Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 02.07.2014 r.

Kochani, dar dwóch słońc przybliży oprzytomnienie globalne, pobudzi uśpienie w jakim zakleszczyła się ludzkość. Duch Gai połączył się z nią i w żaden sposób nikt nie jest w stanie zatrzymać potęgi istoty waszej matki. Jesteście z nią zespoleni, budzicie się wraz z nią, kiedy przyjmujecie świadomie jej wibracje. Dokonuje się wielkie przenikanie świadomości Dzieci Ziemi i narasta wylęg, inkubacja przepięknych istot, choć tak bezbronnych i delikatnych w tej fazie przebudzenia. Drapieżne istoty światów pasożytujących, które przejęły wasze nauki, waszą szkołę nie mogąc już totalnie wami zawiadywać, czynią to jeszcze jednak waszym wyborem.

Numerologia jest jedną z tych pseudo nauk, którą kupiliście od świata Reptilian i istot służących im, przenikających was jako demony, chociażby tej nauki. Przyjmowanie liczb jako wyznacznika swojej drogi jest równoznaczne z zaprzedaniem się tym istotom poprzez przyjęcie ich prawdy, w którą to jednak zapisujecie swoje życie w momencie, gdy przyjmujecie ją za swoją prawdę. Prostota tej sztuczki jest na swój sposób doskonała, bo zamiast czynić kreację sercem swej przyszłości, zapisujecie swoją świadomością, swoją drogę w tych liczbach. W tak prosty sposób ustanawiacie prawa, które stają się dla was wiążące, bo je przyjęliście jako prawdę przyjętą swoją wolą wyboru. Dziwicie się jak cudownie ta wróżba sprawdza się, że mówi o was wszystko, to wszystko co kupi wasz umysł, a istota wasza zrealizuje. Jednak serce otwarte, Boskiej Istoty widzi dokładnie, że zaprzedałoby się ścieżce wyznaczonej według schematów waszych panów i podążania naukami jakie to jednak oni wam wyznaczyli.

Ukochani moi, przetrzyjcie oczy, popatrzcie sercem na doskonałość każdego z was i odczujcie, że o drodze swojej decydujecie tylko wy sami. Paradoks upadku człowieka był taki, że to on wybierał nauki, które go zatrzymywały, a w których chełpliwie doszukiwaliście się cudów i prawdy w zagubieniu jakim było pogrążenie się w erze umysłu. Światy, które rozwijały się waszym kosztem, to światy wysokich technologii, inżynierii i poziomu nauk, którymi dzielili się z wami, jednak głównie tymi, które myśleliście że wam bardzo pomagają. Zadaniem ich było skierować was w ścieżki waszych panów, gdzie dano wam czas, gdzie kolczykiem na waszym uchu była iluzja daty urodzin, do której kierowano odpowiednio selekcjonowane dusze. Obróbka waszych istot sięgała głęboko, bo na wiele sposobów trwała praca nad wami, tak w przestrzeniach planet, jak i w świecie więzienia, do którego przez tunel jasnego światła byliście kierowani zamiast odchodzić do Źródła. Przybycie na planetę dostosowywano do kalendarza zniewalającego ją i odpowiednio zmodyfikowaną duszę wysyłano jako wielki dar, którą ci bogowie wam ofiarowali. Szczególną opieką otaczano tych, którzy przybywali tu spoza kręgu reinkarnacyjnego, w który jak w perpetuam mobile zapędzano was w pracy dla innych. Niewolnik nie wiedział, że nim nie jest, a każdy kto odnajdywał w sobie oznaki przebudzenia był otaczany wielością istot, bytów, opiekunów i doświadczeń, które oni mu podsuwali. Pieczołowicie wykorzystywano i przejmowano budzących się nauczycieli, tak aby nauki niemal wszystkich służyły elicie sprawującej nad wami kontrolę. Nie rozpoznawaliście ich, bo zamykano wam serca, a przypinając się do chociażby numerologii, przyjmowaliście jednocześnie kody zamykające serce, bo kupiliście świat perfekcji rządzącego wami świata Reptilian. Czynili wam wiele nauki stwarzając jednak takie ścieżki, które to były im przydatne, aby podnosiły waszą wydajność energetyczną, a zakodowując serce stawaliście się sami w sobie więzieniem. Prawda numerologii to stary etap Ziemi, w nowym świecie nikomu nie przyjdzie do głowy by stać się cyfrą i poprzez datę swoich narodzin przyjąć podsuwaną drogę innych. Tu już wiecie, że boskość jest nieograniczona, że tworzycie wolny świat oparty na miłości i że niczego nie potrzebujecie się uczyć, bo waszą nauką jest tylko przypomnienie boskości i doskonałości jaka zawsze była w was.

Ból, który odczuwa wielu, bo nie chce oddać i oczyścić się z darów nauk iluzji, to wynik strachu ego, bo to ono daje wam odczucie buntu i żalu jaki jeszcze może się pojawić w was. Przyjmijcie te nauki jako wielki dar wzajemnego nauczania wielu światów i wdzięcznością swego serca przetwórzcie je na wzniesienie świadomości boskiej w sercu każdego. Miłość boskich istot daje uwolnienie z więzienia liczb, w które do niedawna z zachwytem wchodziliście. Świat boski to świat miłości, która jest podstawą, nieograniczona żadnym prawem, cyfrą, czy nakazem, bo miłość taka jest. Dokonując oczyszczenia podstaw tych nauk w które zapisaliście się nie zapomnijcie o demonach, których dotąd nie zauważaliście. Praca z numerologią opierała się na nich i to te istoty realizowały plan i jego numer, którym się przeniknęliście. Podziękujcie im za to, za rolę opiekunów, gdzie kosztem waszej energetyki uczestniczyły w waszych naukach. Demon numerologii to potężna istota, a przypisując się do jego nauk, jego mądrości i perfekcji zapisywaliście się na jego służbę. Przestrzenie astralne przepełniały dusze tych, którzy kupili jego nauki i przyjęły ich dalszy ciąg oraz służenie we właściwym dla swego numerka więzieniu.

Gaśnie czarne światło w przestrzeniach Gai, maleją jego obszary, lecz to, czy gaśnie w twoim sercu jest wyborem miłości, którą złotym promieniem rozświetlić możesz zakamarki w tym sercu i oczyścić je z darów doświadczeń nauk Matriksa.

Kocham Was – Grzegorz

SKALA BOVISA

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT


MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa