Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

 

Przesłanie z dnia 30.12.2014r

Ukochani! Odczujcie w sercu miłość i pozwólcie jej, aby stała się przestrzenią waszego życia, a żadne warsztaty uczące was cudownych technik nie będą już wam potrzebne.

Zagubienia starego świata doświadczaliście i one odchodzą w nowym, boskim świecie, świecie serca. W tym świecie kochacie wszystkich i wszystko, bo kochacie siebie, bo zniknął umysł człowieka, który rozwijaliście w erze poznania darów ludzkich emocji, darów poznawania człowieczeństwa. Te emocje były możliwe dzięki zamknięciu serca, dzięki wyłączeniu wielu jego możliwości i kreacji. Dostaliście nowy ośrodek i utożsamiliście siebie samych z umysłem, staliście się nim cali. Dyskutowaliście tym umysłem czy ważniejsze jest serce czy umysł cielesnej istoty, której ciała przyjęliście jako dar poznania świata czarnego światła, którym chcieliście poznać nowe, nieznane wam energie. Jako istoty światła przybyliście zmienić tę rzeczywistość i podążyć poprzez przetworzenie tych światów swoim wnętrzem. Rozwijaliście się i wasz umysł rozpoczął ogarniać stare religie służące do obniżenia wibracji Ziemi i do składania ofiar z siebie dla innych światów, dla innych bogów, których zwierzchnictwo jako „panów” przyjęliście ponad siebie, ponad boskość i doskonałość, którą zawsze byliście.

Potrzebą chwili stało się danie wam nowej religii, którą dla was utworzono, a którą wasze rozwijające się ego mogłoby łatwo przyjąć. Testowane na was techniki powodowały wielkie spustoszenie w świadomości waszego serca wprowadzając w was iluzję jego otwarcia poprzez odczucia w ego-umyśle, a tymczasem wprowadzano kody usypiające budzenie się boskości. Tak usypiano, oślepiano budzącą się populację próbując utrwalić wasze wibracje na niskim poziomie jej częstotliwości. Nowa religia jako szerokie New Age miała spiąć wiele energii i zamknąć całe obszary Ziemi w wibracjach starych schematów sprytnie wam podsuniętych przez te same światy, które dawały wam święte księgi, wojny, channelingi, cierpienie, a teraz zasypały was technikami przebudzenia.

Stary świat odchodzi, bo ludzkie serce jest jednością, z którą każdy może się połączyć – to miłość, która kocha wszystko i wszystkich. Pracując z taką przestrzenią powodujecie, że wszystko, co w tę przestrzeń wkracza staje się miłością, bo na tym etapie sami stajecie się wyrażeniem wysokowibracyjnych fal przetwarzających wszystkie energie, które wpływają w wasz świat. Tu wy sami decydujecie jaki świat chcecie tworzyć i czym go wypełnić. Dokądkolwiek wypełniacie go darami innych, dotąd budujecie świat dla tych istot, budując tylko obszerniejszą celę, którą ogranicza świat nowych kodów wprowadzonych wam z bardzo błyskotliwymi i poniekąd pomocnymi „naukami” ezoteryki.

Prawda obnaża się jednak, kiedy prawdziwie potrzebujecie coś stworzyć sercem. Okazuje się, że czyniliście to tylko przez jego wizję w ego-świadomości. Ego dawało wam odczucia, że czynicie to poprzez serce, dawało wam definicję czym jest miłość, uczyło was jak mówić w nowym nurcie, aby sami dla siebie i innych stać się istotą przebudzoną, aby tak być widzianym.

Ukochani! Pokochajcie starą świadomość, ona odchodzi wraz ze starym światem, bo budzi się nowe, bo budzi się ludzkie serce i jest to proces nieuchronny w każdym, kto tylko zechce to przyjąć i tego doświadczyć. Złudne drogi są rodzajem gry o każdą duszę panów tego świata i dopóki posługujecie się umysłem dopóty przenika was nakładka ego-świadomości próbująca was zamknąć w nowych, bardziej wysublimowanych celach. Szczycicie się tu, że w nowej religii nie spożywacie mięsa, że pięknie umiecie mówić o miłości, że jesteście wolni i nic was nie ogranicza, że nic nie oceniacie. Jednak prawdziwe przemiany idące poprzez serce stoją w miejscu, bo próbujecie tak jak złodziej wykraść to, co przydatne tylko dla was, bo rozwój swój utożsamiacie umysłem i tym wszystkim, co jest wam podsuwane poprzez potrzeby podawane pragnieniami ego.

Nowy świat to świat wolny od metod, od rozumienia, bo proste kierowanie się na serce daje każdemu wgląd w nową, boską rzeczywistość. Tu ludzkimi oczyma dostrzegacie każdy niuans, a w sercu odnajdujecie pełną wiedzę potrzebną wam do budowy nowego świata w sobie. Różnice są pozornie niewielkie, ale rzeczywista praca z sercem daje spojrzenie, że ten świat jest diametralnie inne. Wielu z was trzyma te stare energie, trzyma byty, demony, które przyjęliście przenikając się pozornie cudownymi technikami i dokądkolwiek ich świadomie nie uwolnicie, dotąd żyjecie w świecie celi, którą sami przyjęliście. Oczyścić ze starych energii możecie się tylko sercem, które jednak poprzez przyjęcie tych światów, tych energii jest wyłączone i zapomnieliście kluczy i pamięci jak nim się posłużyć. Tak prosto zamiast budzić się w miłości popadacie w błędne koło dające wam iluzję oświecenia, złudzenie, że jesteście na ścieżce duchowej, a zaistnieliście tylko w nowej religii przygotowanej dla budzących się, boskich dzieci.

New Age przygotowywana była długo i starannie. Wdrażano nowe sposoby poprzez nauczycieli, którzy się budzili, ale poprzez własne nieszczelności zostawali przejęci i wykorzystywani do budowy nowej rzeczywistości będącej nową przestrzenią, ale jednak Matrixa. Uśpienie jakie w was się wprowadza, wynika z tego, że kupujecie pułapki ego, że potrzebujecie spełniać potrzeby, że potrzebujecie technik do aktywacji boskości w was. Cieszycie się złudną boskością, doświadczacie w niej odwrócenia i to, co czarne w sobie widzicie świetliste, a to, co jasne w innych jawi wam się jako atak sił czarnych.

To stara gra, na która dajecie się nabrać, bo nie przyjmujecie furtki jaka jest wszechmiłowanie będące bezwarunkowym kochaniem każdej istoty. Tak kochając wszystkich, począwszy od siebie, znikają rozdzielenia w jakie wpadacie instalując w sobie świat dualny. Przyjmijcie prawdę o samych sobie, o boskości i doskonałości każdego z was. Przyjmijcie siebie jako równych, jako niepodzielne boskie istoty. Tak kochając zmieniacie świat w swoim wnętrzu i to jest jedyna rzeczywista zmiana, jaką możecie uczynić sercem a nie iluzją przepracowania umysłem.

Posługiwanie się sercem w przestrzeni Ziemi nadal jest unikatem. Choć budzą się nowe energie to oddajecie dalej  moc serca do strachu, który was pożera, wysysa i nikną w was życiodajne energie. Paraliżujecie w sobie swoją boskość. Pozwalacie, aby seksualna energia zasilała obszary Matrixa, obszary strachu, który gości w was jednak. Odczuwanie miłości serca powoduje, że te czarne przestrzenie znikają, że w tym obszarze jesteście gotowi kochać i przytulić każdego, bo kochacie siebie, bo czujecie tu, że każdy jest wami. Ego chcąc utrzymać władzę nad wami, daje wam odrzucenia, daje wam czarne energie, będące obszarami w was, bo byliście nieszczerzy, bo próbowaliście zamiatać pod dywan.

Prostota duchowego rozwoju jest niebywała i nie do uwierzenia dla wykształconych umysłów, które przebyły lub nawet dotknęły drogę ezoteryki. Sterowanie jakie przyjęliście instalując kody i zawierając pakty z demonami daje wam znacznie trudniejsze do wyjścia więzienia, niż były dotąd religie czy składanie ofiar z siebie na piramidach. Te boskie dzieci, które zaszczepiły się znieczulicą, magią nowej religii, trwają w przekonaniu swego własnego rozwoju. Odczuwają, że sami bardzo są wzniesieni, przebudzeni, a nie zauważają mazi, z której wyjście staje się niewyobrażalnie trudne. Coraz trudniej pomóc istotom świadomie przekodowanym, które same przyjęły piętno nowej, błyszczącej religii.

Pomoc jest jedna. To wybór miłości i krok po kroku oczyszczanie serca, w którym jest prawdziwy świat, a nie świat cyfr, znaków zodiaku czy uzdrawiających energii w których zapisaliście siebie, pod które siebie podpięliście. Pokochajcie w sercu te doświadczenia jako etap poznania, jako dar zwiedzenia Ziemi – jesteście wolni, a prostota tej wolności jest w każdym jako decyzji uwolnienia starego i przyjęcia prawdy własnego serca.

Światy te zagościły bardzo, bo były z rozmysłem planowane w ramach inwazji, w ramach zamiany podania wam tej rzeczywistości zamiast rzeczywistości, która wynika z autentycznego budzenia miłości w każdym. Taka miłość budzi zdumienie ezoteryków, nie jest spójna z kryteriami kodów, które sobie zaszczepili. Odrzuca ich, bo nie zdają sobie sprawy i nie szukają rozwiązań w sercu, które zamurowali nowym nurtem, złudnie wabiącym światłem które ich samych zaślepia. To samo światło, które dała wam Biblię, Koran, Bhagavad-gitę, które dało wam eony lat cierpienia, bo te istoty potrzebowały żyć waszym kosztem, waszych energii. Przyjęliście te nauki, a wyzwolenie jest decyzją w każdym poprzez kochanie swego serca, poprzez wszechmiłowanie wszystkich i wszystkiego. Uczynienie przestrzeni serca jest jedynym „warsztatem naprawczym” w was, to tylko przywrócenie piękna, które zawsze tam jest.

Kocham Was – JAM JEST Prawdą w Sercu każdego.  

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim