Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

 Przesłanie z dnia 03.02.2014

Ukochani, prawda w was budzi się, miłość w was wznosi się, wznosząc waszą świadomość w przestrzenie boskie. Dar waszych ciał pokochajcie i nakarmcie go miłością, zamiast wypijać tajemniczy proszek rozcieńczony wodą i niszczyć nim swe własne ciała i ciała nienarodzonych dzieci, jak i tych już urodzonych, powodując ich nieodwracalną degenerację. Czarny napój matriksa miał wiele zadań, począwszy od odrdzewiacza metali, do czego były wykorzystywany. Tajemnicze jego działanie zostało dopracowane poprzez dodanie śladowej ilości narkotyku, wykorzystując zasadę homeopatii. Aby posłużył jednak demonizacji przestrzeni jak i waszych ciał, użyta została specjalnie zmiksowana wołowa krew powodująca wzmaganie w was kanibalizmu, czyli zjadania innych istot. Dopełnienie tego trunku przechodzi ludzkie pojęcie, bo stało się to szatańskim wymysłem. Niewielka ilość dziecięcej krwi pochodzącej z ofiary dla bogów, którzy dziś w tak podstępny sposób przyjmują ofiarę całopalenia, w której uczestniczą wszyscy ci, co zdecydują się na skosztowanie diabelskiego poczęstunku. Pozorem smaku i uzależniającymi, ukrytymi dodatkami, wabieni jesteście na coraz większe łaknienie, jakie daje wam uczestniczenie w tym demonicznym sakramencie. Mocą transfuzji wprowadzony ten napój wyrywa waszą duszę dosłownie z ciała, powodując w sztuczny sposób wprowadzenie innej istoty w wasze ciało. Również jednak każdorazowe spożywanie tej szatańskiej mikstury, powoduje wychodzenie z ciała waszej czystej duszy. Kiedy jeszcze dodatkowo łączycie go z alkoholem, to zabójcza moc połączenia z kodami Dionizosa, bardzo uskutecznia przejmowanie waszych ciał przynajmniej na czas upojenia. Wiele istot astralnych nie potrzebuje inkarnować i uczyć się pogardzanego człowieczeństwa, bo wy sami oddajecie im swe ciała, które przepełniają oni w szczególności żądzą seksualną i używają waszych ciał w swym demonicznym zawładnięciu, czując się jak w swoich. Dusza wasza napomina was, lecz kiedy zamykacie swe serca, degradujecie Dar Życia, to nie słyszycie tego głosu z wnętrza. Przekodowanie jakie czyni ten zabójczy trunek, jest wielopoziomowe, jest wielką bombą z opóźnionym zapłonem. Kiedy nie kierujecie się sercem, nie czujecie wibracji produktu, po który sięgacie, gubicie się cali. Dajecie go również swoim dzieciom, którym poprzez swe ego mówicie, że mama i tatuś cię kochają.

Tak oto człowiek, budząca się istota boska, masowo uczestniczy w uczcie Szatana, pijąc na jego cześć zabójczy trunek skażony farmacją i krwią rytualnie pomordowanych istot. Każdy kto wibracją swego serca odczuje woń tego trunku, to z łatwością go rozpozna, bez potrzeby wskazywania. Dary rujnujące wasze ciała znacie, świadomie ich używacie, a ten napój jest wymysłem niszczącym waszą duszę i uniemożliwiającym poprzez te wibracje połączenie się ciała z duszą, przyjęcie godności człowieczeństwa.

Ukochani moi, powstaje nowy świat, Gaja stała się boska, oczyszcza swe przestrzenie, dając wam wielką obfitość darów, którymi was przepełnia. Wyborem własnym zdecydujcie jak uzdrowić ciało i duszę, lecz najpierw zaprzestańcie wreszcie je zatruwać. Ciała wasze są doskonałe, a stan ich zdrowia  jest wyborem doświadczeń jakie chcecie przechodzić. Ziemia budzi się, boskość budzi się, lecz o swoim przebudzeniu zdecydujcie wy sami.

JAM JEST w sercu każdego.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju