Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 11.07.2014 r.

Ukochani, odchodzi stary świat, odchodzą jego dary, uczące was w sposób bezpardonowy, jednak wysysające was za dary tej nauki, po które sami sięgaliście. Połączcie się ze swoim sercem i zapytajcie w nim Boga, którym jesteście, miłość, którą jesteście, w którą stronę biegła energia, pod którą tak ochoczo podłączaliście się. Tworzyliście podpięcia pod mistrzów, słono za to płacąc energią pieniądza, a jeszcze bardziej waszą energetyką oraz waszą duszą. Uczono was podporządkowania do waszego guru, którego moc podpięcia czyniliście siebie, stwarzając wielopoziomowy przepływ, robiąc innym „zabiegi”. Istota demoniczna, a raczej ich legion, kochał nauki dla was, bo dawaliście im darmowe jadło. Przyjęliście w tej nauce, że doskonałość boską potrzebujecie poprawiać i że swoją istotę musicie podłączać pod zewnętrzne energie.

Ukochani, każdy z was jest boską doskonałością, każdy z was może samemu łączyć się z Ziemią i ze swoim duchem, uzyskując tak nieskończone moce i możliwości darów, które to otwiera w was. Wierząc umysłem, przy zamkniętym sercu, że ktoś, jakąś tajemną zewnętrzna energia, może zrobić za was, przyjmowaliście pośrednictwo tej istoty w subtelny sposób kryjącej się za stworzoną ideologią. Czyniła wam pozory uzdrawiania, aby w sposób marketingowy zachęcić sieć do pracy. Dawała wam odczucia przepływów, lecz wasze ego nie zauważało, w którą stronę biegnie moc, pod którą podłączyliście siebie i innych. Zachęcano bardzo, abyście pod tą demoniczną moc, podłączali własne dzieci, które stawały się potężnym kąskiem, dzięki któremu narastały siły tej pasożytującej na was energii, istoty, którą ustanowiliście ponad siebie jako rodzaj swego boga. Cokolwiek stawialiście ponad siebie, że ktoś może zrobić więcej niż wy, tym bogiem się stawało i jemu oddawaliście swą boska moc. Prawda jednak obnaża się sama, bo kiedy gwałciliście chorobę, nie dając jej godności, próbowaliście ją usunąć, zbieraliście owoce swojej ignorancji. Dar choroby wynika zawsze z waszej duszy i tam szukając sercem, znajdziecie każde rozwiązanie w prostocie uzdrawiające samego siebie. Pomaganie sercem to boski dar naprowadzający twego brata lub siostrę na doskonałość Boga, znajdującą się w każdym.

Przejrzyjcie na oczy, zobaczcie swoje piękno i doskonałość jaka bije z waszych oczu, z waszych serc i ducha. W takiej miłości odczujecie sami, że likwidując chorobę, nie załatwiacie problemu, o którym mówi wam dusza, a czynicie tylko kontrakt z istotą Reiki, która czasem zdejmuje wam chorobę, ale zabiera część lub całą waszą duszę, za to iluzoryczne uzdrowienie. Przypatrzcie się tym, którzy zajęli się tą dziedziną głęboko lub korzystali z uzdrowienia w dłuższym etapie, a zobaczycie, że dolegliwości te wróciły boleśnie skumulowane, czasem z innych części ciała i w konsekwencji skróciły życie. Dostajecie pomoc, od waszego boga Reiki, dokąd czynicie podpięcia innych dla niego, dokąd sami jesteście pełni życia i wigoru boskiego, ale ogłusza się wasza świadomość, nie zauważacie tego, bo zacietrzewienie płynie przez wasze ego, bo zapięcia stają się coraz mocniejsze. Przywdziewacie nawet fiolet, aby ochronić demoniczną moc w sobie, aby była w was stabilna, aby nie rozświetliło jej światło miłości od innych serc.

Ukochani moi, nikt nie wejdzie do nowego świata, z pieczęciami demonów, które świadomie przyjął. Z podpięciami pod wysysanie własnej istoty, założone wynikiem braku kochania siebie, bo o tym mówi wam choroba. Pokochajcie dar doświadczenia, szkołę, jaką dała wam istota Reiki i podziękujcie jej w swoim sercu. Taka wdzięczność, miłością czysta Boskiego Dziecka, rozpuszcza zawarty pakt, przypieczętowany wasze zajęcie duszy. Zamknięciem serca boskiego pieczęciami, umożliwiliście świadomie zamknięcie percepcji boskiej, stając się jak obraz bydła w stadzie, które pieczętowaliście rozżarzonym znamieniem. Tak oczyszczając się samemu lub w połączeniu z innym sercem, krok po kroku, dotrzecie do swojej boskiej świadomości, do odczuwania sercem i myśleniem nim. Tu nie przyjdzie wam do głowy szukać uzdrowienia w demonicznych podłączeniach, którymi dalej przenikaliście innych i które zaciekle broniliście, bo one przenikały wasz umysł i duszę, paktem na wiele wcieleń. Dopiero uwalniając te podpięcia uczynione świadomie, odczujecie ich moc. Tu dopiero możecie odczuć, że istota ta wcale nie jest tak przyjemna, kiedy zechcecie się od niej uwolnić i że to uwolnienie jednak bywa bardzo bolesne, choć przypięcie odebraliście jako cud. Nowy Świat otwarty, jednak czy chcesz wkroczyć w niego ty, jest twoim wyborem i uwolnieniem warunków swego uzdrowienia, których nie zauważaliście przyjmując je.

Nowy Świat to świat wolny od uwłaczających paktów, za które czyniliście uzdrowienia. Reiki to nie zabawa, którą zachwycaliście się, szukając cudów poza sobą. To odpowiedzialna nauka i gra o was, gdzie główną pulą jest gra o wasze dusze i zgarnięcie jak największej części waszej populacji. Stajni, owczarni, do których się zapisujecie jest wiele i każda z nich chce jak najwięcej zabrać cennej trzody do nowego więzienia. Teraz was już nie dziwi, że te istoty pomagały wam, dbając jednak o cenną swoją trzodę, tak jak wy to czyniliście, dbając o jagnięta zanim je zjedliście na swoim stole. Taka działalność upoważniała te istoty do uczenia was w sposób bolesny. Otwarcie serca daje wam wejście do boskiej świadomości, a w niej już nie będziecie mieć pytań i wątpliwości, czy Reiki jest dobre, czy złe, dlatego że tu poczujecie doskonałość samych siebie i doskonałość każdego doświadczenia, w którym byliście.

Przybliżcie się do swojego serca, do miłości, a z uśmiechem rozpuszczacie stare techniki, którymi sami czyniliście więzienie, czyniliście matriks Ziemi, przeczyliście doskonałości waszej Matki, która dała wam wszystko.

Kocham Was, JAM JEST mocą miłości w sercu każdego z Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle