Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Nauka z dnia 05.12.2014

Ukochani. Otwarcie drzwi do nowego świata nastąpiło i jeśli widzisz ten świat prawdziwie, bądź gotów/gotowa na przemianę wewnątrz siebie i przyjęcie wyzwalających się darów, adekwatnych dla Dzieci Ziemi, budzących się na tym etapie. Pragmatyzm dawanego wam świata poprzez ezoterykę, jako nowego kościoła, w sposób subtelny i mistrzowski nakładał  zejście fałszywą drogą w głąb umysłu i otchłani ego świadomości. Nowe dary to nie paranormalne cuda, a należne każdej ludzkiej istocie możliwości, których podstawą jest zdolność materializacji.

Materializacja to nie tylko zdolność kondensacji energii i tworzenie form, przedmiotów z gęstej energii, które na Ziemi nazywacie materialnymi. Materializacja rozpoczyna się z chwilą przyjęcia w sobie odpowiedzialności za czynienie tego świadomie. Dotąd świat Boskich Istot na planecie Ziemi kształtowały inne istoty, podsuwając odpowiednie nauki, schematy myślowe, religie, doktryny i jako nowy kościół utworzoną ludziom ezoterykę. Manipulacja ta wykorzystywała moce twórczości ludzkiej populacji, jak i serca każdego z nas i nieświadomie tworzyliśmy świat, lecz taki, jaki pasował istotom niskowibracyjnym, naszym “bogom”. Oparcie świata Ziemi o samozagładę dokonało się, bo światy rządzące Ziemią, eksploatujące tu wszystko, kierowały na to, aby uniemożliwić przebudzenie, gotowe zniszczyć całą populację.

Prawda budzi się w każdym, bo rozświetliła się cząstka boska w każdym Dziecku Ziemi i podnoszenie częstotliwości całych przestrzeni trwa. Poprzez świadomą pracę w prostocie boskiego serca, każdego z was, możemy podnosić naszą świadomość i poprzez to, zmieniać ten świat. Odbywa się to, nie przez moc kundalini, jak uczono was w starym świecie, ale przez rzeczywistą pracę z mocą miłości serca, podnoszoną świadomie w jego czystości. Tak pracując rodzi się nowa świadomość, w której każdy otwiera ogrom prawdy własnego serca, zaczynając czuć, że ma w sobie wszystko. Tu dostrzegacie różnicę, jaką daje podążanie przez miłość odczuwaną w sercu, a nie techniki i definiowanie jej oświeconym umysłem, którego iluzją otwarcia tworzy budzące się takiej sytuacji ego człowieka. Pułapka, w którą wpada wielu kupując nauki ezoteryki pełne kodów, aby ich konstrukcją zatrzymać człowieka w doskonałej pułapce w jaką wchodzi, nazywanej efektem oświeconego ego. Ego daje wam odczucia wzniesienia, daje wam widzenie wszystkiego, co chcecie zobaczyć, uruchamia wam większe pokłady wiedzy umysłu, aby dać upewnienie, że to boska wiedza, że jesteście tak doskonali, bo tak dużo zdobyliście wiedzy.

Ciało człowieka miało być fortecą więzienną, z której to uprawy nie mieliście nigdy wyjść. Otworzyliście drzwi, budzą się pierwsi, otwierając serca, a miliony z was rozpoczynają na początek o nim mówić. Próbujecie zgłębiać je wiedzą umysłu i obejść w sposób jaki ten umysł daje to przejście. Prawda obnaża się w praktyce, bo nieumiejętność materializacji swego życia jest efektem pokazującym stan zaawansowania w doświadczeniu. Przyjrzyjcie się sobie i zobaczcie doświadczenia zewnętrznego świata, odczujcie czy jesteście w nich szczęśliwi? Czy dajecie sobie pełną obfitość? Czy doświadczacie chorób, przykrych zdarzeń? Czy odnajdujecie w sobie oznaki lęku jako pochodnych starego świata?

Ukochani. Nowy świat to świat miłości i on jest w pełni w sercu, a to co na zewnątrz jest tylko odbiciem prawdy twego serca. Mówisz, że kochasz, mówisz, że jesteś miłością i próbujesz ustawić zewnętrzny świat do oczekiwań tego czego pragniesz. Jedynie zmiana siebie, zmiana swego wnętrza i przepełnienie przepracowanych obszarów miłością, daje uwolnienie od starego czarnego świata, w którym doświadczaliśmy. Tak rzeczywiście stajesz się miłością, bo kochasz siebie, bo kochasz wszystko i wszystkich, bo w pełni czujesz, że jesteś wszystkim.

Materializacja to dokonanie i ona jest modlitwą Boskich Dzieci, będącą odczuwaniem dokonań piękna świata, który tworzymy już świadomie sami. Takie Dziecko Ziemi jest połączone ze swoją matką, zjednoczone w swym duchu korzystając z mocy energii jedności miłości, którą jesteśmy wszyscy. Uwierzenie w siebie jest podstawą, a przetworzenie i uwolnienie starych nauk człowieczeństwa jest początkiem napełnienia siebie miłością, w której możemy tworzyć bezkresy swej szczęśliwości. Odnowienie naszej godności jest możliwe w jeden jedyny sposób, poprzez serce, lecz aby nim tworzyć należy przypomnieć sobie to wszystko, co utraciliśmy w doświadczeniach, zgłębiania poznania świata poprzez umysł. Podążenie w odnowienie swej seksualności daje oczyszczenie kanału transformacji w nas samych.

Prostota tej czynności jest zdumiewająca, bo są to tylko odczucia i oddechy wznoszące naszą moc i oczyszczające te energie w nas. Tak przywracamy nasze moce stwórcze i kreujemy swój własny świat, a nie świat podawany nam przez inne istoty, które ingerowały w nasze nauki, subtelnie podsuwając nam zgubne doświadczenia. Przywiązanie do starych darów, do wartości świata materialnego, daje zatrzymanie, bo tworzy obszar lęku uniemożliwiający przepływy materializujące wasze energie. Ubóstwo wielu jest tylko odbiciem ubóstwa wewnątrz siebie i zatrzymaniem przed wkroczeniem w otwarte bramy dla całej populacji. Wiele istot mami człowieka i nasiliła się gra o każdego. Nieprzepracowane wnętrze, trzymanie darów od starych panów powoduje, że jesteście zawracani boleśnie, przed samym wejściem do Nowej Ziemi. Zaobserwujcie siebie, choć w sposób subtelny odczuwacie ulgę i komfort, to jednak, gdy dokładnie się rozejrzycie zorientujecie się, że wróciliście do celi. Dostaliście ją obszerniejszą, bardziej oświetloną i jest nowy strażnik, który czule głaszcze was. Poprzez ego mówi ci, po co ci było budzenie, przecież w więzieniu masz wszystko. Możesz korzystać z niezliczonych technik ezoteryki, zgłębiać wiedzę tajemnych ksiąg.Dopiero potem następuje powolne wyciąganie z ciała waszej duszy, którą sami zapisaliście innym istotom, czyniąc to świadomie.

To pułapka ego to samoprogram, który chce dać ci tylko zajęcie, który stwarza ci potrzeby i daje strach przed nieznanym, daje odcięcia, które czynisz samemu, abyś nigdy w twojej celi nie odnalazł drzwi. Te drzwi są w tobie, to jedyne drzwi jakimi możesz bez trudu wyjść, zanim smoliste energie zabalsamują czernią twoje serce, rozświetlając w twoim ego, że jesteś świetlistą istotą, że jesteś pracownikiem światła. Otwartym sercem kierując na nie miłość, dostrzeżecie różnicę. Zobaczysz odczucia zewnętrznego świata, zobaczysz jego piękno, bo rozpoczniesz kochać i dostrzegać wewnętrzne piękno siebie. Tak wychodzisz z więzienia, uczysz się materializować, już czujesz, że jedyne szczęście jest w tobie. Ty jesteś jego panem i tak znika świat iluzji zewnętrznego matrixa, o którym iluzja mówiła ci, że trzeba z nim walczyć, ego dawało ci strach, abyś nie uzyskał przepływu, pełni miłości, bezkresu jej tworzenia.

Miłość ma w sobie wszystko i to ty decydujesz, co nią możesz tworzyć i czego doświadczać. Narzekasz na ubóstwo, na choroby, na brak miłości, a zapomniałeś/aś, że każde doświadczenie dajesz sobie sam/sama. Ty wybierasz, w który świat wkraczasz, a pozostanie w starym jest wyborem jednak strachu, zamiast miłości, jest wyborem odrzucenia, zamiast kochania każdego. Materializacja to dosłowne operowanie energią i stwarzanie wszystkiego mocą swego serca. Jest to nie tylko prawdą w każdym, ale domeną, godnością istot, które się budzą w ciele człowieka, w doświadczeniach nazywanych człowieczeństwem.

Kocham Was.

Więcej o materializacji
możecie czytać w mojej książce
„BOSKA SEKSUALNOŚĆ czyli sztuka kochania Sercem” 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle