Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 20.09.2014 r.

Ukochani. Odczujcie swoje serca, odczujcie ich boskość i miłość w nich, to wymiar nowego świata poprzez, który teraz spójrzcie na dar alkoholizmu, którego doświadczaliście. To wielkie piętno jakie powstało po darze Dionizosa, który przeniknął Waszą świadomość nauką winobrania i w Waszą energetykę wprowadzono potrzebę spożywania niskowibracyjnych energii, którą przesiąknięty jest ten trunek.

Ukochani. Zgniłe sfermentowane owoce stanowiły początek odurzającego wywaru, który wprowadzał w stan otępienia Wasze ludzkie umysły, a obniżona wibracja ciała powodowała, że od mocy serca oddzielała się Wasza dusza. Obserwowaliście to sami, bo czuliście jak z zadżumionej alkoholem  istoty oddziela się dusza i zaczyna latać poza ciałem. To fortel, przez który wprowadzano w Wasze ciało legiony demonów i to one rozpoczynały władzę w przestrzeniach Ziemi siejąc zniszczenie, pożogę, gwałty, rabunki i śmierć. Bardzo potrzebowaliście doświadczyć czerni, a populacje istot, które ustawiliście w łańcuchu pokarmowym ponad Wami, rozpoczęły się żywić ludzką energetyką. Sami za to posłusznie dopasowywaliście ją do ich wibracji, przenikając cierpieniem i krzywdami, które sobie czyniliście.

Kochani. Alkohol był ważnym spoiwem dla Waszych ciał  i dawał Wam pomoc w staniu się uprawą” cudownych ziemskich kwiatów”, których woń była jednak dla innych światów masowo Was wykorzystujących. Dusze człowieka nie potrafiły się łączyć z Darem Życia i demoniczne światy zajmowały piękno Waszych ciał oraz korzystały z ekstazy, woni świata Boskich Dzieci, które tak upadły.

Ukochani. Spożywany alkohol w miłosnym akcie seksualnym, stawał się rzeczywistością, w której to demony uprawiały ten seks z sobą, zajmując Wasze ciała i współpłodząc w tych ciałach dzieci, bo przenikały Was całych demoniczną energetyką, sprowadzając niskowibracyjne istoty. Uzależnienia, które próbowaliście leczyć na różne sposoby, były jednak tylko świadomym zajęciem Waszych ciał  przez inne istoty i wypędzeniem Waszej duszy. Nie zauważaliście  tego, bo ciało samo w sobie ma zapisy pamięci swej drogi, dlatego przybyłe demony mogły realizować się małym kosztem, gościnnie w Waszych ciałach, dopóki im na to pozwalaliście, dopóki utrzymywaliście je alkoholem w niskowibracyjnych pasmach.

Ukochani. Przyjrzyjcie się samym sobie jak jesteście doskonali, jak wznosi się energetyka serca i odczujcie, że uwalniacie pamięć swoich ciał z klątwy Dionizosa, którą przyjęliście jako dar. Na tę pamiątkę celebrowaliście to jako krew Demona czynioną winem w okultystycznych czarnych mszach, jako rytuałach czynionego w tym kulcie uwielbienia. Poddaństwo  uczynione  na wiele sposobów dla bogów, przed którymi klękaliście, pieczętowało odnawianie przymierza winem jako pojednanie w Was z czarnym światem kanibalizmu i śmierci.

Świadome budzenie się Ziemi powoduje, że wzrasta Wasza energetyka. Wielu z Was nie czuje już potrzeby spożywania darów czarnego świata, bo otwarcie swego serca na dary Ziemi daje tak nieporównywalną ekstazę życia, że dar alkoholu wydaje się żałosną namiastką tego, co teraz dotykacie w progu Nowej Ziemi. Paraliżu Ziemi doświadczyliście przez wielkie spustoszenie, jakie uczyniliście w świadomości Boskich Istot. Diabelski kogel-mogel, którym czyniliście przymierze z czarnym światem, odchodzi, bo otwierają się Wasze serca i Wasze dusze czują potęgę swych możliwości i gotowość do uwolnienia darów czarnego świata. Ból, który pozostał w Waszych ciałach, to potrzeba dopełniania się szatańskim eliksirem, bo wielu z Was opiera się  przemianie poprzez Miłość Serca. To wznosząca się energetyka napiera na każdego, kto nie rozstał się z Darem Dionizosa w sobie, z jego kodami i jego klątwą w Waszej energetyce, bo potężny mag, którym on był przedstawiony Wam jako jeden z Bogów Olimpu, to istota, która powróciła do Was i jest nadal  jednym z panów obecnego świata Ziemi.

Ukochani. Przyjmijcie wdzięczność za możliwość zmiany częstotliwości Waszych ciał i biopola, a sami zobaczycie, że Wasz świat zmienił się, bo zmieniliście go w sobie, bo podnieśliście wibracje  dokonując przemiany wewnątrz siebie. Duch Metatrona przenikał Was mocą fioletu, pod który podłączaliście się ufnie, aby w tej energetyce pozostać nietkniętym dla przemiany, która następuje. Tak zabezpieczone pasma  Waszych istot uniemożliwiały świadomą przemianę sercem, bo przyjęliście odcięcia światła ciemnego, stwarzając  swoje odejście , bo zaprzeczyliście boskiej przemianie w sobie własną mocą miłości. Dlatego Metatron, Jahwe, Dionizos, Ozyrys, Horus,, Szatan i Lucyfer  jednoczyli się tak bardzo, aby nie stracić cennej hodowli jaką uczyniono z nieporównywalnie potężnych istot, którymi jest Rasa Ludzka. Dar alkoholizmu ma związek z darami Metatrona i darami innych bogów, których w zależności od potrzeby ego znaliście pod innymi imionami.

Ukochani. Powrót Waszej świadomości daje Wam odczucie potęgi miłości i prawdę znikania światów czarnych, których istnienie było możliwe jako wynik braku światła w Was. Proces oczyszczenia Waszych ciał z energii kodów alkoholu, której doświadczyły całe populacje, jest prostą pracą, bo jest to tylko wznoszenie wibracji swego serca i przetwarzanie w nim starej energetyki w Waszych ciałach.

Prawda, prawa, prawda.      

PIWO/COLA

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle