Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wpis z dnia 09.05.2014r

Ukochani, Dar Drugiego Słońca, wznosi Was w przestrzenie boskie. Ono odmienia Waszą rzeczywistość. Tu już nie macie wątpliwości, że wasz szaro-czarny świat zniknął. To wielki punkt przejścia, bo świadomość Ziemi, zostaje bardzo poruszona. Pojawienie się Drugiego Słońca, wywołuje rodzaj zszokowania, przechodzący w ekstazę wielkiego przebudzenia. Dostajecie tylko to, co Wasza planeta utraciła, zanurzając się w świecie dualnym, w świecie doświadczania światła i cienia. Prawda Drugiego Słońca, przeniknęła was, nasycaliście nią przestrzenie Waszych łączących się serc i świadomości dopełniającej całą przestrzeń Ziemi. Dopełniła się harmonizacja ciał niebieskich do nowej gwiazdy, tak blisko przejawionej w waszym układzie słonecznym.

Kochani. Znika stara energetyka z planety Ziemi. Pozostawała ona tylko dlatego, że wielu z Was przedłużało sobie etap doświadczania cierpienia. Wielu poszukiwało jeszcze walkę z rozmysłem podsuwaną Wam przez świat, który tracił nad Wami panowanie, poprzez swych przedstawicieli w ciałach człowieka.

Dopełnienie waszego nieboskłonu, drugim, niebiesko – złotym Słońcem, daje wam ekstazę odczucia piękna jego żeńskiej energii. Drugie Słońce, przynosi częstotliwości dopełniając pierwsze, tak że pasma obydwu Słońc, dopełniają się, stwarzając wibracje sprzyjające harmonii wznoszenia się w boskich przestrzeniach waszej planety. Dokonała się boska układanka w synchronizowaniu  całej galaktyki, aby nowy niuans, potrzebny do waszego wykluwania się, mógł bezpiecznie rozświetlić się na waszym niebie.

Kochani. Drugie Słońce pomaga podnieść wibracje Ziemi do takich,  w jakich następuje masowe wykluwanie cząstek boskich ukrytych w waszych sercach. Tak przejawia się wiele Istot Boskich, budząc się w zbliżonym momencie, wynikającym i potwierdzającym wam odczucie jedności waszej istoty. To, co dokonuje jedno z was, staje się darem całej jedności. Nie mylcie jedności z jednią demonicznych bytów, do której kierował was w subtelny sposób, świat Reptilian. Jedność waszej istoty boskiej odzyskuje połączenie z Ziemią, a tak zespoleni stajecie się wielką świadomością wzbogaconą o doświadczenia mroku, aby w kolejnych naukach, ponownie nie kupić prawd istot kosmicznych, próbujących przywłaszczyć sobie, cud świata którym jesteście.

Ukochani. Jesteście punktem we fraktalu, wiru wszechświata, stanowiącym przejście w tym wirze, klucz do jego przemiany wielkiej świadomości, ogarniających wokół galaktyk wszechświata. Dlatego wiele istot światów demonicznych, światów opartych na inteligencji, technologii, tak bardzo chciało zawładnąć tym punktem, nazywanym Gają. Istoty światła wiedziały o waszej potędze i nie ingerowały w tok waszych nauk, nie omamiały was złudną pomocą. Istoty, którymi jesteście, pochodzą z najpiękniejszego widma światła istot świetlistych, które zespoliły to widmo w jedno pasmo, a poprzez matrycę zrodzenia i poprzez ciało Gai, stworzona została Istota, której doświadczacie. Istota, która wzbogaciła się o doświadczenia mroku, jako wielki dar poznania tego świata i egzaminu, którego doświadczyliście. Pobudka, nastąpiła. Po przebudzeniu się kilkoro z was otworzyliście świadomie przestrzeń Drugiemu Słońcu, czyniąc je inkubatorem wylęgu dla wszystkich tych, którzy w tym masowym przebudzeniu, zechcą zaistnieć.

Kochani. Trwała wielka gra o wasze dusze. Istoty channelingujące przejmowały wasze umysły, waszą otwierającą się intuicję. Usuwał się czarny świat istotom demonicznym, aż przestała istnieć częstotliwość, w której skrywały się. Dlatego gra o was przyjęła bezpardonowy charakter. Przyspieszano z budową systemu, mającemu zapobiec pobudce, a aby opóźnić wasze budzenie inicjowano konflikty. W wielkim wyświęceniu, w którym miliony z was wyniosło ponad siebie dwóch waszych braci, przyjęliście uniżenie dla darów Reptylian sprawującym pieczę nad okultyzmem, nad waszymi religiami. Nie zdawaliście sobie sprawy iż jeden z waszych braci, wyniesionych ponad was, jest doświadczeniem tych istot w ciele człowieka. Przyjęliście świadomie wywyższenie tej rasy ponad Boskie Dzieci, którymi jesteście. To krytyczny punkt przełomu, którym udało się waszym braciom, czarną energetyką tej celebracji, zasłonić wam ujrzenie oczyma ludzkimi Drugiego Słońca.

Czarną noc, którą przygotowywano, miała za zadanie zatrzymać was inwazją, poprzez zasiedlenie waszych ciał, tych którzy je opuścili bytami demonicznymi, przygotowanymi na tę okoliczność. Dlatego byliście kierowani na otwieranie się na czarną noc, aby można było jak najwięcej na wasze życzenie, przejąć was i poprzez was ponownie zawładnąć Ziemią.

Ukochani, gra skończona. Pojawienie się Drugiego Słońca, kończy ten etap zabaw, a wielka skala przebudzenia daje wam pewność, że te przestrzenie już nie powrócą, bo wybraliście światło, którym zawsze byliście. Miłość przepełnia każdego, bo Dar Drugiego Słońca bardzo ułatwia i opatula Gaję, tworząc w niej jedną oazę, powrót Edenu, który wam ukradziono.

Pokochajcie eony doświadczeń, którymi się przeniknęliście, pokochajcie dar demonicznych światów, które dały wam ekstra nauki. Tak dając im wdzięcznością spełnienie, pomagacie im odnaleźć drogę, nową którą obiorą. To ogromna przepaść między czeluściami i teraz to wy możecie pomóc, tym światom odnaleźć drogę wyjścia z pasożytniczego, demonicznego trybu doświadczania.

Kocham Was,

JAM JEST MIŁOŚCIĄ W KAŻDEJ ISTOCIE

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim