Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 31.08.2014

Odczujcie swoje serca. Odczujcie w nich miłość, a tak odczuwając przepełniacie się największą mocą, jaką miłość jest. Miłość nie potrzebuje innej mocy niż wypływająca z niej samej. Świadome posługiwanie się mocami innych światów, mocami ich ducha, a nie swojej istoty, jest deptaniem godności rasy ludzkiej, której utworzenie jest zamysłem stworzenia istoty miłości, niespotykanego piękna, jakim to wyrażenie jest.

Człowieczeństwo to wielki dar, przez który przechodzi wiele istot wielu cywilizacji oraz istoty na swój sposób hybrydowe, będące zlepkiem esencji wielu światów zwane Rasą Człowieka. Dokonanie filtracji, jaka następuje w tym doświadczaniu pomaga oczyścić świadomość doświadczających tu istot, które mają się stać naturą miłości w sobie.

Przyjmowanie pomocy innych światów, mocy płynącej od ducha macierzystego, daje często obraz niszczenia doświadczenia, jakim jest przejście przez człowieczeństwo, bo gubiliście serce. Istoty wielu światów, doświadczających tutaj, nie rozumieją natury miłości. Jako ich wysłannicy przyszliście często właśnie po to, aby się tego nauczyć, odczuć to i stać się czystą miłością, ukształtowaną w zharmonizowanym przepływie czerni i bieli, która tworzy doskonałość, jaką odnajdujecie w tych przestrzeniach, w ziemskim człowieczeństwie.

Prawda mocy kosmicznych, którymi wielu z was jeszcze się posługuje odchodzi, bo świat miłości Ziemi, odradzającej się planety, nie jest spójny z taką energetyką. Powodowało to tworzenie się awatarów, którzy deptali godność Daru Życia, daru człowieczeństwa i skupianie się na przepływie tylko ze swojego ducha. Jego mocą dokonując dla was często tylko magicznych sztuczek i wglądów w waszą percepcję, czym was zachwycali, a czynili to tylko energetyką, którą ściągali z boskich waszych istot, mamiąc was odczuciami, że to od nich samych płynie niebywała aura. Odchodzą te istoty z planety Ziemi, bo Gaja przebudziła się i wraz ze swoimi dziećmi scala się w jeden boski świat jedności – miłości, pełnego odczucia, że tą miłością jesteście. Tak odczuwając znikają z waszej przestrzeni wszelkie potrzeby rządów, władzy, prawa, autorytetów, nauki narzucającej wam schematy, bo miłość w każdym z was jest spójna z miłością całego istnienia i tu nikt nie robi innym krzywdy, bo ma odczucie, że zrobiłby to sobie. Miłość to wielki obszar poznania dla boskich Dzieci Ziemi, które jej się uczą, przypominają sobie, kim są.

Jesteście na etapie rozmyślania o miłości i poprzez wasze ego, umysł, próbujecie ją zdefiniować, zrozumieć. Patrzycie na miłość oczyma człowieka, którego doświadczacie, a rozpoczynając patrzenie sercem, stajecie się odnowicielami tego świata. Stajecie na drodze odkrywania możliwości swego serca, praktycznego posługiwania się nim, co w obecnych obszarach Ziemi jest unikatem, a otwartość serca ma niewielki procent. Nie zauważacie tego, bo patrząc ludzkimi oczyma, odczuwając percepcją człowieka przy braku umiejętności myślenia i odczuwania sercem, nie widzicie różnic. Dopiero po wejściu w stan zagłębienia i oczyszczenia z ludzkich nauk, z ludzkiej wiedzy, ludzkiego umysłu, kodów instalacji matrixa, oniemiejecie jak te przejście było proste. Zdumieje was fakt, że ci których uważaliście za świetlistych są zupełnie czarni, a ci co mówili o sercu, o miłości, mają je sami zamknięte, a tylko oświecony umysł, oświecone ego, nauczyło się o tym mówić.

Powróćmy do mocy, której szukacie, aby kształtować efektywniej świat materii, w której doświadczacie. Poszukujecie efektów materializacji, lewitacji, telekinezy, a zapominacie, iż uczynić to możecie efektywnie tylko poprzez miłość. Mocą innych istot, innych światów dostawaliście dary lewitacji, magicznych sztuczek, postrzegania paranormalnego, wglądy we wcielenia, ale są to dary niespójne z obecnym światem miłości, który nastał na tej planecie. Te dary odchodzą jak kamfora, jak bańka mydlana, bo były one darami od matrixa, od świata więzienia, od innych istot – strażników w tym więzieniu. Dawane były za wierną służbę lub po to tylko, abyście przy zamkniętym sercu zagubili się w tej percepcji. Dostawaliście dar channelingów, dar przekazów obrazowości od innych światów poprzez kanały ludzkiej świadomości, będącymi jednak kanałami waszych stwórców ciał, które wam dali. Reptilianie patronujący waszym naukom uczynili cudowną sieć panowania nad wami i podsuwali wam szereg technik zamykających serca. Dostawaliście kanały połączenia poprzez ich świat i poprzez ich światło, którym przenikaliście ciała przesiąknięte ich energetyką, ich krwią i rytuałami krwi, którą piliście z nimi w waszych kościołach.

Ukochani, odnajdując swoje serce, odnajdujecie miłość, odnajdujecie to, kim jesteście i odnajdujecie moc najpotężniejszą, jaka jest. To moc miłości. Nie ma innej mocy potężniejszej, a jest tylko praca z przypomnieniem sobie godności, jaka was przepełnia i przypomnienia praktycznego posługiwania się sercem. Moc boskich istot to potęga, bo w zespoleniu jedności, poprzez którą pracujecie, stajecie się nierozerwalną siłą. Stajecie się w pełni bogiem, do którego inne światy, w jakikolwiek sposób porównując, są tylko namiastką, to światy jakich możecie tworzyć nieskończoność. Baliście się innych światów, lękaliście się istot kosmicznych, bo zamknęliście serce, przeniknęliście się strachem, a zniknęła z was miłość. Dlatego możliwe było zawładnięcie wami, a pomogło temu rozdzielenie w was, które nastąpiło, które przyjęliście jako prawdę o sobie. Doświadczenie, w którym się znaleźliście jako człowiek, dało wam zapomnienie darem światów, które przyszły wami zawładnąć, ale bardziej przetestować i umocnić wasze światło, które jest nieskazitelnie czyste. Złote światło to wasza domena, a w tych przestrzeniach poznało ono i przetwarza światło czarne, aby w tym przeniknięciu stać się niespotykaną dotąd mocą boską. Istotą tak potężną, która tworzy zupełnie nową gęstość, zupełnie nową częstotliwość, w którą wkraczacie jako istoty wielowymiarowe tego światła.

Lękaliście się istot kosmicznych, nie zdając sobie sprawy, że jednocześnie je wielbiliście w uniżeniu, w waszych kościołach, gdzie przyjmowaliście ich jako bogów i jako anioły, archanioły lansowane wam też przez ezoterykę. Gubiliście się w przekazach poprzez umysł, które dawały wam te istoty. Przyjmowaliście je jako zwiastunów nowego światła, nie zdając sobie sprawy, że przyjmujecie manipulacje Reptilian i światów, którymi jednak oni zarządzali. Wielu z was potępiało te światy, bo nie zdawało sobie sprawy, że jesteście jednością, a wielu z was z tych światów właśnie przyszło, aby doświadczyć Daru Człowieczeństwa. Potępialiście świat Reptilian, baliście się waszych braci, a miliony z was w swoich sercach zapomniało, że nimi jesteście i doświadczacie właśnie drogi przejścia przez człowieczeństwo, które jest szansą obopólnego pojednania bratnich plemion, bratnich ras.

Ukochani, moc miłości odczuta w sercu, nie potrzebuje niczego się lękać. W niej zawarte są wszystkie dary, jakich potrzebujecie, jakich rozpoczynacie doświadczać. Szukanie innej mocy poza Mocą Miłości, jest powrotem do świata magii, do świata podporządkowania, do świata stawiania swojej mocy ponad inną moc. Moc miłości, jest doskonała w każdym i łącząc się z nią, dając ją sobie, kochając siebie, kochacie wszystkich i nikogo nie krzywdzicie. Tak odczuwając moc, stwarzacie nowy świat, wolny od walki, rywalizacji, wyższości, chorób czy cierpienia, które wielbiliście w starym świecie. Przyjmijcie dar połączenia się z mocą miłości, przeniknijcie nią swoje serca, a w tym połączeniu odczujecie, że macie wszystko, że macie taką moc, jaką ma całe istnienie, że tą mocą miłości możecie tworzyć nowe światy, nowe przestrzenie i nikogo nie skrzywdzicie.

Przybliża się wielkie przebudzenie. Przybliża się nieuchronnie Dar Drugiego Słońca, a znika czarna energetyka będąca pochodną mocy wielu światów, które próbowały spowolnić przemianę Ziemi. Budzenie się człowieka to wielopoziomowa przemiana. To rozkwit świadomości w połączonym duchu, duszy, ciele, w którym stajecie się dosłownie wyrażeniem Boga, bo to określenie obrazuje potęgę waszej istoty. Zawsze mieliście to w sobie, a tylko efekt wyborów dał wam zatrzymanie w nauce, w której utkwiliście, bo szukaliście mocy w umyśle, mocy w magii, mocy w technice, w rzeczach poza sobą, a światy innych istot dawały wam to wszystko, abyście nie odnaleźli mocy miłości w sobie samych.

Tak proste jest przebudzenie człowieka, bo jest tylko przekierowaniem miłości na siebie. Gubiliście się, bo was przeprogramowywano, że macie kochać innych i tu zapominaliście, że wszyscy są w waszych sercach, są nieodłączną jednością, z którą w tym etapie serca zaczynacie się łączyć. Tak łącząc się nie macie wątpliwości, kim jesteście, kim zawsze byliście. Budzicie się tworząc nowy świat, Nową Ziemię, w której niemożliwe są inne wibracje niż wynikające z miłości. Moc tych pasm pochłania wszystko i przetwarza każdą moc i wszystkie światy, które wybrały sobie pasożytniczy tryb doświadczania, mogłyby wam zagrozić. Tylko przyjęcie drogi umysłu dało możliwość tym światom przejęcie, jakie dokonano na Dzieciach Ziemi, w których potraktowano was jak uprawę, przynoszącą unikalny plon złotego światła, które czerpano bezgranicznie dla swoich światów. Plądrowano waszą populację eksportując dzieci, embriony, materiał genetyczny, wasze ciała i dusze. Używano was w innych światach jako rodzaj paliwa, jako hodowli unikalnego białka, które spożywano, bo daliście na to zgodę, spożywając inne istoty.

Przebudzenie planety nastąpiło. To czy ono nastąpiło w tobie jest twoim wyborem, jest godnością, którą możesz przyjąć lub możesz doświadczać dalej obecnych nauk w innych światach. Czytając to stajesz się jednak świadomy tego, co czynisz. Wybierasz już świadomie, czy dać sobie miłość i wybrać przebudzenie, czy pozostać w nauce, w jakiej jesteś. Czyniąc to świadomie, dokonujesz prostego wyboru drogi, bo masz wyłożone uświadomienie zarysu nauki Ziemi i jej celu, jaki jest godnością istoty, którą jesteś.

 Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle