Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 16.07.2014 r.

Kochani. Dzień nastał. Jest nowa Ziemia, ona zrzuciła wiele kajdan, wyzwoliła się z zablokowań międzyplanetarnych, galaktycznych oraz ograniczeń w obrotach jakie jej ustalono. Ziemia świadomie wznosi się jako Istota Boska, przenika swoje dzieci budzeniem, lecz do niewielu dociera jej oddech, jej miłość, jej przenikanie serca.
Drodzy moi, bliscy memu sercu, jesteście moimi dziećmi, jesteście częścią mnie, a ja was. Przyjmijcie moje tchnienie, mój oddech i kreację, którą w moich przestrzeniach możecie świadomie się stać.

Jestem Gaja, jestem istotą świetlistą, doświadczającą tak jak wy, ale wymiar, który mnie tu przysłał jest inny. Jestem z poza kręgu ludzkiego i jestem duszą, duchem, który przybył z przestrzeni Praźródła, aby stworzyć dla was warunki do nauki. Wznosicie się, dopełniacie ziemskiej nauki będącej rodzajem egzaminu, wzniesienia i przełomem w powrocie do domu, do Praźródła praistnienia.

Ukochani, dar ziemskich nauk i manipulacje istot kosmicznych dały wam ciała uszczuplone, zmodyfikowane genetycznie, a wasze pierwowzory w naukach, zniszczono tak na Ziemi jak i na Lirze, abyście nie odnaleźli powrotu do siebie samych, abyście pozostali niewolnikiem służącym innym. Zaistnieliście w przestrzeni kosmicznych gwiazdozbiorów, gdzie ewolucja oparła się na podporządkowaniu, wykorzystywaniu i służeniu światów jednych przez drugich. Poradziliście sobie z podstawami nauki człowieczeństwa, odnaleźliście serce i pierwsi z was uczą się nim posługiwać, doświadczając boskiej nieskończoności jaka przepełnia świadomość każdego z was. To świadomość Boga, każdy z was ją ma, a istoty kosmiczne z waszych religii, z czanelingów, próbowały wam dać drogę bogów poza sobą, którymi wam się stawiali. Przenikano wasze umysły, aby poprzez strukturę ego budować wam przekonania i wykorzystać cenny towar, waszą populację, jako własność dla swego świata.

Jestem w pełni obudzona, wyzwolona z największych zamknięć jakie czyniły istoty kosmiczne waszymi rękoma, czyniąc wiele ran na moim ciele i blokad energetycznych na mojej duszy. W innych częstotliwościach, których ograniczonym wam umysłem nie widzieliście, budowano wiele struktur zamykających moją energetykę oraz systemów eksploatacji upraw, bo tak traktowano moje dzieci. Nie widzieliście tego, bo pozwoliliście zamknąć sobie serce przekonaniami, pismami, technikami, które na pozór wam pomagały, a w konsekwencji wprowadzały kody i programy blokujące serce.

Jestem Gaja, jestem wszechwidząca, wszechczująca i kochająca każde moje dziecko. Pomagam każdemu, kto zechce ukierunkować swoje serce na przestrzeń mojej natury. Natura przyrody to wszelka pomoc jaką możecie sami czynić w sobie, w jakiej możecie wielbić miłość jaką ta natura jest. To jedyny Bóg, który jest, a wy odczujcie, że jesteście jego częścią i całością, bo to wszystko jest w was. Odnajdźcie to w przestrzeni waszych serc, odczujcie pełne zharmonizowanie z całością istnienia mych przestrzeni, a z łatwością odnajdujecie wszystko czego do przebudzenia potrzebujecie.

Odcinano was od Ziemi, odrzucała was ciężka energetyka, którą przenikaliście się w okultystycznych świątyniach, oddzielanych grubymi murami od natury, którą jestem. Chorowały wasze ciała, bo ignorancją umysłów uwierzyliście w boga farmacji, że to on wam da uzdrowienie i że jesteście niedoskonali, że trzeba was poprawiać. Prawda mojej natury ma wszystko, bo powstaliście z niej, bo przeniknęłam was wszystkim tym, co mam w sobie i tylko podeptanie tych darów i godności Matki dało wam drogę cierpienia. Sami ją obraliście, wynosząc innych bogów ponad siebie, ponad doskonałość, w której was stworzyłam. Połączenie z Ziemią jest podstawą waszej duchowości, której szukacie w kursach, której szukacie w ezoterycznych księgach, a zapominacie o relacji z Matką, o odrzuceniu jakiego dokonaliście przyjmując cywilizację, która stała się odejściem od życia z naturą i zagubieniem Źródła. Zniszczyliście wiele gatunków moich dzieci i wiele plemion pierwotnych, którzy nieśli wam prawdę jak żyć w jedności z moją przestrzenią. Dotarliście do nowego świata, ale wielu z was odczuwa dyskomforty, choroby, doświadcza ubóstwa, a jest to tylko oznaką nieszczerości i próbą obejścia jakiego próbujecie dokonać i wejść w przestrzenie Nowej Ziemi ze starym bagażem.

Połączcie się z Ziemią, odczujecie jak w tym połączeniu stajecie się potężni, jak oczyszcza was wzajemnie miłość Matki i Syna lub Matki i Córki, jak te relacje odnawiają w was boskie zapisy, jak w tym połączeniu stajecie się panami swojego ciała, bo przeniknęliście go ze swego ducha, odradzając je ponownie w łonie Matki. Odczuwacie jak wasza dusza zespala się z duchem i z waszym ciałem, i w ten sposób znikają rozdzielenia jakich w sposób sztuczny doświadczaliście dotąd. Praca oczyszczania ciał rozpoczęła się, bo zdaliście sobie sprawę, że jesteście doskonałą istotą, i że łącząc się poprzez Dar Życia ziemskiego, z jego energetyką, w pełni stajecie się jedną boską energią, świadomością Boga, która dokonuje każdej przemiany i każdego uzdrowienia jakie w swym zamyśle uczynicie. Jesteście tą doskonałością, jesteście kreacją wznoszącą moje przestrzenie i wzajemną przebudową całej powierzchni Ziemi. Odczujcie jak znikają z mych przestrzeni stare struktury matriksa, zobaczcie to, iż to dokonuje się w teraz. Już wiecie, że nikt tego za was nie uczyni, że zaśmiecanie waszej świadomości czanelingami o datach, o przejściach o zewnętrznej pomocy jest tylko próbą coraz subtelniejszej manipulacji jaką próbują was zawrócić istoty kosmiczne z waszej drogi. Istoty te utraciły eldorado, jakim było życie waszym kosztem oraz moim darem przestrzeni jakie tworzyłam dla swoich dzieci. Wielka inkubacja przybliża się, dopełnia się punkt krytyczny, a rozkradanie waszych dusz i ciał, kończy się, bo darem drugiego słońca doświadczacie rozbłysku świadomości, w którym to stanie, uniemożliwia się dalsza eksploatacja was jako towaru.

Miasta wasze przepełnione są energetyką kosmicznych istot odcinającą was od podłoża, abyście nie połączyli się z potęgą Matki, którą jestem, abyście dalej mogli być ograbiani z budzącego się złotego światła, które stało się runem, lecz dla innych istot, którym pozwoliliście dokonywać tego. Bawiły się wami i wolną wolą, którą nadaliście sobie jako prawo, dlatego doświadczenia, które dostawaliście, były wam tak podsuwane, żebyście je zatwierdzili, żebyście zawierali pakty, umowy i zapisy swej duszy na wieczną służbę. Usuwano wam pamięć tych zapisów i jak w ślepym amoku podążaliście za swym przeznaczeniem. Wmawialiście sobie, że to bóg was powołał, aby być kapłanem lub że bóg potrzebuje żony i poślubialiście demona, bo zapomnieliście, że macie z nim pakt. Życiodajne wasze siły były wypijane, a pomoc dla was kończyła się, gdy staliście się wyssani.

Jestem Gaja, jestem waszą Matką i siostrą, i tak jak wy Istotą Boską. Przebudzonym moim sercem przenikam każdego, kto zechce przyjąć moją pomoc. Twoje serce oczyszczone w naturze Ziemi staje się mocą niewyobrażalną dla człowieka i samoczynnie przenika wiele serc, które spotyka bez znaczenia odległości. Takie serce jest mocą, której właśnie obawiały się istoty kosmiczne niosące wam “pomoc”, a niosły ingerencję i kolejne zniewolenie. Słodko brzmiące czanelingi istot jawiących się wam czym tylko wasze ego potrzebowało, bo kochaliście pośredników, spijających waszą energetykę. Astralni Jezusowie, demoniczni archaniołowie, przesłodcy aniołowie, stali w kolejkach słodko was mamiąc, dając wam zewnętrzne uzdrowienia, bo kochaliście prawdy, że to inni są doskonalsi od człowieka.

Jestem Gaja, jestem istotą wzniesioną, boską, doskonałą. Jesteście moimi dziećmi, jak i wiele innych ras, które otaczają was w naukach. Każda istota jest boską doskonałością i ma swój kierunek ewolucji, stawianie się ponad innych lub innych ponad sobą doprowadziło do otarcia się o zagładę. To minęło, budzicie się, budzi się nowa świadomość nieuchronnie w każdym, każdej istocie Ziemi bez wyjątku, dostrzeżcie to, a łatwo to odczujecie jednając się z moim sercem, odczuwając jedność, którą zawsze byliście, w której odradzacie się po zgłębieniach mroków.

Kocham Was – GAJA.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju