Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 26.09.2014 r.

Ukochani, prawda istoty człowieka na Ziemi jest wam znana z opisów w „Królestwie Serca”, gdzie w krótkim zarysie przybliżona jest jej konstrukcja i to skąd pochodzi, i jaką ma rolę do spełnienia. Można przypomnieć tylko, że jest to dusza bardzo młoda i jest w fazie pierwszego cyklu w swoim powrocie do Źródła.

Dusze kosmiczne przybyłe na Ziemię w obecnej populacji zaludniającej przestrzeń waszej Matki stanowią niewiele mniejszą grupę istot. Składa się na nie wiele fal Gwiezdnych Dzieci, które przybyły tu jako pomoc wielu światów, wszechświatów, a jest nawet kilkadziesiąt istot spoza tego multiversum, opartego na słońcach. Dusze kosmiczne są istotami w innej fazie świadomości. Można powiedzieć, że są dziećmi w waszej szkole ze starszych klas, choć o tym nie wiedzą, mają to wszystko za sobą. Przybyły tu na naukę doznać tego w czym zawiesiła się Rasa Ludzka i w mocy miłości wszystkich istot pomóc im własną pracą, własną świadomością wznoszoną poprzez miłość do siebie w doświadczeniu człowieczeństwa. Wiele istot przybyłych na Ziemię nie zna swoich korzeni dopóki nie daje sobie miłości, aby w tej miłości zniknęło oddzielenie jakie jest nauką w czarnej otchłani, jaką stała się planeta Ziemia. Te wzniesione istoty,  które z wszystkich gęstości oraz bezpośrednio z praźródła utraciły ten rezonans i podobnie jak rasa człowieka zapomniały w tej nauce kim są. Przekodowanie Ziemi, wielopoziomowy matrix, tak w ciałach jak w i więzieniach dusz, na które was skierowano, powodował, że stawaliście się zubożeni w swej świadomości, a wasze światło pochłaniały światy, które kolejno rządziły na Ziemi. Miłość jest tą przestrzenią w każdym z was, która powoduje, że znika blokada niewiedzy, znikają pakty, które aby dotrzeć do Ziemi, każdy z was czynił. Tak pokrótce wyglądało dotarcie do tej planety, często poprzez okoliczne galaktyki zanurzone w walkach i rywalizacji o dominację w tej części kosmosu. Prawda dusz kosmicznych niesie wielką pomoc, ale też naukę przemian jakie te istoty mogą ponieść do swoich światów, jakim to doznanie zgłębienia mroków dla tych światów może być.

Przyjmijcie teraz świadomość, że świat Reptilian, który na ten moment doświadczenia zdominował waszą szkołę, potrzebował oprzeć się wielkim falom napływu gwiezdnych wysłanników i również dla nich zgotował specjalne lekcje. Rodzaj poligonu, zaprawy, chrztu dla tych ochotników, którzy podjęli się misji i nauki na „ich” planecie.

Pokochajcie dar tych nauk, że one są najlepsze jakie w miłości, jedności wszystkich istot ten świat w twardej szkole wam daje. Jesteście tu jako dusze kosmiczne, bo dawno już macie za sobą, tak proste doświadczenia jakie przechodzi obecny człowiek. Powtórka dla większości z was nie jest często miła, bo gubicie się jednak w ziemskich zawiłościach, a w szczególności w energii seksualnej, której doświadcza człowiek, którą przyszliście poznać, a która jest tematem, w którym grzęźniecie. Dokonanie obudzenia pierwszych z was spowodowało, że otworzyły się bramy nowego świata, bo oczyszczona ich świadomość stworzyła wam przestrzeń, w którą poprzez swoje serca, możecie wejść i w niej tworzyć. To istoty przynoszące pamięć jądra boskiego istnienia i wszystkie zapisy rekonstrukcji planety Ziemi oraz poprzez Ziemię całego wszechświata, którego Ziemia staje się centralną kropką wielu fraktali przemian. Paraliż jakiego doświadczaliście w ciałach człowieka był wielopoziomowy i poznaliście go, i to właśnie poznanie i przemiana go w sobie daje dar waszej przebudowy i pomoc dla świata Ziemi jaką czynicie. Dlatego na „Spotkania w Przestrzeni Serca” jeszcze nie przybyła, ani jedna Istota Ludzka, bo to jednak dusze, którymi jesteście przyszły utworzyć swego rodzaju przedproże dla egzaminów waszych braci i sióstr, które w szkole człowieczeństwa, na planecie Ziemia następują. To wielki dar dla was, który przynieśliście i czynicie go z godnością, rozpuszczając w waszym sercu poczucie ego o misji, o tym, że w jakikolwiek sposób jesteście od nich lepsi. Oni jako Dusze Ludzkie mają odmienną drogę, są nową energią, a dla was jest to tylko przypomnienie tego wszystkiego co uczyliście się, co jest w was zapisane. To wszystko jest w was ukształtowane i kiedy macie otwarte serce, wystarcza powiew drugiego serca lub boskie wibracje zawarte choćby w tych słowach, że to powoduje, iż budzi się ta pamięć w was. Nie gubcie się jednak w euforii kim jesteście, bo boska pokora jest jednym z przedmiotów potrzebnych do zaliczenia w pełni człowieczeństwa.

Pisaliście o transformacji, obieraliście daty, przenikaliście się oczekiwaniami, błagaliście inne istoty o pomoc, chełpliwie zaśmiecaliście siebie, hołdując zwodniczym channelingom, bo myśleliście, że to ktoś zrobi za was. Cała przemiana jest wewnątrz was, jest wyborem odniesienia miłości do siebie, a poprzez jedność możecie efektywnie tworzyć nowy świat. Wielu z was dostało szansę przebudzenia, ale niewielu przyjęło ją do serca. Darem Ziemi, jej nauk, doświadczacie zwodniczego ego i to ono daje wam poczucie jego otwarcia, jak i złudne poczucie oświecenia, w którego odczuciu odpowiadacie przez nie, „Ja to wszystko wiem”.

Ukochani moc miłości w was podniesiona, daje wam rozpuszczenie waszego ego i informacji ludzkiego świata ezoteryki, która was więziła. Odczujecie świadomość serca jakże nieporównywalną do świadomości ludzkiego umysłu i migawek odbiorów od energii istot,  które dają Wam jeszcze dary tej percepcji. Wznieść tą świadomość możecie poprzez jedność i poprzez kochanie wszystkich pasm światła, wszystkich istot niezależnie od barw, na równi, a oceną jest jednak wybór w was tego jako wewnętrznej nauki i głęboka miłość do niej i wszystkiego. Ego wielu z was manipuluje wami w sposób mistrzowsko subtelny, dając wam ułudę wzniesienia, oświecenia, a prawdę tę obnaża próba zjednoczenia sercami z innymi. Energie istot, z którymi macie nierozwiązane pakty, wyrzucają was z tych miejsc, w których możecie dostać pomoc. Powodują grę, w której utrudniają dotarcie do sedna przebudzenia, utrzymując was w takim stanie odczucia, iż niczego wam już nie potrzeba. Wasze nieoczyszczone serce kłują wibracje pomocy jaką przynoszą wam jako pomoc inne istoty, a wy odbieracie to jako ataki na was. Czynicie to własnym wyborem, jednak też tak długo pozostajecie w takich naukach.

Ukochani moi, prawda boskich nauk Ziemi jest nieskończoną boskością. Dopóki tu jesteście możecie otwierać kolejne poziomy świadomości i one są wielowymiarową pracą w przestrzeniach Ziemi i wszechświata, a przetworzenie starej wiedzy daje wam dopiero wejście w te poziomy i prawdziwe odkrycie czym jest boskie serce w was, a czym myślenie, że macie je otwarte i umiecie się nim posługiwać.

Kocham Was

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju