzeniach zobaczyli piękno waszych barw, waszego głosu i miłości, którą umiecie tym głosem wyrażać. Uczcie się od wróbelka prostoty wyrażania wsłuchując się w jego ćwierkanie, w prostotę dźwięku, odczujcie ile w tym śpiewie jest miłości. To boski śpiew niosący uzdrawiające wibracje, oczyszczający przestrzenie waszych domów, pełne zgrozy, kłótni, walki, pogardy, gdyż zapomnieliście o swoim pięknie, zapomnieliście zobaczyć kim jesteście, jak jesteście cudowni. Wróbelek uczy was, to wielki dar natury, abyście mogli z jego pomocą, z jego wzorem, przeniknąć się boskim śpiewem i zapomnieć o nierzeczywistym świecie, który uwiliście sobie w swoich gniazdkach, pełnych zmartwień, cierpień, trudów, które spowodowały, że przestaliście latać. Przypatrzcie się wróbelkom jak się radują, jak cieszą się każdym okruchem chleba, który w porywie waszego ocknienia łaskawie im rzucicie. Pojednajcie się z nim, to część natury, to dar Ziemi, Matki Gai, która ćwierkaniem wróbelka do was przemawia. Powrót do natury to jedyne wielbienie Boga, to przyjęcie jedności z nim. Tak pojmowana natura to jedność, to jedyny Bóg, którego pokochanie da wam odnalezienie siebie samych, Boga w sobie samym. Uczy was miłości wróbel, uczy was kochania siebie, kochania natury, którą on jest, kochania pogaństwa, które tym samym wyrażacie. Kiedy to uczynicie, pokochajcie wróbla w waszych przestrzeniach, a wdzięczność i miłość, którą mu wyrazicie, to wielka zapłata Boskich Dzieci, którymi świadomie się budzicie.

Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju