Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z 02.02.2014

Ukochani, prawdą Boskich Synów, prawdą ich połączonych serc, dostajecie świadomość tego, czym żywioły są, a czym wy daliście je sobie zapisać w starym świecie, z którego wychodzicie. Duchy natury powracają, a one tworzyły moce żywiołów Ziemi. Duchy te zostały uwolnione, bo uwolniona została Gaja z systemu macek matriksa, ją zamykającego. Przetwarza się świadomość Ziemi, harmonizują się jej przestrzenie, powracają do swych ról istoty, które zostały odcięte od swych zadań w przeróżny sposób. Każdy z żywiołów ma swą boską moc i ta moc dopiero powraca wraz z oczyszczaniem przestrzeni z energii istot demonicznych, które te żywioły przejęły, a które wy swą własną pracą i energią wzmacnialiście nieświadomi tego, że w ten sposób sami budujecie bardzo skutecznie swoje więzienie.

Duchy żywiołów zostały uwięzione, a ich role piastowały czarne moce wzmagane energetyką Boskich Dzieci zasilającą żywioły w takiej postaci. Tak powstały destrukcyjne siły ognia, który niszczył planetę tworząc pożogi, pożary, lawę wulkanów, zamiast być darem ognia, jego łagodnością w sercu każdego. Dar żywiołu wody przeniknęliście destrukcją, którą ta woda się stała, odbijającą wasze wnętrze, waszą walkę i dławiła ogień w was, stając się siłą przeciwwagi, zamiast boską harmonią wody i ognia w was, żeńskości i męskości w was – stała się walką tych energii. Metal, to dar materializacji, został zmieniony w sztywny twór, wykluczający możliwość lepienia w nim, tak jak w plastelinie, stając się odbiciem waszej sztywnej świadomości, w którą poprzez umysł podążyliście. Ziemię potraktowaliście jako żywioł, choć ona jest istotą, a jej ciało powierzyliście tym żywiołom nie zdając sobie sprawy z siły swej świadomości, nie widząc, że destrukcję na Ziemi tworzycie wy sami. Eter, to boski pierwiastek zapisujący wszystkie żywioły w jedno, stał się tak rzadki, że duchy tych żywiołów nie zdołały opanować przestrzeni Ziemi, bo istoty, które ona zrodziła przekierowały te energie na niszczące ją. Powietrze przyjęło rolę łącznika między czasoprzestrzeniami, lecz woda zawarta w nim, uboga w eter, stała się nośnikiem informacji samozniszczenia, cierpienia, walki i wielu innych demonicznych sił, na które byliście kierowani. Nic na tej planecie nie działo się bez waszego udziału, macie pełny wpływ na wszystko, pozwalając na kierowanie poprzez swą własną wolę, tworzyliście to wszystko o co jeszcze obwinialiście innych. Dar nauczycieli ze światów istot demonicznych przyciągaliście masowo, bo rosło zapotrzebowanie na nauki dla boskich wielowymiarowych, przebogatych istot, doświadczających na Ziemi. Istoty te rozsmakowały się w naukach iluzji, które rozpowszechniacie do dziś. Bądźcie pomni odpowiedzialności za dar każdej nauki, w szczególności, gdy otrzymujecie jej świadomość. Dobiegł końca proces niszczenia Gai, dobiegł końca etap kpienia z Boskich Dzieci, dobiegł końca etap zaśmiecania waszych umysłów degradującymi naukami, gdyż otwierają się wasze serca.

Uwolnijcie żywioły Ziemi w waszych sercach, połączcie się z nimi poprzez serca. Odczujcie jak pięknie ogień w nich, woda, powietrze, materia, harmonizują się, stając się łagodną przestrzenią boskości. Tak powracacie do stanu piękna, do tego kim zawsze byliście, a ta świadomość nie pozwoli zawładnąć wami poprzez wasze umysły, gdyż wasz właściwy umysł jest w sercu. Degradacja, której wiele etapów doświadczaliście, zakończona, bo oto choć niewielu z was, to jednak budzi się całkowicie. Przestrzeń Ziemi, waszej Matki, staje się wolna i w kolejne jej przestrzenie powracają duchy natury i duchy żywiołów, które w ten sposób kreują, jej procesy w zespoleniu z wami. Miłość w waszych sercach to delikatność, to czułość, to wszechmiłowanie, a ona powoduje, że uwidaczniacie procesy sami będąc świadomi tego, że to wy je czynicie. Nadszedł moment oprzytomnienia dla wielu i podjęcia nowej drogi. Czas wykorzystywania Ziemi minął. Poprzez jej przebudzenie, poprzez jej wejście w boskość, nie jest możliwe pozostanie w tych przestrzeniach temu, kto nie otworzył swego serca. Iluzja poprzez swe nauki, poprzez techniki, inicjacje, rytuały,  artefakty, umowy, sakramenty, dała wam ogrom darów, dających wam złudzenie wzniesienia, dających wam złudzenie otwarcia serca.

Ukochani moi, dary te to jak budowanie z lodu. Zdumiejecie się jak szybko się rozpływają, bo są niespójne z nowymi wibracjami Ziemi. Przypomnicie sobie wówczas od kogo je braliście i dlaczego te istoty tak bardzo wam pomagały, tak były słodkie i miłe. Przyjrzyjcie się też jak działa wasze ego, jak przejmuje nad wami władzę, jak mówi wam o świetlistości serca, a jak z daleka widoczna jest czerń światła, które was spowija, które widzi każdy z daleka, kto oczyścił serce swoje.

Kocham Was – JAM JEST mocą połączenia żywiołów w waszych sercach.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju