Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Proszę o kolejne…..

Zadałam sobie pytanie i przyszło „Miłość nie potrzebuje słów”, a MIŁOŚCIĄ są twoje książki, dla mnie są bestsellerami a „Prawda Serca Elementarz Nowej Ziemi” jest jeszcze ponad to, nie spotkałam takich książek i takiego autora, który w bardzo prosty, dostępny sposób pokazuje kim jesteśmy i po co jesteśmy na Ziemi, to prawdziwy elementarz jak iść dalej i realizować plany duszy, czym są doświadczenia i jak sobie radzić z wszystkim w życiu codziennym, prowadzi czytelnika krok po kroku, przepełnia tą książkę energia Miłości i Prawda, bo ty Grzegorzu taki jesteś, pokazujesz wszystkim Boską Prawdę o nas samych i całym wszechstworzeniu, o manipulacjach nami, mówisz o tym na co sami się zgadzamy naszą wolną wolą, często nie mając pojęcia co pod tym się kryje, czytałam wiele książek o miłości, o oświeceniu, wielu ich autorów pisało, twoje są wyjątkowe, twoje to szczerość płynąca prosto z otwartego serca, dla mnie są dużą pomocą jak sobie radzić z pokochaniem przeszłości, którą niekoniecznie znam, czytając można odczuć te energie. Ważne dla mnie jest to, że uczysz czytelników odczuwania poprzez serce, każdy je ma i każdy ma własne, tak jak są własne doświadczenia i po to tu jesteśmy, aby nauczyć się wiary – zaufania – godności do samego siebie poprzez serce. Kocham cię Grzegorzu nie za tą książkę a za to, że jesteś, i jesteś taki jaki jesteś, niepowtarzalny, prosty, otwarty i pełen MIŁÓŚCI. Ksiązka jest „Prawda Serca…” jest twoim wyrażeniem siebie na papier. Nie wyobrażam sobie osoby, która szuka siebie – Boskiej Swojej Istoty, aby nie sięgnęła po tą książkę, jednak jest to wybór indywidualny każdego, który szanuję.
Dorota
—————————————————————————————————————————————–
Miłość i piękno przejawia się prostocie czego dowodem jest książka PRAWDA SERCA. Pierwsza pozycja, która ma moc budzenia naszych Serc. Kto ma już dość doświadczania skomplikowanego świata iluzji, gorąco polecam.   Teresa P.

„PRAWDA SERCA” z serca do serca przesłaniem o doświadczeniach człowieka, w których to trochę się zagubiliśmy. Dlatego Grzegorz przybył tutaj ze swoją pomocą i wyciągniętą dłonią do każdego, kto poczuje, że już pora otworzyć się na to wszystko, czego w tych różnych zagubieniach zapomnieliśmy. Zapomnieliśmy jak kochać, czym jest prawdziwa miłość i dlatego trudno jest nam odnaleźć się w świecie iluzji. Ale przychodzi ten moment, że już wiemy, że już chcemy żyć inaczej, zwyczajnie i po swojemu, bez systemowych nakładek i programów. Gdy już jest w nas ta gotowość, otwieramy się na wibracje, które pomagają realizować dokonywane wybory. A pomoc z serca do serca zapisana na kartkach tej książki jest właśnie taką wibracją, której odbiór daje nam możliwość, krok po kroku, tak jak w elementarzu, uczyć się o tym kim prawdziwie jesteśmy. Przypominamy sobie czym jest Miłość i jak otwierać na nią swoje własne serce. Zapraszam wszystkich do wspólnego tworzenia naszej jedności i pielęgnowania w tym zespoleniu czystej miłości. To bardzo prosto uczynić można, zapisując się do odkrywania Nowego Świata. Na początku potrzeba trochę pracy, by odgruzować swoje wnętrze i dopiero poznawać, odczuwać to piękno jakim jesteśmy i jakie kreować możemy. A niezastąpionym przewodnikiem w tych naszych odkryciach jest właśnie Elementarz Nowej Ziemi, czyli PRAWDA SERCA, która rozświetla najciemniejsze uliczki i zakamarki nas samych.
Życzę wszystkim przyjemnej pracy i zabawy.
Jarek

„PRAWDA SERCA” Elementarz Nowej Ziemi. Czytając tę książkę rozpływają się wszelkie pytania: KIM JESTEM? KIM JEST BÓG? DLACZEGO ISTNIEJĄ CHOROBY? JAK OSIĄGNĄĆ PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA? Znikają pytania i następuje coś czego opisać słowami nie potrafię, to po prostu płynie. Wszechmiłowanie? wszechodczuwanie? wszechistnienie? tak mogę to nazwać. Do głębi poruszyła moje Serce, tak nie czułam jeszcze nigdy. Dziękuję z całego serca za wszystko.
             Małgorzata

Praca Grzegorza i jego dzielenie się z nami owocami swojego serca ma dla mnie ogromną wartość. Znam Grzegorza samego, jego stronę internetową i wszystkie jego książki oraz konsultuje się z nim od kilku lat. Nie sposób oddać ogromu pomocy i miłości, która pomogła mi otworzyć moje serce. „Elementarz Nowej Ziemi” jest swoistym kompendium Drogi Serca, która się przed nami otwiera i umożliwia autentyczny rozwój poprzez energie miłości i serca, czyli tego, co w nas najcenniejsze, a zarazem najprostsze. Nauki Grzegorza wyrażone poprzez jego serce w „Elementarzu Nowej Ziemi”  obnażają prawdę o zagubieniu i manipulacjach, którym poddawany był człowiek w swojej nieświadomości. Jednak wybaczenie, miłość i przyjecie wszystkich doświadczeń poprzez serce, wyprowadzają nas szybko i skutecznie z ogromu ciemnych doświadczeń, zapisanych w energetyce naszych ciał. Jednocześnie książka oferuje drogę, którą każdy może podążać sam, podaje narzędzia do samodoskonalenia i autorefleksji. Wyjątkowym doświadczeniem jest postawa Grzegorza, który nigdy nie stawia się ponad osobę, której oferuje swoją pomoc i pracę, traktując każdego z miłością i podkreśleniem wartości i godności każdego ludzkiego doświadczenia. „Elementarz Nowej Ziemi” czytam codziennie odnajdując na chybił trafił fragment pasujący do danej chwili. Książka ta jest  jak czysta, źródlana woda: pełna radości, miłości  i światła.
Pozdrawiam serdecznie – Dorota

Elementarz Nowej Ziemi, to piękno i prawda w czystej postaci. Daje nowe spojrzenie na życie, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, które dotychczas pozostawały bez odpowiedzi. Z tą niezwykłą lekturą dotrzesz Czytelniku-Poszukiwaczu prostą drogą do swojego serca. Książka ta kończy etap poszukiwań, a rozpoczyna nowy, fascynujący etap Doświadczania.

                                                       Agnieszka Żmijewska-Czajka


Serdecznie dziękuję za książkę PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi. Wibracje i prosty przekaz płynący z serca autora do odbiorcy sprawia poruszenie duszy i odczucie własnej mocy SERCA. Treść zawarta w książce pozwala zgłębić bardzo istotny tak często poruszany temat.. czym tak na prawdę jest TRANSFORMACJA Ziemi i JAKĄ POTĘGĄ jest posługiwanie się SERCEM. Polecam i życzę wielu wzruszających doznań w zgłębianiu PRAWDY SERCA każdego czytelnika.

Agnieszka P.


Wiedza zawarta w tej książce uwalnia od ciężarów i przekonań starego świata. Dodaje mi skrzydeł i napełnia radością, że wszystkich oczyszczeń mogę dokonać w prostocie mojego serca i nie ma potrzeby szukać przeróżnych warsztatów, szkoleń i pomocy innych. Pracując nad otwieraniem własnego serca, z pomocą tej wspaniałej wiedzy nam przekazanej, krok po kroku, własną pracą, tworzę szczęśliwe życie w pokoju i harmonii z naturą. Dziękuję całym SERCEM za ten cudowny DAR. Kocham i pozdrawiam.

 Jolanta


Wibracje książki „PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi” są niesamowite, bardzo silne i głębokie.

Książkę czytałem, a raczej odczuwałem w swoim sercu niespiesznie przez kilka dni. Wszedłem łatwo w przestrzeń własnego serca i znalazłem tam CISZĘ i SPOKÓJ.

Znalazłem się w cudownym boskim stanie, nie spiesząc się do podjęcia czynności koniecznych do funkcjonowania na planie fizycznym. A było do czego wracać :)

Wibracja książki naprowadziła mnie na sprawy, które jak myślałem, mam już przepracowane. Poruszyłem energię, z głębi mojej istoty zaczęły wydobywać się pokłady zastałych energii, czekających dotąd na uzdrowienie. Jestem szczęśliwy i z radością witam się z nimi, pozwalam im odejść, uwalniam przez to siebie. Tak, ta książka jest dla tych, którzy PRAWDZIWIE i ŚWIADOMIE wybrali być sobą, wybrali powrót do SIEBIE. Jest pomocą, a czy skorzystamy z tego, to od nas, samych zależy. Dziękuję za Dar tej książki.

Piotrek


„Wartość tej książki może być dla wielu bezcenna. I choć informacje w niej istniejące mogą być różnie odebrane – najważniejsze jest ich źródło, bo tym źródłem nie jest umysł, który twierdzi, że wziąłeś się znikąd, jesteś ciałem fizycznym, masz dojrzewać, potem potencjalnie rozmnożyć się, nieustannie walczyć o przetrwanie, które i tak skończy się na cmentarzu.

Nie – z kart tej książki wynika m.in., że wniknąłeś w to ciało. A to, czym naprawdę jesteś – jest nieśmiertelne i wieczne… i (prawie) skutecznie zmanipulowane, by nie zdawać sobie z tego sprawy. Z pozdrowieniami i podziękowaniami za Twoje, Grzegorz, zaangażowanie w przekazywanie prawdy o człowieku i o rasie ludzkiej i z pozdrowieniami z Praźródła :)

Paweł Łastowski


To jest książka będąca elementarzem podstaw pracy budzenia się poprzez serce. Ta książka krok po kroku odnajduje niuanse w Tobie, jak czynić to efektywnie, jak wznosić się nieinwazyjnie, bezpiecznie w przestrzenie miłości serca. Ta książka, to nie zawiłe teorie, ale podstawowa informacja do praktyki, którą stosować może każdy. Budzenie się i transformacja jest niezwykle prosta i wynika tylko z decyzji o przebudzeniu w Tobie i to nie jest zależne od zewnętrznego świata, ani od dat, czy portali przejścia. Przebudzenie jest równoznaczne z odnalezieniem miłości do siebie i w dowolnej chwili, którą wybierzesz dokonanie tego przejścia w nowy wymiar Ziemi. To wszystko co warto ukończyć, co jest nauką człowieczeństwa jest zawarte w kartach tej książki, z której pomocą możesz odnaleźć to i uwolnić w swoim własnym sercu.

Życzę Ci miłej lektury, którą czytaj w momencie, kiedy jesteś gotowa/wy czytać sercem, bo ta książka jest nim pisana, dlatego ludzki umysł nie odnajdzie w pełni wibracji, które ona niesie. Ta książka jest bezcenna, bo cena to kryteria starego świata, dlatego możecie sami odczuć jej wartość w sercu i swoją wzajemność też wyrazić sercem, bo finanse są tylko energią, są miłością i kiedy tak je kształtujemy, nie cyframi, to stają się obfitością, która przepełnia nasze wnętrze.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju