Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 02.07.2014 r.

Kochani, dar Drugiego Słońca przybliży oprzytomnienie globalne, pobudzi uśpienie w jakim zakleszczyła się ludzkość. Świadomość Gai budzi się i w żaden sposób nikt nie jest w stanie zatrzymać potęgi Istoty naszej Matki.

Jesteśmy z nią zespoleni, budzimy się wraz z nią, kiedy przyjmujemy świadomie jej wibracje. Dokonuje się wielkie przenikanie świadomości Dzieci Ziemi i narasta wylęg, inkubacja przepięknych Istot, choć tak bezbronnych i delikatnych w tej fazie przebudzenia. Drapieżne Istoty światów pasożytujących, które przejęły ludzkie świat, nie mogąc już totalnie nami władać, czynią to jeszcze jednak naszym wyborem.

Numerologia jest jedną z tych pseudo nauk, którą kupiliśmy od świata Reptilian i Istot służących im, przenikających nas jako Demony, chociażby tej pseudo nauki. Przyjmowanie liczb jako wyznacznika swojej drogi jest równoznaczne z zaprzedaniem się tym Istotom poprzez przyjęcie „Ich prawdy”, w którą to jednak zapisujesz swoje życie w momencie, gdy przyjmujesz ją za swoją prawdę.

Prostota tej sztuczki jest na swój sposób doskonała, bo zamiast czynić kreację sercem swej przyszłości, zapisujecie swoją świadomością, swoją drogę w tych liczbach. W tak prosty sposób ustanawiasz prawa, które stają się dla Ciebie wiążące, bo je przyjęłaś jako prawdę przyjętą swoją wolą wyboru. Dziwisz się jak cudownie ta wróżba sprawdza się, że mówi o Tobie wszystko, to wszystko co kupi ego-umysł, a Twoja świadomość zrealizuje. Jednak serce otwarte, Boskiej Istoty widzi dokładnie, że zaprzedałoby się ścieżce wyznaczonej według schematów przyjętych panów i podążania naukami jakie to jednak oni wyznaczyli.

Ukochany/a, przetrzyj oczy, popatrz sercem na doskonałość każdego i odczuj, że o drodze swojej decydujesz tylko Ty sam. Paradoks upadku człowieka był taki, że to on wybierał nauki, które go zatrzymywały, a w których chełpliwie doszukiwałeś się cudów i prawdy w zagubieniu jakim było pogrążenie się w erze umysłu. Światy, które rozwijały się naszym kosztem, to światy wysokich technologii, inżynierii i poziomu nauk, którymi dzielili się z nami, jednak głównie tymi, które myśleliśmy że wam bardzo pomagają. Zadaniem ich było skierować nas w ścieżki jawiących się panów, gdzie dano nam czas, gdzie kolczykiem na naszym uchu była iluzja daty urodzin, do której kierowano odpowiednio selekcjonowane dusze. Obróbka naszych istot sięgała głęboko, bo na wiele sposobów trwała praca nad nami, tak w przestrzeniach planet, jak i w świecie więzienia, do którego przez tunel mglistego światła byliśmy kierowani – zamiast odchodzić do Źródła.

Przybycie na planetę dostosowywano do kalendarza zniewalającego nas i odpowiednio zmodyfikowaną duszę, wysyłano jako wielki dar, którą ci bogowie nam ofiarowali. Szczególną opieką otaczano tych, którzy przybywali tu spoza kręgu reinkarnacyjnego, w który jak w perpetuam mobile zapędzano nas w pracy dla innych. Niewolnik nie wiedział, że nim nie jest, a każdy kto odnajdywał w sobie oznaki przebudzenia był otaczany wielością istot, bytów, opiekunów i doświadczeń, które oni mu podsuwali.

Pieczołowicie wykorzystywano i przejmowano budzących się nauczycieli, tak aby nauki niemal wszystkich służyły elicie sprawującej nad nami kontrolę. Nie rozpoznawaliśmy ich, bo zamykano nam serca, a przypinając się do chociażby numerologii, przyjmowaliśmy jednocześnie kody zamykające serce, bo kupowałeś świat perfekcji rządzącego nami świata Reptilian. Czynili nam wiele nauki stwarzając jednak takie ścieżki, które to były im przydatne, aby podnosiły naszą wydajność energetyczną, a zakodowując serce stawaliśmy się sami w sobie więźniami.

Prawda numerologii to stary etap Ziemi, w nowym świecie nikomu nie przyjdzie do głowy by stać się cyfrą i poprzez datę swoich narodzin – przyjąć podsuwaną drogę innych – programu, którą ona była. Tu już wiesz, że boskość jest nieograniczona, że tworzysz wolny świat oparty na miłości, i że niczego nie potrzebujesz się uczyć, bo naszą nauką jest głównie przypomnienie boskości i doskonałości jaka zawsze była w Nas.

Ból, który odczuwa wielu, bo nie chce oddać i oczyścić się z darów Nauk iluzji, to wynik strachu ego, bo to ono daje ludziom to odczucie buntu i żalu jaki jeszcze może się pojawić w Tobie. Przyjmij ukochany/a te „nauki” jako wielki dar wzajemnego doświadczenia wielu światów i wdzięcznością swego serca przetwórz je na wzniesienie świadomości boskiej w sercu każdego. Miłość Boskich Istot daje uwolnienie z więzienia liczb, w które do niedawna może z zachwytem wchodziłeś. Świat boski – to świat miłości, która jest podstawą nieograniczoną żadnym prawem, cyfrą, czy nakazem, bo miłość taka jest.

Dokonując oczyszczenia podstaw tych nauk, w które zapisałeś się, nie zapomnij o Demonach, których dotąd nie zauważałeś. Praca z numerologią opierała się na nich i to te Byty realizowały plan i jego numer, którym się przeniknęłaś. Podziękuj im za to, za rolę opiekunów, gdzie kosztem Twojej energetyki uczestniczyły w naszych naukach. Demon numerologii to potężna moc, a przypisując się do jego nauk, jego mądrości i perfekcji zapisywałeś się na jego służbę, dając mu siłę. Przestrzenie astralne przepełniały dusze tych, którzy kupili jego nauki i przyjęły ich dalszy ciąg oraz służenie we właściwym dla swego numerka więzieniu.

Gaśnie czarne światło w przestrzeniach Gai, maleją jego obszary, lecz to, czy gaśnie w Twoim sercu jest wyborem miłości, którą złotym promieniem rozświetlić możesz zakamarki w tym sercu i oczyścić je z darów doświadczeń nauk Matriksa.

Kocham Was – Grzegorz

SKALA BOVISA

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle