Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment sesji z Markiem (20 stycznia 2015r)

Oczyśćmy nasze serca. Odczujmy połączenia naszych serc w miłości, jedności i czystości, która je przenika. Odczuj rozluźnienie całego ciała i stan teraz, po za którym nie ma nic więcej.

Prawdą, którą jesteś Marku przynosi w swojej duszy ogrom nauk. Prosisz o świadomość doświadczania świata narkotyków, ale to o co prosisz jest w tobie. Taki świat jest możliwy, bycia w stanie narkotycznego odurzenia tylko wówczas, kiedy zdepczesz miłość, depcząc boską świadomość, którą jesteś. Roślina narkotyczna Marihuana, o którą pytasz dawała Ci energię potrzebne do otępienia twojej duszy i wprowadzania blokad na twoje serce, uniemożliwiała Twoje budzenie. Stała się wyrażeniem w tobie wielkiej pogardy do Daru Życia, który odrzuciłeś, a kodami degradacji rasy, której doświadczasz, wszedłeś w obszar upadku świetlistej istoty, wszedłeś w otchłań czerni. Potrzebowałeś poznać ten świat, przyjąć go jako istota i w pewnym sensie jest to dla ciebie pomocną nauka, która teraz Cię wzmacnia, przez którą teraz przechodzisz, bo docierasz po raz pierwszy do problemów, do niuansów w swojej duszy.

Popatrz tam, wewnątrz siebie, głęboko w świadomości serca, jak sprzeniewierzałeś się prawdzie, jak doświadczałeś istot niszczących szczęście innych, jak podawałeś prawdy dające ludzkości amok zagubienia. Doświadczasz potężnej kosmicznej świadomości, przyjąłeś ciało człowieka, bo podążyłeś w lekcje przyniesienia godności rasie, którą zdeptałeś. Chciałeś sam odczuć odurzenia powodującego, że od ciała odgradza się dusza, że twoja świadomość jest sitkiem, bo poruszasz się tylko umysłem człowieka, a odcinasz od mocy twego ducha. Dar narkotyku to doświadczenie, które cię miało nauczyć i naprowadzić na miłość do siebie, na rozpoczęcie i zakończenie na sobie samym. Narkotyk powoduje upadek człowieczeństwa, degraduje ciało, boleśnie odurza duszą, niwecząc nauki które ten wycinek ducha niesie. W bolesny sposób pomaga doznać upadku, w jakim znajduje się populacja, ale w twoim przypadku była to też ucieczka od samego siebie, od pracy z podstawami, od kochania wszystkich i wszystkiego, rozpoczynając od siebie samego. Posługiwanie się nadmierne umysłem dawało ci potrzeby płynące z ego, w których szukałeś prostych rozwiązań poprzez ludzkie metody, poprzez złote środki. Z ego wypływa strach i stawało się to doświadczeniem ucieczką przed nauką miłości i buntem przed nieunikniona nauką którą przyszedłeś. Były to zgłębienia dróg, które chciałeś poznać, aby utwierdzić się, że z pozoru proste rozwiązania są bardzo skomplikowane, niesamowicie bolesne, a to wszystko, co poszukujesz, w czym szukasz spełnienia na zewnątrz, jest w tobie. To jest miłość serca. Jedyna prawdziwa wibracja, której potrzebujesz i którą ty sam tylko możesz dać sobie.

Marihuana jest rośliną pomocną. Niesie wiele darów dla człowieka. Daje nauki, jakich on na ten moment szuka, ale też ma wibracje uzdrawiające. Niewielu jednak z nich korzysta, bo to co jest jej bogactwem, człowiek jako istota z zamkniętym sercem nie była w stanie przyjąć. Jako istoty światła, wysokiej budzącej się wibracji w was, jesteście w stanie przeniknąć siebie wibracją każdej rośliny i spożyć ją, bez potrzeby zażywania. Narkotyczny eliksir, który daje złudną euforię, możecie w prostocie serce odnaleźć w każdej chwili dnia codziennego, radując się ekstazą miłości, którą tworzycie i kumulujecie w sobie. Wszystko to posiadasz Marku, masz to w sobie, teraz w tym połączeniu Twego serca z boskim sercem to czujesz. Jest to eliksir, jest to złoto, po które tutaj przybyłeś jako istota kosmiczna, którego ślad pozostał w zapisach ludzkich, że przybyliście po złoto. Teraz sam doświadczasz człowieczeństwa. Chciałeś poznać tą tajemnicę jak i przekształcić samego siebie, wznosząc się w darach, które podeptałeś w innych istotach. Jako potężna istota kosmiczna przyjąłeś trudny etap, wycinek doświadczeń i poprzez wiele wcieleń radziłeś sobie na swój sposób z tymi doświadczeniami. Budzi się twoje serce i wiele nauk możesz uwolnić przetwarzając je na bogactwo. Możesz podnieść swoją moc seksualną i oczyścić ją z iluzji doświadczenia, jaki dały ci narkotyki i palenie tytoniu. Dary te są ci potrzebne tylko dopóki nie dajesz sobie miłości, dopóki w swoim sercu nie odczuwasz, że ty sam ją tworzysz. To wielka ekstaza, w jaką możesz podążyć, a moc, jaką odczujesz da ci odczucie twego ducha w ciele, da ci wzniesienie życiodajnych energii, złotej barwy. To energie mocy seksualnej, które doświadczając człowieka, możesz podnieść w sobie i odczuć w tej mocy globalną przemianę, metamorfozę, jaką doświadcza cała populacja Dzieci Ziemi.

Prawdą miłości twego serca, odczuj połączenia z rośliną narkotyczną, którą przyjąłeś, a złotym sercem możesz tej istocie która doświadcza rośliny podziękować za doświadczenia, odczuć, że już ich nie potrzebujesz, że jej pomoc przeobrażasz teraz na wzniesienie. Jej darów jest wiele, ale dopiero poprzez serce przyjmujesz je właściwie. Budzi się miłość w tobie, w każdej cząstce duszy i energie zamykające dostęp, zamykające połączenie z sercem, odchodzą. Skupiasz się tam, bo odsłaniają ci się mroki, których nie chciałeś widzieć, nauki które chciałeś pominąć. Odsłaniają ci się czarne przestrzenie, w których zagubiłeś się w człowieczeństwie.

Teraz kochasz, odczuwasz miłość, jednasz się z wszystkimi istotami, które skrzywdziłeś. Twoje serce przenika gorąco, a cale ciało mrowienie oczyszczającego przepływu wszechmiłości. Kochasz każdego, kto tobie dał mocne nauki, a świadomość, że w swoim sercu dotarłeś do przyczyn, że byłeś na nie gotowy, daje ci uwolnienie z lekcji. Tak wchodzisz w nowy etap świadomej kreacji swego życia. W tym etapie czujesz, że nie potrzebujesz zamienników, substytutów, złudnych używek. Czujesz, że szczęście jest w tobie. Łącz się Marku z miłością Twego serca. Odczuj przypływ jedności tej miłości. W tym przepływie odczuj, że to Ty decydujesz o każdej nauce, której doświadczasz, którą sobie dajesz i jak długo chcesz nią się delektować. Gotowy jesteś na przebudzenie, na to spotkanie i nową drogę Twego własnego Serca, Twej duszy. Docierasz do sedna wielu nauk, do przestrzeni w twoim sercu, zamurowanych dotąd, bo szukałeś w nierzeczywistym świecie hologramu, zamiast prosto w sobie samym.

Marihuana jest wibracją boską. Obieraliście ją często jako zło, jako narzędzie Szatana, a tym samym tworzyliście przestrzeń na czarne nauki, które takie istoty wam przynosiły, których potrzebowaliście, aby odnaleźć miłość prawdziwie. Stwarzała wam takie wibracje, jakie kreował wam świat ego, na które się kierowaliście. Ta roślina budzi się wraz z wami. Następuje pojednanie. Wdzięczność dla tej istoty powoduje, że jej walory tak jak dary człowieka, zmieniają się. Dostępna jest dla was inna skala jej talentów, bo zaczynacie dojrzewać, wznosicie się w inne wibracje i możecie odnajdować nowe dary, które ona niesie dla Dzieci Ziemi.

Pokochanie doświadczeń zażywania narkotyków jest prostym sposobem wyjścia z zagubienia, z ucieczki, jaką próbujecie odnaleźć w halucynogennym świecie, które one wam dają. Podążenie w głąb serca daje każdemu niezmierzone bogactwo doznań zgłębiania światów, o jakich dosłownie wam się nie śniło. Tak wielkie możliwości ma człowiek, jest tak bogatą istotą, a jakże często szukał doznań, radości w działce dającej iluzję szczęścia. To jednak szczęście warunkowe, które zamykało, cofało w nauce tych, którzy przyjęli je za autentyczne. Ciało wasze pogardzane takim spożyciem miało was boleśnie nauczyć i naprowadzić na jedyny środek uniwersalny, jakim jest miłość. Ona nie jest chora. Nie potrzebuje czegokolwiek, aby podnieść swoją moc. Moc miłości jest najpotężniejsza, a kierowanie się na nią, daje krok po kroku zaliczenie własnych lekcji. Wielu szukało obejścia i spełnienia w nierzeczywistym świecie lub wzniesienia w światach, które utożsamialiście ze szczęściem. Było to możliwe, bo zapomnieliście prawdziwego smaku, prawdziwej rozkoszy, jaką dać może tylko miłość serca.

KOCHAM WAS

 Przesłanie z mego serca z dnia 13.04.2015r

Ukochani. Prawdą Boskiego Dziecka odczuj swoje serce. Wejdź w nie i zobacz, że masz w nim wszystko, że żaden warunek zewnętrzny nie jest Ci potrzebny do miłości, którą jesteś. Jesteś tak potężny/potężna, a szukasz siebie w dolinie Amazonii. Szukasz daru tej Ziemi w specyfiku, który oczyści Ci szyszynkę. Powiedziano ci, że będziesz miał/miała loty, że doświadczysz jasnowiedzenia, że odnajdziesz swoją ścieżkę duchową.

Ukochany. Prawda jest zgoła inna. Jest to specyfik roślinny. Przygotowane cząstki wybranych roślin zmiażdżone i sfermentowane stanowią wywar silnie odurzający. Ma to spowodować podstępne odrzucenie Twojej duszy z Twego ciała.

Ja jednak mówię ci, iż prawdą i pomocą prawdziwą dla Ciebie jest przyjęcie Daru Życia i w ten sposób połączenia Twej duszy z ciałem. Iluzja światów demonicznych dała Ci inną prawdę i poprzez poszukiwania ego dotarłeś do Peru lub podano ci odurzającą ciecz. Ufasz pseudo-szamanom, pasożytującym na Twojej naiwności, polegasz na ubogim stanie Twojej duchowości, na niskiej świadomości, w której jesteś.

Ukochany Bracie , ukochana Siostro. Jesteś potężną istotą, masz boskie serce i w nim wszechwiedzenie, wszystkie dary, które budzą się prawdziwie w jeden jedyny sposób. Poprzez przebudzenie serca i jego aktywacji nie potrzebujesz specyfiku z dalekiej Amazonii, bo obok siebie masz wszystko, a nawet każdą roślinę Oddechem Serca możesz pobrać z przestrzeni.

Tak jesteście piękni, a uwierzyliście demonom i przyjęliście metodę bardzo skuteczną, jak pozwolić opętać siebie. Odurzające konwulsje, które przechodzą wasze ciało mają za zadanie wyłączyć ludzkie postrzeganie i w fazie uśpienia, w stanie innej świadomości robicie przestrzeń doświadczenia z doskonałym darem swego ciała. Na krótko,  a czasem na stałe, opuszcza wasze ciało dusza, ułatwia to nikłe połączenie z sercem. Odurzający specyfik odrzuca duszę i w prostym spirytyzmie dajecie zaproszenie na czekające na Was demony. Sami wierzycie, że miejsce jest ważne, że ważne są rytuały i osoba, która ten proces pomaga Ci prowadzić. Dusza ludzka nie połączona z ciałem odchodzi i przychodzi byt, który znalazł lokum. Doświadczacie go, jesteście zachwyceni, że macie nowe doznania, że macie dostęp do wiedzy. Zachłystujecie się tym, bo nowa istota dewastuje wasze ciało, przenika je na wskroś, a poprzez swoją inteligencję z innego wymiaru daje wam w zamian wglądy, za które się sprzedaliście, oddając to, co najpiękniejsze, Dar Ciała Ludzkiego.

Ukochani, JAM JEST prawdą w Twoim sercu. Odczujcie to sami i zdecydujcie o drodze podążania, o świadomym wyborze sercem. Kiedy przyjmujesz, że jesteś niedoskonała, niedoskonały, to szukasz siebie na zewnątrz, szukasz Boga na zewnątrz, szukasz miłości po za sobą. Szukasz leków, narkotyków, nikotyny, alkoholu lub Ayahuaski.

Ayahuasca jest darem demonicznego świata i choć przyrządzona z darów Ziemi to użyta do tych celów ma was jednak pogrążyć. Została podsunięta wielu zagubionym szamanom w bezkresach tropiku dżungli, jako pomoc pomagającą skutecznie opętać innych. Zobaczcie sami siebie w dłuższym etapie, do czego ona prowadziła i jaką pomoc prawdziwie wam przyniosła. Odebraliście lekcje jednak z nią takie jakie były potrzebne Tobie, a zawładnięcie duszy nie musi być trwałe.

Otwarcie siebie na Ayahuaskę jest otwarciem całej swojej energetyki i podpięcia pod nią nie muszą być wieczne. Swoim sercem otwartym szeroko możesz prawdziwie oczyścić miłością dar tego doświadczenia. Pokochać go miłością Boskiego Dziecka, którym jesteś, które kocha wszystkich i wszystko. Jesteś jednak na innym etapie, bo wchodzisz w fazę przebudzenia, w którym przybliża się inkubacja całej populacji Ziemi. Już wiesz, że w swoim sercu masz wszystkie dary, a obok siebie wszystkie rośliny, które Ci są potrzebne. Tak doskonała jest przestrzeń Ziemi w swym boskim zamyśle stworzenia, że nie potrzeba wyjeżdżać, ani sprowadzać tajemnego eliksiru z Peru.

Ukochany. Pokochaj prawdę, ale odczuj ją jako prawdę swego własnego serca. Jeśli zechcesz spróbuj cokolwiek chcesz, choć pamiętaj, że teraz czynisz to świadomie. Dary nauk Ziemi są wielką szkołą, w której jesteś, a budząc się już czujesz, że masz naprawdę w sobie wszystko. Jesteś istota doskonałą, a pomoc w wejściu do Nowej Ziemi jest jednak oczyszczenie się z takich darów. Zaćmienie w Twoim ciele jest mniej lub bardziej trwałe choć energie innych światów grając o każdego, mogą Cię wabić efektami, które dały Ci w zamian jednak za Twoją duszę.

Nie zauważałeś tego, bo kupiłeś, kupiłaś złudne prawdy. O cudownym eliksirze który łykniesz i on za Ciebie wykona pracę, która da Ci rozwój duchowy. W iluzji swego ego łatwo jest uwierzyć reklamowym chwytom i pozornie tajemnym szamańskim obrzędom. Przyciąga Was nieznane i nowe kulturowo tajemne inicjacje. Tak podstępnie otwieracie się  na wyższa zewnętrzną nieznaną sobie moc.

Ukochani, najpotężniejsza moc jaka jest to Moc Miłości w Tobie i moc Jedności Serc poprzez połączenia których możesz świadomie pracować, zaliczać swoje ziemskie nauki. Spójrz wokół siebie na swój świat. Zobacz go, skup się na tym co czujesz, bo jest on obrazem Twego wnętrza. Jest on obrazem twej duchowości, która jest wewnątrz Ciebie. Stanowi on o jej bogactwie lub ubóstwie. Jesteś, aż tak wielki, wielka i możesz poprzez swoje wnętrze zmieniać wszystko i tworzyć nowe rzeczywistości.

Podążasz do Peru, wymiotujesz, Twoim ciałem rzucają demoniczne torsje. W odurzonym ciele następują rewolucje, nieznane Tobie procesy nieznanych mocy którym zaufałeś. Jest ich wiele i wiele jest niekorzystnych. Twoje ciało penetrują astralne byty i potężne demony światła czarnego. Sam/a dajesz to ciało i sam/a się otwierasz na te wejścia, bo szukasz poza sobą, szukasz w spirytyzmie, w którym Ayahuasca niewątpliwie jest.

KOCHAM CIĘ- Grzesiu

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle