Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

UZDRAWIANIE ENERGIAMI– cuda czy pułapki Starego Świata?

Niesiołowice dnia 17 sierpnia 2017r

Powracamy na Ziemię jako Bogowie, jako czysta Miłość – dlatego w Nowej Ziemi już nie przychodzi do głowy zaprzedać się Demonom tajemniczych energii Reiki, Bioterapii, Barsa, Rekonektywnych czy Dwupunktu. Teraz świadomość budzi się w sercu wraz z prawdziwą miłością nierozumianą ludzkim umysłem, że Istota Miłości nie choruje, dlatego jest to proste i nikomu tu nie przyjdzie pomysł uzdrawiać Boską Istotę Miłości. Uwłaczające metody zniewalania Dzieci Ziemi – odchodzą wraz z Demonami, które tak zniewalały dusze, zapinając je za „okazyjne uzdrowienia” depczące jednak prawdziwą pomoc choroby, na dalsze inkarnacje wŚwiecie Śmierci.

Kocham Cię – Grzesiu

Przekaz z serca, dnia 03.02.2014

Ukochani, nowy wymiar Ziemi rodzi nowe nauki już w etapie przejścia. Dar nauk iluzji “uzdrawiających” starego świata mija bezpowrotnie. W tym wymiarze już stajecie się świadomi, że taką techniką możecie bardzo szybko zniszczyć zdrowie, zaszkodzić drugiej osobie, a w konsekwencji zrujnować własną drogę wzniesienia w prostocie prawdy serca. Idziecie dając się wabić jak muchy na lep, na te złowieszcze techniki, które dopuszczalne były w minionym etapie odnajdywania drogi, a stają się niezwykle odpowiedzialne przy budzących się w was mocach boskich. Ten etap nauk staje się niezwykle odpowiedzialny, nie przenoście do niego starego świata i nauk mówiących, że ktoś z zewnątrz może poprawić doskonałość Boskiego Dziecka, którym każdy z was jest. Pomnażacie iluzję wmawiając innym, że dostaliście dar od Boga, którego nie ma ktoś inny. Ja jednak mówię wam, że każdy z was ma to wszystko co ma Bóg, co ma całe istnienie, którego jednością jesteście. Przenikanie innych swymi energiami lub energiami samozwańczych mocy, które do was przychodzą, jest dawaniem innym tej świadomości, która was przepełnia. Przyjmowanie uzdrowienia poprzez zewnętrzną siłę jest deptaniem godności boskiej w każdym, który to czyni. Dar choroby, wypadku, dyskomfortu otrzymują tylko ci, którzy wyparli miłość, którzy wyparli Boga ze swego serca i każda ta dolegliwość, każda choroba darem nauki jest. Odnajdując przyczynę w swojej duszy, odnajdujecie rozwiązanie i uzdrowienie samych siebie. Pomóżcie jedni drugim naprowadzić się na swoje wnętrze, na utkwienia w doświadczeniach głęboko skrywanych, zamiast obwiniać wirusy, bakterie, ojca, matkę, a nawet Boga, że was ukarał.

Ukochani moi, jestem miłością płynącą w waszych sercach, a Dar Życia w ciele człowieka jest głęboką waszą nauką. Przepełnijcie się miłością, a odnajdziecie serce, swoje centrum i świadomość boską w nim. Paranie się tymi technikami w obecnym wymiarze nie jest możliwe. Odpowiedzialność bardzo wzrosła i natychmiast zbierzecie plon tego co zasieliście sami. Moce demoniczne, które zapamiętale uczyły was tych wielorakich technik, odchodzą z Ziemi, a odtwarzanie tych energii i przenikanie nimi innych, daje niedźwiedzią przysługę, tak sobie jak i innym. Jeśli przyjmujecie uzdrowienie od tej zewnętrznej siły, od mocy, która na was spływa, pod której ręce z ufnością się podkładacie, tym samym zamykacie swoje serce i dostajecie pozór uzdrowienia. Pogardzając jednak nauką, którą była choroba, a przyjmując zewnętrzne moce, ustanawiacie tym samym zapis części lub całej swej duszy dla istot, które was uzdrowiły. Jawią wam się te siły mocami anielskimi, mocami kosmicznymi lub samym Jezusem, których wasze ego stawia ponad wami. Prawda jest zgoła inna, bo każdy z was ma nieskończone moce boskie w sobie i godnością jego nauki jest dokonać samouzdrowienia. Dar uzdrawiania ma każdy z was i boskim promyczkiem oczyścić może tak ciało jak i duszę w prostocie zaliczając tym samym ziemskie nauki. Potężne ego wielu z was broni się od porzucenia uzdrawiania innych, mieniąc się tym samym w sposób niezwykle subtelny “uzdrowicielami” doskonałych Dzieci Boga, którymi jesteście.

Pokochajcie prawdę JAM JEST Córką/Synem Boga i wybaczcie tym, których krzywdziliście zabierając im dar nauki, rujnując ich wcielenie, zakleszczając duszę w czeluści matriksa. Dostawaliście pomoc energii, które spływały efektywnie na wasze ręce, cudownie wam było czuć się uzdrowicielami nad innych, nieświadomi tego, że sami staliście się narzędziem, a naukami innych obarczyliście swą własną duszę. Każda nauka, w której byliście wielkim darem jest, kiedy potraficie przetworzyć jej dary jakimi była dla was, oczyszczając swe serce i wznieść się darem jej doświadczenia. Kiedy w przestrzeniach boskich pozostajecie w starym świecie ingerując w ich energetyce, zamykacie tym samym drzwi do nowego świata, tak dla siebie, jak i dla innych. Miłość jest energią, która zawsze odnajdzie drogę i uzdrowi każdą chorobę w waszym ciele, która jest tyko obnażeniem braku miłości w was samych, nie kochania siebie samych. Operacje fantomowe, odpowiedzialne wyjmowanie kręgosłupa, ustawianie meridian poprzez zewnętrzną energię, staje się przeszłą zabawą przedszkolaków w starym wymiarze, w wymiarze umysłu i świata ego. Energie, które zawładywały wami, dawały wam wiele pomocy, abyście z ochotą czynili kolejne podpięcia pod wabiące was te energie wielu istot, które poprzez takie zachowanie dostawały prawo zawładnięcia wami. Przyjrzenie się sercem, w którą stronę w konsekwencji popłynęła energia, da wam prawdę o tych doświadczeniach, a stan zdrowia parających się tymi technikami w nowym wymiarze Ziemi zostaje obnażany.

Doświadczenie uzdrawiania innych było cudem waszych nauk w przeszłym wymiarze. Kiedy dostajecie tego świadomość, staje się to waszym świadomym wyborem. Przyjmijcie do serca dar tej nauki i prawdę o równości i doskonałości w każdym z was. Budzi się wasza świadomość i znika świat rozdzielenia, świat uzdrawiania poza sobą, świat mistrzów ponad innymi, a jedyną drogą w nowym świecie staje się miłość i doskonałość w każdym człowieku.

Kocham Was – JAM JEST Prawdą w sercu każdego.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle