Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Dnia 04.07.2014 r.

.

Ukochani!
Pamięć Liry powraca. Odczujcie jej wibracje w waszych sercach i waszych ciałach oraz w Gai, która przenika was pamięcią swojej siostry. To, co czujecie, to powrót pamięci boskiego Edenu, którego wielu z Was doświadczało w świecie Liry, w świece kolebki waszej rasy. Tak doskonała istota powstała w przestrzeniach światów zatrzymanych, doświadczających w innym toku ewolucji opartym na wzajemnej walce i podporządkowaniu.

Nowa rasa, którą na Lirze utworzono, która otrzymała doskonałe ciała, była zarzewiem wielkiego poruszenia w tych przestrzeniach. Skomasowany atak flot Reptilian i innych ras doprowadził do zburzenia wibracji osłaniającej i w konsekwencji do zatracenia całej planety. Rozbita została jej struktura. Dokonano to w sposób podstępny metodycznie rujnując jej energetykę co doświadczaliście później na Marsie, Marduku i obecnie byliście w to prowadzeni na Ziemi. Istoty inkarnujące tam to wy, byliście tam, a teraz pasma te łączą się w waszej świadomości. Przestrzenie te poprzez ich zniszczenie miały was odciąć od przepływu źródła, jego pamięci i pamięci boskiej nieskończonej świadomości. Niszcząc planetę spreparowano dla was inne powroty, niż do źródła, gdzie w utraconej nieśmiertelności odprowadzano wasze dusze, bo odcięto was od ducha. Pamięć Ziemi przebudziła się. Dokonuje się synchronizacja jej z wami, a ci co się budzą wraz z nią, odnawiają utracone przepływy od waszej kolebki, od Liry, od domu waszej szczęśliwości. Pogubiliście pamięć boskiej szczęśliwości, bo pozostała w was pamięć klęski, zniszczenia, kataklizmu, utraty domu. Wędrowaliście do teraz, odnajdując siebie na wielu planetach, a spotykając się w naukach rekonstruujecie pradawne pasma. To pasma boskie, które przywracacie sobie łącząc się z pamięcią Liry w waszych sercach. Wielu z was odczuwa te przepływy, bo droga biegła z waszego domu, z waszej przestrzeni szczęśliwości, w którym ta planetę stworzyliście.
Kataklizm Marsa miał podobnie zatrzeć ślady po tych, co przetrwali i pamiętali w sobie doskonałość. To zdublowanie odcięcia, abyście utracili pamięć praźródła w was. Poprzez odcięcie domu, w którym w fizycznej doskonałości stwarzaliście nieskończony świat boskiego piękna. Doświadczaliście tułaczki inkarnując na wielu planetach, biorąc doświadczenia demonicznych istot, aby je poznać, aby doświadczyć tego, co was zniszczyło, aby uniknąć ponownego zburzenia świata, który rozpoczniecie tworzyć. Po kataklizmie Marduk dotarliście do Ziemi i z pomocą wielu światów zawarliście przymierze z nią, obraliście ja jako swój nowy dom, jako miejsce nauki w której łączycie pasma czarnych demonicznych światów i świata boskiego, z którego przyszliście. To właśnie jest wasz egzamin, to tajemnice skrywane przed wami, gdzie wmawiano wam, iż potrzebujecie pomocy.

Prawda jest zgoła inna: To istota ludzka, której doświadczacie jest pomocą dla całej galaktyki a poprzez nią jest darem odnowienia dla Multiwersum opartego na słońcach. Tak Ziemia stała się jako planeta wodna kryształem i soczewka fraktalu jako centrum wielkich przemian w tym Multiwersum. Świadomość Boskich Istot, którymi powracacie, którymi budzicie się, jest wielka bo zgłębiliście teraz świat demoniczny i poznaliście tajemnice czarnego światła. Macie je w swojej gamie. Tak wzbogaciliście swoje światło i przetwarzacie w nim wszelkie światła światów, w których się pojawiacie, stając się darem odnowienia wielu z nich. Tak tylko wielu z was wydawało się, że człowiek to niepozorna istota, a odczuwając przepływy z ducha stajecie się wyrażeniem Boga w waszym ciele. Odczuwacie potęgę istoty, która jesteście i bogactwo doświadczeń, które zapisane macie w sobie.

Dar odnowienia pamięci Liry w waszych sercach to pomoc nieodzowna, ułatwiająca wam przepływ waszej świadomości do Praźrodła. Świadomie oczyszczając zamglenia, które uczynił ten kataklizm, przebijacie się do pełni świadomości, a przepływy te odczuwacie w swoich sercach. Tak prosto czyniąc przebudowujecie sami swój świat na boski i uniemożliwiacie dalsze ingerencje w wasz świat sąsiednich ras istot dotąd żyjących w wielopoziomowym matriksie waszym kosztem. Poprzez wysysanie was, traktowanie jako uprawy, którą można spożywać i odsprzedawać innym. Byliście dla nich surowcem bardzo cennym, bo zagubiliście się przyjmując ich drogi. Dary tych światów zasypywały was naukami, wynalazkami technicznymi, czanelingami. W taki sposób, aby zgubić was, aby zdegradować wasza świadomość, aby zamknąć wasze serce i wasza obrazowość, którą umieliście tworzyć.

Budzicie się teraz, powracacie do domu, a pamięć Liry w was świadomie przyjęta jest krokiem milowym, który czynicie sami, własną pracą z miłością w Sercu. Światy czanelingujące i spijające energie w tych przekazach, przemilczała to, co jest wielką pomocą. To Boskie Serce i Boska Doskonałość, którą każdy z was ma w sobie.

Kocham Was JAM JEST prawdą w sercu, każdej boskiej istoty.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie